Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ernie
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 05-07-2006, 12:37
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Ernie »

Pierwszy Tekken to była 3 i kolega mi ja pokazał i to był rok 2000 czyli juz krolowal ps2 ale mi sie spodobalo i gram to dzis oczywiscie zprzerwami bo pad nie zyje wiecznie :) :cwaniak:
Awatar użytkownika
Krzyżak666
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 14-07-2006, 20:22
Lokalizacja: Poznań- Dębiec

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Krzyżak666 »

Po raz pierwszy zagrałem W Tekkena ( to była część trzecia) jakieś 3-4 lata temu; to było u kumpla na działce. Potem miałem długą przerwę, aż do momentu kiedy zaczęłem na dobre kumplować się z Vho!! On pokazał mi Tekkena 4 i 5. Gram czasami u niego na konsoli, to takowej na stanie nie posiadam :(. Ale Vho jako dobry stary wyjadacz Tekkena, zawsze da pograć:). A od jakiegoś okresu pogrywam w T3 online!!
鉄拳
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Nadine »

gram tylko jakies ponad poltora roku co wydaje sie malo. lecz to tylko pozory wiele umiem a wszystko zaczelo sie od pewnego kolesia. przychodzilam do niego na chate a on w to grywal i mi sie od razu spodobalo. Moze troche t niektorych dziwi ze baba gra w tekena ale coz tak jest w moim przypadku i ja se niedaje w kasze dmuchac. baba tez potrafi dokopac :)
Zabiel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 65
Rejestracja: 21-07-2006, 21:03

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Zabiel »

U mnie mniej wiecej zaczeło sie w poprzednie wakacje :hyhy: Jak dlamnie to jest jeszcze zamało żeby komus dokopać, ale trening czyni mistrza :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Żółw »

Pierwszy raz grałem w Tekkena 3 u kuzyna na PSX. Bardzo spodobała mi się ta gra. Później przestałem grać, aż do czasu, gdy złamałem rękę i za odszkodowanie kupiłem sobie PlayStation 2. Moją pierwszą grą był T4. Od tamtego czasu zacząłem grać na poważnie w Teka... xD
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Oen »

Juz wiem skad wziac kase na xboxa360... xD
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: SubZero »

To musiałbyś się w kilku miejscach połamać :D
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Żółw »

Ja miałem otwarte złamanie 2 kości :szok: Dostałem 2 tysiące, a za tysiąc kupiłem PS2...
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Mati »

Mój pierwszy kontakt był:

Tekken 1
rok 1994 automaty wchodząc zobaczylem jakies japońskie znaki i po chwili jak 2 przeciwników sie bije. W tamtych czasach nie wiedzialem co to jest. Pamietam do dzis muzyke i dziwiek wybierania postaci i to ze dlugo sie wstaje z ziemi po otrzymaniu sciosu. Wiec grałem i grałem i traciłem na tą gre sporo kasy siedzialem w salonach gier całe dnie grając lub patrząc jak inni grają.

Tekken 2
rok 1995 wpadając do salonu gier zobaczyłem tłum osob, byłem mały jeszcze wiec zbytnio nie widzialem lecz mialem i na to sposoby:) Gdy zobaczylem drugą częsc bylem pełen podziwu, wiecej postaci ładniejsza grafika codziennie opcja wrzuć monete. Mialem lekki starz wiec potrafilem troche grac.

Tekken 3
rok 1995 Kupilem sobie PSX-a i na CD demo był tekken 3 na poczatku gra nie przypadla mi do gustu poniewaz były 2 postacie do wyboru to jeszcze 2 których nie znam Eddy i Ling Xiaoyu wiec postanwilem kupic oryg. T3 i tak zrobilem. Gdy dostalem przesyłke nie chodzilem do szkoly 2 tyg. udawalem chorego:D trenowałem i trenowałem... uczylem sie kazdym 10hit combo wygrywalem z kazdym w miescie wygralem 2 turnieje.

