Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Komandos »

Jin jest dobry, mocny i ma dużo ciosów z przewagą. Taki solidny mid-tier. Lee to masakrator, szybki, ma dużo chamskich ciosów na low i dojście od ściany prawie przez całą arenę.
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Patok »

Ulubiona postać

Asuka Kazama

Zmory

Marshall Law
Alisa Boskonovitch
King
Eddy Gordo
Christie Monteiro
Emily Rochefort*


* - Kolega gra Lili i na dokładkę zna mój styl walki Asuką, natomiast ja znam jego styl. Chyba wiadomo jak ciężko wtedy się bić gdy przeciwnicy znają się na wylot :P
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
Jambo
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 14-08-2009, 15:13
Lokalizacja: Kraków

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Jambo »

Ulubione postacie: Lars, Dragunov, Kazuya, Feng

Zmory: Bob, Miguel
Nigdy Się Nie Kłóć Z Głupcem, Bo Ludzie Mogą Nie Dostrzec Różnicy!!!
Awatar użytkownika
arek2000
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 29-11-2009, 16:33
Lokalizacja: mam wiedzieć?
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: arek2000 »

Ulubiona postać:
Bob alias Kulka - bo jest bardzo płynną, ofensywną postacią, którą paradoksalnie można zagrać niezwykle defensywnie, za to właśnie go lubię. b+3+4 rulez :mrgreen:
Oczywiście jak się nie potrafi grać, to oprócz tzw. plusów dodatnich b+3+4 ma również plusy ujemne ale to już temat na inną dyskusję.

Zmora:
Devil Dżin - wkurzające łapanie za krtań t ten jego bazyliszkowaty wzrok, z moim refleksem nigdy nie zdążam z FC/SS. Po kilku niechlubnych wtopach z operatorami D. Dżina walczącymi na to właśnie kopytko poprzysiągłem w walce z nim nigdy nie używać mojego ulubionego 0 hitowego combo (b+3+4 przyp. red.) :( Jak widzę Devila to "żarty się skończyli" - skacze mi ciśnienie, wychodzi żyła na czole i... stosuje taktykę na maszera, którą notabene podglądnąłem w walce Pudzian vs Najman ;)
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: s[h/z]inden »

ja zauwazylem, ze w walce z Debil Dżinem nie mozna za wiele sidewalkowac, skubany zawsze znajdzie jakis cios, zeby zgarnac z boku.

gralem z jakims nubem, to mnie zawsze zgarnial.

grubym, trzeba trzymać od niego średni dystans i czekac az spenia;

wtedy?
fnfdf4, 1+2
bd1+2
fd+3 44

itp.
mi wygodnie sie go okizemuje i (w miare mozliwosci) zapobiega dobremu wakeupuowi

ale z uberdobrymi debilami jeszcze nie gralem.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Patok »

Ja raz miałem przyjemność zagrać z kimś kto debil dżinka ogarniał... równie dobrze mogłem położyć pada na podłodze i patrzeć jak Asuka wesoło lata w powietrzu a diżn robi ją jak chce. 3x perfect to lekka przesada :/
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Yamada »

Ulubionych nie mam bo lamie chyba 5 łebkami.

Nie trawie:
Christie - za crushe które niszczą wszystkie frame trapy i setupy.
Lili i Alisa bo to postacie dla uchodźców z Mongolii nie wymagające praktycznie żadnego wkładu ze strony gracza.


W ogóle to strasznie zwalili crushe w tej grze. No bo wiem ze gosc zrobi lowa wiec robie crusha na mid, a tu ojejku whiff bo cios przelatuje nad głową postaci. Fajnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: KorAs »

Ulubiona postać: Bruce :) Mocny defence i ofence, duzo "pułapek" mozna nim zastawic i boskie juggle ale te to mi najlepiej tylko w praktice wychodzą :P nie ma chamskich low kicków dlatego gra brucem jest jak najbardziej kreatywnym wyczynem :)

Zmory: Lili wtf chyba bardziej przegieta od Alisy no i Alisa ale tą juz powoli ogarniam, mogł bym dodać tu Miguela ale widać ze kolesie co nim graja wiedzą co jest pięć i nie mozna winic tej postaci za to ze ktos ją dobrze opanował, przykładowo moja dziewczyna bierze Lili i mnie tłucze jak dziecko mimo ze nie wie do czego jest kwadrat :P Migelka trza opanować, reszta jest ok :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Spongebob
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26-02-2010, 12:19

