"Siemka jestem tu nowy..."

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Milly »

Witam wszystkich! Nazywam się (wiadomo jak!) i obecnie siedze sobie na 'zielonej wyspie'. Nie narzekam: praca, rodzinka, rozrywka i Tekken
Interesuję się (w skrooocie): RPG, Tekken, Rambo, sztuki walki, filmy i dobra muza.
Moja przygoda z Tekkenem zaczęła się jakieś 2 lata temu, ale nie tak jak myślicie. Mogłam tylko 'wzdychać' do nieosiągalnej wtedy konsoli, oglądać setki (jak nie tysiace!) zdjęć/screenshot'ów z Tekkena 5. Dopiero od niedawna gram 'czynnie' , czasami aż kciuki bolą i ze zmęczenia. O forum dowiedziałam się 'przypadkiem'. Fajnie że jest grupa ludzi którzy dzielą zainteresowania. Mam nadzieję, że 'gurl'ie' nie będą tu dyskryminowane (że niby są 'miękkie', nie umieją grać i wogóle na niczym się nie znają?). Witam wszystich i pozdrawiam!

ps: Aha! zapomniałam dodać...latek mam....ojojojoj! 28 już chyba? skleroza...zrozumcie
ps2: Ciekawe ilu użytkowników forum jest obecnie poza polską?
ps3: nareszcie ją mam !!!
ps4: podobno ma wyjść niedługo ale nie wiem jeszcze ile w tym prawdy... http://www.techfresh.net/?s=ps4
_________________
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: kemot722 »

Mało kto sie tak profesjonalnie przedstawia - Witam! :)

Swoim wiekiem podnosisz średnią wieku użytkowników Honmaru, która ostatnio spadała na łeb, ale jak sama napisałaś
Milly pisze:Fajnie że jest grupa ludzi którzy dzielą zainteresowania.
i wiek nie jest tu istotny.

Witam, again.
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Milly »

kemot722 pisze:Mało kto sie tak profesjonalnie przedstawia - Witam! :)

Swoim wiekiem podnosisz średnią wieku użytkowników Honmaru, która ostatnio spadała na łeb, ale jak sama napisałaś
Milly pisze:Fajnie że jest grupa ludzi którzy dzielą zainteresowania.
i wiek nie jest tu istotny.

Witam, again.
Dzięki :)
Z tym 'profesjonalnym' pisaniem to taki głupi nawyk. Wolę żeby nie zostawiać miejsca na dwuznaczne domysły.
Co do wieku...załamujesz mnie (żart)! Podnosze średnią! Kiedyś kolega powiedział (półżartem-półserio) 'czy ci nie wstyd że zaczęłaś grać w Tekkena mając 'AŻ' 27 lat? :przestraszony: Myślałam że go znokautuję...hehehe... :]
Prawdą jest że w dzisiejszych czasach fani gier komputerowych to przeważnie nastolatkowie, a potem to już studia, praca i pieluchy. W moim przypadku jest wszystko (oprócz pieluch!) i zostało jeszcze dużo miejsca na hobby. Oby tylko więcej ludzi zajęło się grami czy sztukami walki (lub innymi 'nieszkodliwymi' hobby) zamiast marnować czas pod 'prysłowiową' budką z piwem :kwasny: ....i to bez względu na wiek!
Jak są chęci, znajdzie się sposób :)
Pozdrówka!
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: JJK »

Żona mojego kuzyna też ma 28 wiosenek i również lubi pograć, no w Tekkena może mało, ale zawsze ;). Także zaczęła dość niedawno, jest już po etapie "pieluch" (dzieci już w wieku szkolnym), ale jakoś znajduje czas na granie. Mimo że nadal istnieje stereotyp, żę "gry są dla dzieci i młodzieży", zaczyna on kompletnie odchodzić w zapomnienie. Gry to już nie zabawa a rozrywka i wszyscy się muszą z tym pogodzić.
Wiek ma tu najmniejsze znaczenie, bardziej się liczy że można przywitać nową Panią na forum. Witam serdecznie :)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: gascan »

No witam jestem tu nowy chociaż nie zupełnie. Wchodziłem często i czytałem posty dopiero wczoraj założyłem profil. To się przedstawię: Mam na imię Marcin mam 25 lat, nie gram w Tekkena gram w Street Fightera. Pozdro
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Action »

Fanów 2D zawsze witamy chlebem i solą, ale chleb zjedli a sól ukradli... wiec pozostaje mi tylko życzyć udanych postów. ;)
Awatar użytkownika
Punisher2000
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 19-01-2009, 11:32
Lokalizacja: Śląsk

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Punisher2000 »

Witam wszystkich!

Do rzeczy.

Imię: Mariusz
Wiek: Rocznik 84
Skąd: Okolice Bielska Białej
Zainteresowania: Gry, komiksy, superbohaterowie, star wars, Rockowe klimaty.
Ulubione bijatyki: Tekken 5, MK.
Ulubione gry: seria Jedi Knight, force unleashed, Age of empires 1,2, Knight and merchants...
Ulubione filmy: tematyka superbohaterów (nie wszystkie oczywiście), predator, terminator, star wars. Generalnie klimat Sci-fi i fantasy (np. LOTR) itd...