Tekken Tag Tournament
rok 2002 pojechalem na oboz i tam na automatach zobaczylem TTT postanowilem sobie zagrac i przeszedlem gre za pierwszym razem Paul+Hwo wszyscy ogladali jak gram poniewaz nikt nie doszedł do unkown tylko ja.

Tekken 4
nie mialem kontaktu z tą częscią.

Tekken 5
rok 2006 Kolega otworzył salon gier PS2 i tam u niego zacząłem grać na początku gralem standardowo Paulem wygrywalem z kazdym lecz w oko wpadł mi Kazuya ktory miażdży, gram tam w salonie do dzis ale niedlugo to sie zmieni poniewaz zastanawiam sie nad kupnem ps2.
Ostatnio zmieniony 04-08-2006, 14:15 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Cargo »

Moja przygoda z Tekken 3 zaczęła się5 lat temu, kiedy dostałem PSX,a. Była to moja druga gra na tą konsolę... Gra bardzo mnie zaciekaiła... Byłem zaskoczony ilościąmożliwych do wykonania ciosów. Grało się dniem i nocą. Ale po 3 latach sprzedałem PSX,a i tekken poszedł w zapomniene.. Niedawno nudząć się przeglądałem witryny internetowe i natrafiłem na www.honmaru.xt.pl. Wtedy duch walki obudził sięwe mnie i zacząłem znowu grać. Założyłem również qmplem forum o konsolach i o tekkenie www.gamesarena.fora.pl. Teraz szykuję siędo turnieju juniorów ;]
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Action »

Ja dawno, dawno temu (w okresie wakacji) za siedmioma...itd. (byłem w Poznaniu) i jak tylko z daleka zobaczyłem salon Gier to pobiegłem do niego i tam był TEKKEN 1. Jak nietrudno się domyślić straciłem na nim (i na jakimś symulatorze F-16) majątek. Po tych wakacjach długi okres nie miałem styczności z Tekkenem zapomniałem nawet nazwy. Około rok później dostałem na gwiazdkę PSXa i pierwsze, co zrobiłem to poszedłem do sklepu zakupić jakąś gierkę. W sklepie RTV-AGD nie było zbyt dużego wyboru (w Ostródzie nie było innego sklepu z grami na PSXa), ale był tam TEKKEN 2. Z początku nie wiedziałem, co to jest, ale na opakowaniu było zdjęcie PAULa i HEIHACHIego i chyba gdyby nie to zdjęcie to bym chyba tej gry nie kupił, bo była tam też jakaś zachęcająca samochodówka. No i od zakupu TEKKENa 2 "zaczęła się moja przygoda z Tekkenem" :)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Frizen »

Hehe moja przygoda zaczela sie ok. 7 lat temu jak dobrze pamietam. Kupilem sobie psx'a (ooo jak ja pamietam ile musialem blagac :D ) i poprosilem zeby mi kupil jakas bijatyke ojciec pojechal kupil 1 z brzegu a gdy przywiozl okazalo sie ze to byl tekken2 xD.Nie trudno sie domyslec co sie dalej dzialo :D.i tak do 3 doszedlem.A teraz blagam o Ps2 :).
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Mati »

Zamiast błagać to poszedłbys w wakacje do pracy jak ja to zrobilem Niedługo wypłata i PS2 w domku i nie bedzie mnie widac na dworze oj juz czuje te podkrązone oczy z rana :)
draq
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19-08-2006, 20:56

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: draq »

U mnie sie zaczęło w czasach gdy zasłynoł psx. Grałem wtedy w demo Tekkena 2 i wiedziałem ze to jest to. Gdy dowiedziałem sie że w tekken3 jest postać (hwoarang) która ma technike walki którą ćwicze to szybko pożyczyłem od qmpla gre.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Oen »

Taka postac byla juz z tego co pamietam w 2 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”