Tekken 3 Online Reload Cup

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Dumian »

Dobra chłopaki wyluzujcie, turniej się jeszcze nie skończył i wszystko może się zdarzyć ;)

Aktualizacja drabinki DE

Termin: 26.02
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

howl pisze:Arucardo dałeś walkower phiii słaby jesteś. Za to na forum najwięcej szczekasz (tak robią tylko najmniejsze pieski hahaha panie forumowiczu a może raczej walkowerowiczu ;])

lepsze to niż zostać przekopanym przy użyciu 1 ciosu :D taka miernota a najwięcej kozaczy...
inna sprawa - czemu jesteś taki kozak wyłącznie online? Czemu NIGDY Cię nie widziałem na jakimkolwiek "zwykłym" ogólnopolskim turnieju w T5 czy jakąkolwiek inną część?


a za tekst z następnego posta o ewenemencie powinieneś wylecieć z turnieju, naprawdę nie wiem czemu administracja na Honmaru toleruje takich debili...

BTW. tekst o tym, że niby ci wszyscy którzy cieszą się z Twojej porażki z ewenementem to ci, którzy z Tobą przegrywają jest żałosny :D ja sobie przykładowo nie mogę przypomnieć abyśmy kiedykolwiek grali :D
Ostatnio zmieniony 23-02-2010, 20:12 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KaLiN[BG]
Elite player
Elite player
Posty: 162
Rejestracja: 07-02-2010, 21:46
Lokalizacja: Bulgaria/Plovdiv

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: KaLiN[BG] »

bartaaz pisze:bartaaz(nin,jul,hei,jin) 4-5 (jin,nin) chińczyk

http://www.megaupload.com/?d=3P6C6ANL


yes yea i saw this one nice fight :padam:
chińczyk i know you chińczyk :hyhy: you are dark_princ :zdegustowany: i remember you ;)
RLEAX...TEKKEN EAZY?
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: bartaaz »

He's not dark prince,Chińczyk is Chińczyk :)
Awatar użytkownika
KaLiN[BG]
Elite player
Elite player
Posty: 162
Rejestracja: 07-02-2010, 21:46
Lokalizacja: Bulgaria/Plovdiv

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: KaLiN[BG] »

[quote = "bartaaz"] He's not dark prince, Chinese is Chinese:) [/ quote]

wll damn game is simular ...dark_princ plays whit JIN and NINA too...soo i has to be him :hyhy:
RLEAX...TEKKEN EAZY?
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Bati »

Dumian, Got się do mnie nie odezwał. Jak u Ciebie?
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: bartaaz »

bartaaz(random)5-2(hei,law)Sqn

http://www.megaupload.com/?d=79MJ9GWX
howl
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 25-11-2007, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: howl »

lepsze to niż zostać przekopanym przy użyciu 1 ciosu :D taka miernota a najwięcej kozaczy...
inna sprawa - czemu jesteś taki kozak wyłącznie online? Czemu NIGDY Cię nie widziałem na jakimkolwiek "zwykłym" ogólnopolskim turnieju w T5 czy jakąkolwiek inną część?


a za tekst z następnego posta o ewenemencie powinieneś wylecieć z turnieju, naprawdę nie wiem czemu administracja na Honmaru toleruje takich debili...

BTW. tekst o tym, że niby ci wszyscy którzy cieszą się z Twojej porażki z ewenementem to ci, którzy z Tobą przegrywają jest żałosny :D ja sobie przykładowo nie mogę przypomnieć abyśmy kiedykolwiek grali :D[/quote]



Ja się po prostu pionkami nie zajmuje i tak jak ci już kiedyś napisałem korepetycji z tk3 nie udzielam graczom niższej kategorii ;] to na tyle napisz jeszcze jakiegoś posta na 100 linijek i produkuj się jeszcze bo fajnie jest popatrzeć jak się miotasz i dajesz się sprowokować :]-tańczysz tak jak ci zagram panie forumowiczu hahaha (to onzaka kompleksów albo małego pipi mała :D)
Awatar użytkownika
ewenement
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 16-08-2007, 21:35
Lokalizacja: zduńska wola łódzkie

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: ewenement »

howl pisze:no całe szczęscie ze z toba jade jak z amerykańska prostytutką :] żeby czasme nie używać słowa na K ;] a swoją drogą wszystkie osoby ktore tak bardzi sie ciesza z mojej porażki z tą kó... ewenementem to osoby które biorą baty odemnie z tobą na czele wieśmaku
dzieciaku uspokój sie ,wielu mi podziekowało że taki "miszcz" jak ty popłynął jak to mi ktoś napisał na gg czas obmyslic nowe taktyki pod kocem z sahielem buahaha i naucz sie ortografi jak byś wygrał było by cacy dałeś d... i to było do przewidzenia że masz pretensje do całego świata że cie los skrzywdził niechce wklejac loga z gg od ciebie bo kazdy wie że masz intelekt zakapryszonego dzieciaka.jeszcze jestes w turnieju wiec graj i niepotrzebnie sie nie udzielaj bo zakończysz udział na słowach i sam bedziesz walkowerowiczem

