Jaka postać na dobry początek?

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: Komandos »

Dan słaby argument z tymi jugglami. Teraz jest z tym o wiele większe pole do popisu, można wymyślać takie juggle, że mózg się lasuje ;) Ściany to jeden z lepszych elementów gry, nie podobają się jedynie noobą którzy nie potrafią ich wykorzystać.
Zdaje sobie sprawę, że są gracze (zazwyczaj starzy wymiatacze), którzy zatrzymali się w erze T3 i nic już ich nie ruszy. Może to i lepiej :P
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: !Dan! »

Komandos pisze:Teraz jest z tym o wiele większe pole do popisu, można wymyślać takie juggle, że mózg się lasuje
No i to mi się właśnie nie podoba. Juggle to istota tej gry, ale we wszystkim musi być umiar. Nie ma tego klimatu jak się robi juggle'a na 30 sek.
Hmm... noobom mówisz... Ściany wg. mnie to kicha. Dlaczego? Bo zamiast przerywać akcje, mogą sprawiać, że łotanina dopiero się zaczyna. Potrafię je wykorzystać (a raczej potrafiłem dopóki nie rozwaliłem swojego pspka), ale to że ich nie lubię to nie znaczy ze jestem noobem :/ To samo mogę powiedzieć o ludziach którzy lubią element ścian. T5 był do pogrania, nawet bardzo go lubiłem. Wiedziałem jednak, że to ostatnia częśc Tekkena, która zachowała resztki klimatu, który tak bardzo sobie cenię w tej grze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: Komandos »

NO ale co jest złego w ścianach? To że trzeba dostosować taktykę do konkretnej areny i nie można klepać jednego juggla jak w T3, bo trzeba dostosować akcję w zależności od odległości ściany? Dla mnie na minus jedynie noob to może zaliczyć, bo ciężko na początku to wszystko ogarnąć.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: !Dan! »

No wiesz... w T3 trzeba było rozgryźć przeciwnika, tutaj liczy sie na bonusy na arenach. :|
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: Yamada »

Pragnę tylko przypomnieć ze termin "kutasy" i "złamane_kutasy" jest zarejestrowany dla teamu HMR i wszelkie używanie go w kierunku innych osób bedzie traktowane jako naruszenie praw autorkich itd;].
Obrazek
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: !Dan! »

A "penisoręcy_mnisi_z_buszów_talezjańskich"?

Ana Pfff :|
Ostatnio zmieniony 16-02-2010, 12:58 przez !Dan!, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: Ana »

A ja sugeruje zakończyć durną dyskusję skoro konsekwencje zostały wyciągnięte. Wróćcie do głównego wątku, bo takie przepychanki i, na siłę, próbowanie być teraz "zabawnym" do niczego dobrego nie doprowadzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: Czapol »

Na turniej lepiej żeby się nie pchał, i zaczął od czegoś łatwiejszego ( jakieś mini-rozgrywki ) bo jak go na samym początku zjadą to się jeszcze zniechęci. Ale jak już musi ... "Łatwa postać" czyli jaka ? tak do szybkiego opanowania, taka że nie trzeba myśleć, taka że ma łatwe kombinacje? taka że zadaje duże obrażenia ? Taka do szybkiego opanowania do Paul, taka że nie trzeba myśleć to chyba Feng ale długo nim nie grałem. Łatwe kombinacje to raczej też Paul. Duże obrażenia zadaje Marduk ale nim to jednak ciężko by się grało bo trzeba opanować tackle, szybko wchodzić i wychodzić z ready position i robić SS i w tym czasie być gotowym do bloku ( to jest postać ,,wyśrodkowana" tzn. na presing nie, na całkowitą obronę i rzadkie akcje też nie ). Ale jeśli uda się posadzić JS to dalej min. 50 dmg jedzie. A i !Dan! nie wiem co ty masz do Mrduka, on jest fajny, sam nim gram jak main characterem :)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
wolfsa
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 22-12-2009, 22:34

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: wolfsa »

Marduk jest spoko,Jinem na dobry początek też fajnie sie gra,Brayanem latwo,Ravenem (wszyscy kumple którzy zaczynają nim grają i nieźle to wychodzi)i może Paulem i Lawem
KBB

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: KBB »

