Tekken 3 Online Reload Cup

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

oddaję walkowerem swoją walkę z hodakiem, to nie ma sensu - lagi jak diabli i to przy p2p, co chwila przycięcia i OOS jako wisienka na torcie

hodak, zainwestuj w szybszego neta/zmień firewalla...


aczkolwiek aby być uczciwym - na początku były znośne warunki i hodak miał przwagę więc słusznie przechodzi dalej
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Wawrzyn »

Arucardo pisze:oddaję walkowerem swoją walkę z hodakiem, to nie ma sensu - lagi jak diabli i to przy p2p, co chwila przycięcia i OOS jako wisienka na torcie

hodak, zainwestuj w szybszego neta/zmień firewalla...
Potwierdzam, grałem z Hodakiem w grupie i warunki były bardzo słabe nawet na p2p ;/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
hodak3
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 13-05-2008, 14:32
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: UMK3, Tekken3

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: hodak3 »

zgadza się, warunki nie najlepsze przy stanie 0:4 oos :/

PS: coś nie bardzo działa system turniejowy, już od paru dni nie mogę dodać wyniku walki z bartazem.

EDIT: proste nie grajcie ze mną przez p2p :D
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

hodak3 pisze:zgadza się, warunki nie najlepsze przy stanie 0:4 oos :/

PS: coś nie bardzo działa system turniejowy, już od paru dni nie mogę dodać wyniku walki z bartazem.

nienajlepsze? Tragiczne, nawet z Pitrexem w dawnych czasach nie było TAK ŹLE...

dodaj, że ostatnie 2 walki tak cięły, że ani jeden juggle nie wyszedł żadnemu z nas... były chwile gdy nie wiedziałem co się działo bo mieliśmy pokaz slajdów... śmiech na sali... no i to powalające tempo, godne partii szachów - mówię Ci stary, zmień firewalla albo sam nie wiem... inaczej nie zdziwię się gdy ktoś po prostu odmówi z Tobą walczyć bo mi się przykładowo odechciało dość szybko.

EDIT: proste nie grajcie ze mną przez p2p :D
no tak, lepiej na gównianym serwerze w warunkach urągających jakimkolwiek standardom? bez jaj, to nie warcaby...



ogólnie dzięki wszystkim z którymi miałem okazję walczyć :) pzdr dla Was ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Dumian »

To, że system coś niebardzo działa było powiedziane już co najmniej stronę wcześniej, dlatego wrzucałem normalną tabelkę i teraz wyniki podajemy tylko na forum ;)

Co do lagów to niestety jak ktoś wszystkim laguje to nie jest tak, że "nie grajcie ze mną na p2p" tylko trzeba coś zrobić albo ze swoim netem, kompem albo uczestnictwem w turnieju, no ale póki co skoro wolicie oddawać walkowery to ok, ja nic na to nie poradzę.

Dla przypomnienia:
4. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.
...niekoniecznie na korzyść lagującego.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
hodak3
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 13-05-2008, 14:32
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: UMK3, Tekken3

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: hodak3 »

Arucardo pisze:
nienajlepsze? Tragiczne, nawet z Pitrexem w dawnych czasach nie było TAK ŹLE...

dodaj, że ostatnie 2 walki tak cięły, że ani jeden juggle nie wyszedł żadnemu z nas... były chwile gdy nie wiedziałem co się działo bo mieliśmy pokaz slajdów... śmiech na sali... no i to powalające tempo, godne partii szachów

Szczerze mówiąc ja u siebie nie miałem żadnych większych lagów, owszem trochę czasem przycinało, ale na pewno nie tak żeby się grać nie dało. Niekoniecznie wina tego musi leżeć tylko po mojej stronie. Nie jest to mój pierwszy pojedynek rozgrywany na p2p i nie przypominam sobie aby były kiedyś jakieś większe problemy. Pzdr.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: bartaaz »

bartaaz(nin,jul,hei,jin) 4-5 (jin,nin) chińczyk

http://www.megaupload.com/?d=3P6C6ANL
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

hodak3 pisze:
Arucardo pisze:
nienajlepsze? Tragiczne, nawet z Pitrexem w dawnych czasach nie było TAK ŹLE...

dodaj, że ostatnie 2 walki tak cięły, że ani jeden juggle nie wyszedł żadnemu z nas... były chwile gdy nie wiedziałem co się działo bo mieliśmy pokaz slajdów... śmiech na sali... no i to powalające tempo, godne partii szachów

Szczerze mówiąc ja u siebie nie miałem żadnych większych lagów, owszem trochę czasem przycinało, ale na pewno nie tak żeby się grać nie dało. Niekoniecznie wina tego musi leżeć tylko po mojej stronie. Nie jest to mój pierwszy pojedynek rozgrywany na p2p i nie przypominam sobie aby były kiedyś jakieś większe problemy. Pzdr.