Styknie tego na razie :]

Pozdrawiam serdecznie.
This is not a Vengeance. This is Punishment.
Awatar użytkownika
Maciek_Siemasz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 23-02-2009, 12:52
Lokalizacja: London

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Maciek_Siemasz »

no to moja kolej
Maciek,
rocznik 82,
Krakow - a obecnie od ponad 2 lat Londyn Zachodni,
preferuje oldskulowe tytuly od SNK (zostalo z salonu gier)
nalezy dodac rowniez w kwestii zainteresowan, produkcja muzyczna (nagrywanie, mix/master) co prawda odkad jestem w UK troche sie opoznilem... no ale co zrobic
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Mr_Editor »

Witamy i mamy nadzieję, że nie znikniesz tak szybko jak się pojawiłeś... bo ostatnio coraz częściej takie przypadki się trafiają... ;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Ana »

Za niektórymi nawet sie nie teskni

Witaj Uzytkowniku wykazujacy potencjał intelektualny
Obrazek
Awatar użytkownika
SHEJK
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 22-12-2009, 19:12
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: SHEJK »

Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Kuba, mam 23 wiosny pochodzę i mieszkam w Toruniu zwanym miastem pierników. :D W Tekkena grałem od części 3 na PSone, ale dawno temu porzuciłem tą grę, ponieważ sieczkę w głowie zrobiła mi rozgrywka multi w serii gier Call of Duty. Wczoraj pobrałem pliczek TK3Online, zobaczyłem waszą stronę i tą cała społeczność graczy i postanowiłem dołączyć i będę się starał rozwijać swoją pasję z wami na forum. Pozdrawiam wszystkich

PS Muszę koniecznie kupić pada do PC bo na klawie od laptopa jest tragedia. Ale w najbliższym czasie kupię Tekkena 6 na Xboxa. :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Dumian »

Witamy kolejnego gracza na Honmaru. Co do pada, to jak mówi stare forumowe przysłowie - "IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox", więc w pada / przejściówkę zdecydowanie warto zainwestować ;]
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Eddie
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-12-2009, 21:44

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Eddie »

Witam :P Dopiero przed chwilką znalazłem ten temat, więc się trochę spóźniłem z powitaniami, ale lepiej późno niż wcale ;p Więc tak:

Mam na imię Wojtek i mieszkam w małej miejscowości na dolnymśląsku (okolice Świdnicy/Wałbrzycha). Jestem z rocznika '94 (27 grudnia ^^) i chodzę do gimnazjum- III klasa, sportowa. Co do zainteresowań... kocham muzykę- Metal tj: Iron Maiden (moi ulubieńcy), Black Sabbath, Guns and Roses, ACDC, książki- powieści grozy, moim ulubionym autorem jest Stephen King, a ulubionymi książkami: Ręka Mistrza, Miasteczko Salem, Mroczna Wieża (saga) itd, oraz filmy- przeróżne, od komedii do dramatu np Monty Python, Ojciec Chrzestny (I,II,III), Zodiak, Forrest Gump, Gwiezdne wojny (wszystkie części), Podziemny krąg, Ace Ventura, Czas Apokalipsy, Gran Torino, Bękart Wojny, Pulp Fiction itd. Co do aktorów, to moim faworytem jest Al Pacino. W przyszłości zamierzam studiować Prawo bądź Kryminalistykę i zostać Kryminologiem albo Ekspertem od Kryminalistyki. Jestem raczej człowiekiem spokojnym. Co tutaj jeszcze dopisać... tyle chyba wystarczy :]
Ave !
Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: JISAW »

Witam wszystkich konsolowych maniaków i nie tylko. Mam na imię Przemek w tekkena gram od początku serii więc jakiś tam jestem weteran a na poważnie od T2 aż do dnia dzisiejszego. Przez cały ten okres masteruje postać jaką jest KING ;-) nie wiem dla czego ale przypadł mi do gustu (Urzekła mnie twoja historia) ;-)
Jestem także fanem serii GRAN TURISMO ;-)
Na karku mam 23 wiosen a jeszcze sprawia mi przyjemność z używania konsol.

Przyrzekam że na forum nie będę spamował na siłę i też nie wnikał w konflikty lecz jeśli będę atakowany to nie będę przebierał w słowach.
Także Witam wszystkich jeszcze raz ;-)
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: !Dan! »

JISAW, mamy podobnie. Ja też gram od T2 i też masterzę kinga :D ale później rozrosło się to na inne postacie i skończyło się na Moku. Obecnie jestem najlepszym Kingiem w sieci (T3) ^^ W nowsze części nie gram bo nie mam ps3, a psp rozwaliłem czołem grając w Monster Huntera (xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD). Witamy na pokładzie ^^
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”