howl pisze:co do walki to ewenement używa wyłoncznie 1 ciosu heniem (krecenie)
jakos musialem rozpocząć juggla poprostu nie umiesz techrola i łapałeś najmocniejszego juggla od henia jakiego sie da (a to już wiecej ciosów niz jeden),widzisz juz ci udzielam lekcji na przyszłość(naucz sie techrola,low parry i reversal hehe i bedziesz super gość )
eustachy pisze:z tego co wiem to nie ma takiej opcji zeby nie dzialalo p2p ;p wiec howl cos kombinowal albo nie umie grac na p2p
Też mi sie tak wydaje ale nie mówie że sie grało żle na serwerze
Awatar użytkownika
profhkn
Master
Master
Posty: 209
Rejestracja: 31-01-2010, 17:23

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: profhkn »

1. Howl you lose NO COMMENT.No excuse.
2.Was estimated to be defeated i.
3.One day before the match evenement and i very practice.
4.Your brother and you tactics --- Expect to wait at the appropriate time to attack
(Bad Style,does not enjoy)
5.Lesiu,bury,baartaz,diabol,statek similar.. ( Yes you beat but This stylish players)
6.read my signature


chincyzk i watch I watched the match like....
Everyone can be defeated
The style that is important
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/user/TheHakanUnsal?feature=mhee
Awatar użytkownika
KaLiN[BG]
Elite player
Elite player
Posty: 162
Rejestracja: 07-02-2010, 21:46
Lokalizacja: Bulgaria/Plovdiv

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: KaLiN[BG] »

howl too much talking ... you talk too damn very much ... you only talk and do nothing ... only excuseing yourself that you lost .... damn dude to be a MAN for ones ... face it you lost, you can't talk your selfe out of it ..... :zdegustowany:
RLEAX...TEKKEN EAZY?
Awatar użytkownika
profhkn
Master
Master
Posty: 209
Rejestracja: 31-01-2010, 17:23

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: profhkn »

chincyzk 2 5 profhkn
jin-heiachi Law,jin,nina


Fast game on p2p,while i am winning 2-0 p2p closed.after reset it,play again.

Very master player chinzyk yes.im nina and jin select fast lose :D

Nice reflex chincyk..

Shit,dont have record :( Chinzyk you record match?
Everyone can be defeated
The style that is important
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/user/TheHakanUnsal?feature=mhee
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: eustachy »

Eustachy 3 : 5 Wawrzyn

Gorszej gry w zyciu nie mialem ... dziecinna gra, lagi, "telefon" "zaraz wracam" z jego strony i w dodatku bieganie za wawrzynem, po 4 rundzie juz olalem gre i sie bawilem w uciekanie jak on ... juz sahiel ma wiecej honoru ze swoim slownictwem, przynajmniej gra a nie stepuje przez 3/4 gry ... poprostu brak slow ... Saj zwracam honor, nie jestes najgorszy
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Wawrzyn »

eustachy pisze:Eustachy 3 : 5 Wawrzyn

Gorszej gry w zyciu nie mialem ... dziecinna gra, lagi, "telefon" "zaraz wracam" z jego strony i w dodatku bieganie za wawrzynem, po 4 rundzie juz olalem gre i sie bawilem w uciekanie jak on ... juz sahiel ma wiecej honoru ze swoim slownictwem, przynajmniej gra a nie stepuje przez 3/4 gry ... poprostu brak slow ... Saj zwracam honor, nie jestes najgorszy
Hehe.. "ganianie za Wawrzynem", przykro mi że pisaliśmy do siebie w różnych godzinach ale jeśli to jest moja wina to n\c, walka została rozegrana w terminie.Warunki były słabe, ale łącze mam dobre - widocznie twoja wina."Olałeś" po 4 walce jak dostawałeś 0-2 w rundach, szkoda że się poddałeś, i szkoda też że nie wiesz co to backdash(a 3 płaskie łapałeś na countera w każdej rundzie, stary obudź się, przegrałeś bo się pchałeś na chama).Cóż moje zdanie na temat twojej osoby bardzo się zmieniło a i proszę wyjaśnij mi o co chodziło Ci z moim słownictwem.
Brak słow to dobre określenie na twoją reakcję po przegranej :wstyd:
Obrazek
Obrazek
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: eustachy »

Po pierwsze w "ganianie za Wawrzynem" chodzilo mi o to ze przez 3/4 gry stepowales i nie atakowales tylko czekales na moment ... wyobraz sobie gre jakbysmy tak we dwoje robili przez cala gre ... bylo by gorzej niz jest, a to jakie masz zdanie do mojej osoby interesuje mnie tyle co zeszloroczny snieg, a olalem walke po drugiej walcke bo stwierdzilem ze to gowno, a nie gra bieganie za toba, jak juz mowielm Saj nie jestes najgorszy.
:P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”