Ja nie miałem nigdy z nikim żadnych problemów, a Ty z tego co widzę tak (chociażby z Wawrzynem). Nie dało się grać - może, skoro często są z Tobą problemy to po prostu jesteś przyzwyczajony do tego że trochę Ci tnie i dlatego większe przycięcia nie robią Ci różnicy - ja jestem przyzwyczajony do dobrych, więc mi robią. Inna sprawa, że sam miałeś przez te warunki pewne problemy bo w pierwszej walce radziłeś sobie dobrze w defensywie zatem jakoś nie wierzę abyś łyknął 3/4 deathfisty pod rząd (co miało miejsce w ostatniej) gdyby warunki były dobre...
Nie ma co się rozpisywać na ten temat. W turnieju wziąłem udział for fun a T3 to staroć który na tyle mnie nie obchodzi, abym mógł Ci oddać walkowera bez zbędnego wykłócania się o to, kto i w jakim stopniu zawinił ;) piszę tylko po to, żebyś to wiedział i mógł zmienić oprogramowanie na takie, które umożliwi granie z Tobą, abyś przypadkiem nie odpadł z turnieju ze względu na niemożność stoczenia z Tobą walki. pzdr
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: AK »

AK(jin,TO) 3:5 Prof (jin,law)

walka spoko troche kapy :) nie potrzebnie wziąłem ogra raz przy stanie 2:2 bo łatwo oddałem i bez pomysłu.
cóż Prof był spokojnie do ogrania moim zdaniem. po tym co tu kazdy pisał myślałem że bedzie max ciężko ale nie było tak. można go było zakapić na 100 000 sposobów takim heńkiem ale szczerze to nie chciałem bo by mi jakoś było głupio :) jinem też kapiłem ale to troche co innego hehe :)


rep jak ktos chce zobaczyc tą biedę http://www.megaupload.com/?d=RZ57CDH5

THX Prof :) good game
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
profhkn
Master
Master
Posty: 209
Rejestracja: 31-01-2010, 17:23

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: profhkn »

Adriankiller (AK) 3 5 profhkn

(jin,ogre,) (law,jin)



Adriankiller good player i like.(jin) THX

Hey adrian, OGRE no problem.You watch click link:) 02:41



Baartaz and howl I'm sorry for you

Chinczyk : )

Adrikiller vs Prof
http://rapidshare.com/files/354449071/p ... .krec.html
http://ifile.it/el0bzf9/prof%20vs%20adrian.krec
Everyone can be defeated
The style that is important
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/user/TheHakanUnsal?feature=mhee
howl
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 25-11-2007, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: howl »

Arucardo dałeś walkower phiii słaby jesteś. Za to na forum najwięcej szczekasz (tak robią tylko najmniejsze pieski hahaha panie forumowiczu a może raczej walkowerowiczu ;])
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Frizen »

Niestety nie bede w stanie dokonczyc turnieju. Prosze mnie wypisac. Sory
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Hajda »

ewenement pisze:Howl(Nina,Lei,Paul) 4 - 5 ewenement(Paul,King,Hei)
a taki był dobry... amierykański heheheheh ;D (howl)
lagalize it ;D
howl
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 25-11-2007, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: howl »

Hajda pisze:
ewenement pisze:Howl(Nina,Lei,Paul) 4 - 5 ewenement(Paul,King,Hei)
a taki był dobry... amierykański heheheheh ;D (howl)


no całe szczęscie ze z toba jade jak z amerykańska prostytutką :] żeby czasme nie używać słowa na K ;] a swoją drogą wszystkie osoby ktore tak bardzi sie ciesza z mojej porażki z tą kó... ewenementem to osoby które biorą baty odemnie z tobą na czele wieśmaku :]
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: SubZero »

Dobra, wystarczy. Howl został nagrodzony, a każdy kto do tego tematu nawiąże także otrzyma stosowną nagrodę.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”