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Spongebob »

Ulubione postaci: Jack-6(ogromna moc w łapach ;)), Devil Jin(Efektowne combosy), Dragunov(mocne kopniaki+duzo efektownych grab'ów). Jest jeszcze wiele innych dobrych postaci takich jak Roger junior, Yoshumitsu, Raven, Kuma itd. lecz ja podałem tą trójkę moim zdaniem najlepszych ;)

Zmory:Marshall Law, Alisa Boskonovitch, Eddy Gordo, Christie Monteiro i Wang Jinrei szczególnie jeśli walczysz z postaciami na rangach typu Sage, Legend na poziomie trudności Hard :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: darth_julitka »

Z ulubionych? Hmm.. muszę przyznać, że Xiajka mnie całkiem miło zaskoczyła jak na tą część.... prócz tego Kazek, Chaolan. Aliska też mi się spodobała (tak, dlatego, ze jest przegięta :D) idealna jest, jak chcesz trochę pozarabiać kasy. Po prostu ją wybierasz i szybko kopiesz tyłki ;)

Irytuje mnie Lars
Czy naprawdę tylko mnie Azazel doprowadza do spazmów i porządnej ku*wicy?
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Zulata »

Azazel jest irytujący ;D do momentu kiedy przejdzie się wszystkimi postaciami Arene w Scenario Campaign w celu odkrycia wszystkich filmików co przypuszczam dla wielu nie ma żadnego znaczenia i tego nie robią . Ot taki Boss na odpierdziel, no i jego wkład w fabułę jest marny tak samo jak marna jest fabuła w t6.

Widać, że T6 jest postawiony na online, który paradoksalnie jest słaby ( jest lepszy po patchu niż na początku, ale powinien być tak dobry, abym czuł, że gram bez opóźnień. SF4 - 3 kreski i grasz jak offline)
Awatar użytkownika
Spongebob
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26-02-2010, 12:19

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Spongebob »

darth_julitka nie tylko ciebie :)
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Patok »

darth_julitka pisze:Czy naprawdę tylko mnie Azazel doprowadza do spazmów i porządnej ku*wicy?
To jest nas trzech, nigdy za 1 podejściem tego cholerstwa nie ujadę
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
baglet
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 11-03-2010, 20:49

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: baglet »

walcze devil jinem i cios 83 w praktyce i tego typu podbne nie sa dla mnie do wykonania. gram padem ma ktos jakis sposob
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: K' »

Komandos pisze:
bek - klasa sama w sobie. mam problemy ze sparowaniem d,333
Tego się nie paruje tylko blokuje i kara hop kickiem ;)
Najlepiej to 2 hit sparrować bo 3 to wymiana low, mid z czego mid to wybitka..., ale jak już bobem akurat się zablokuje to ws+2,1 i juggle :)

KBB pisze:
Naoglądałem się trochę walk od HelpMe, który rzecz jasna walczy Lee Chaolanem. Zainspirował mnie trochę. Jak oceniacie Siwowłosego?
Hit confirmowalny string na mida i mocnym damage f+2,1, mocne ncc jak np 2,2,3, wiele dobrych poków, jedno z najlepszych wall carry w grze, dosyć porządna ściana, a pod nią mocne setupy Ogólnie Lee prezentuje się naprawdę mocno jednak te jego najlepsze opcje najprostrze nie są. Spróbuj sobie np. na początku wpakować np. takie coś wybitka b+2~f,N x 6 lub wybitka 4,u+3 dash b+2~f,N x 4 f+4,3 można oczywiście jechać i bez takich akcji, ale jest to wymagane do dobrego operowania tą postacią.


Co do tematu tematu to gram w T6 Lawem bo pasuje mi ogólnie gra pressingiem jego przejścia do DSS i ogólnie styl jaki ta postać prezentuje, gram nim od T3 (tam to zupełnie inna postać, ale część akcji pozostała do tej pory vide wymiana z FC).

Nie lubie grać z postaciami z którymi wcześniej mało grałem - nie znam kar itp. pozostaje wtedy granie na jana, lecz taki już urok bijatyk żeby w to dobrze grać trzeba się ograć na większość lub wszystkie postacie bo tak możemy zostać wyjanieni na 2-3 nieznane nam wcześniej stringi...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”