Ja osobiście polecam Lawa. Nie jest to trudna do opanowania postać, a za to ma szybkość i ładne ciosy ;]
Awatar użytkownika
tHrol
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04-10-2006, 23:12
Lokalizacja: z Poznania
Kontakt:

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: tHrol »

wolfsa pisze:Marduk jest spoko,Jinem na dobry początek też fajnie sie gra,Brayanem latwo,Ravenem (wszyscy kumple którzy zaczynają nim grają i nieźle to wychodzi)i może Paulem i Lawem
Auuu... Bryan, Raven na dzień dobry ? Raczej nie. Z drugiej strony patrząc dziwne to troche pytanie, jaka postać na początek. Z prostych to faktycznie tylko Feng na myśl przychodzi, ale nikt za Ciebie nie odpowie kim masz grać. IMO siedz w practice i sam odpowiedź sobie kim gra się Tobie najlepiej. Jak już wybierzesz character, który Twojej personie odpowiada to masterujesz (poćwicz :)); Jako wzór oglądaj walki na YT, obczai +,- fdate, etc.
Ja również po wyjściu 6 nie moge przestawić się i szukam postaci dla siebie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: !Dan! »

Czapol pisze:A i !Dan! nie wiem co ty masz do Mrduka, on jest fajny, sam nim gram jak main characterem
Spoko, szanuję to, że ktoś go lubi ^^ Nie podoba mi się w nim wygląd (ma zdecydowanie nienaturalnie przerośniętą klatę) i cała reszta. Ale jak lubisz nim grać, to nie mam nic przeciwko ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: Czapol »

Jest max kilka centymetrów większy i szerszy od Pudziana więc nie jest znowu taki nienaturalny. Tzn. mocno się wyróżnia i mało jest ludzi takich jak on, ale są. Ale mniej więcej wiem o co ci chodzi, coś podobnego czułem gdy widziałem Hugo z SF33RD on był tam przedstawiony jako kupa mięśni niespełna świadoma sytuacji i to mnie wprawiało w obrzydzenie. Jednak tutaj Marduk jest genialnie przedstawiony, jako taki ,,kozak" i jego wspólny watek fabularny z Kingiem jest jedynym który naprawdę mi się spodobał i mnie nie wnerwił. Niby tani humor z fabuły Lawa był fajny ale coś takiego można wymyślić na poczekaniu, a ten wątek trzyma w napięciu już od T3 i jest chyba jedynym pożądnie zrobionym, oby go tylko w T7 nie spartolili, ale 4 części bijatyki z dobrą fabułą ( ta główna i innych postaci mi zwisa, nawet jak je lubię bo z reguły jest debilna ) to i tak dobrze :)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: !Dan! »

Pudzian jest umięśniony równomiernie. Marduk ma chude nóżki w porównaniu do klaty.
Przyznaję, motyw z Kingiem ma przedni, zawsze gdy oglądam intro w T:DR, w momencie walki Kinga z Mardukiem przechodzi mnie dreszczyk zadowolenia :wstyd: ale zawsze będę po stronie Kinga, bo on przynajmniej ma "mięsień mózgowy" ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: Jaka postać na dobry początek?

Post autor: JISAW »

Co do tych dwóch zawodników też jestem po stronie kinga. Tej góry mięśni nienawidziłem od T4 wiadomo czemu zabił Armora. Niby od T5 juz nie nienawidzę go ale jest dla mnie całkiem obojętny.
W porównaniu do Kinga Mardok nie ma takiego doświadczenia i techniki jak king.

King jest też perfekcyjnie zbudowany i ma krzepę jak mało kto fakt mardok go tylko w sile przewyższa ale nieznacznie.

Szczerze powiem że remis między nimi w T5 mnie rozzłościł ale tylko troszkę bo myslałem że king znów go skopie jak psa tak jak już to zrobił w T4 że chłopaczka musieli w szpitalu składać^^
Teraz patrząc na ich team uświadamia mnie to że będą się uzupełniać i będa teamem nie do przejścia.


A tak między nami to mogli by w Namako dać kingowi wygrać a nie tylko mishimy wygrywają albo jakieś łby na fuksa. Paul wygrał juz dwa razy jak się nie mylę z rodu mishima wygrali już z 4 chyba. King dziećmi się opiekuje więc cel był by szczytny^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”