Filmy z walk, juggle itp.

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Aserot »

Bardzo ciekawe walki miło się oglądało!!!!!!!
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Pitrex »

Yamada pisze:Widziałem sporo Filmików z T3 i...Pitrex szczerze - daj sobie spokój z filmikami jeżeli zamierzasz robić tak janowskie "produkcje" jak te 2 "kombo muwi". Akcje są żałosne - nie dość że to są versusy to jestcze takie online'owe - najbardziej prostackie chyba. Kompromitujesz się wypuszczajac taki shit - mówię poważnie.

Generalnie Twoje "kombo muwi" to dobry przykład na to...jak nie należy robic tego typu produkcji.

Mówiąc krótko - dno.

I pliz bez textów ze "zrób lepszy" bo zrobie lepszy nawet na klawiaturze.
HEH Stary co ty pierdolisz kur** ja chociaż z nudów coś robie a ty OPIERDALASZ SIE kur** więc nie wkrecaj ze moje juggle to shit bo jak z tobą walczyłem to nic lepszego nie potrafisz ja te juggle na moich filmikach online robie z palcem w dupie a ty nic nie robisz jak tak masz wogóle komentować kogoś "dzieło" to weś sie nie wypowiadaj.
do tej pory to mój najlepszy filmik ale na dniach wyjdzie act.3 :) a ty Yamada czy jak ci tam jesteś poprostu <lol> :rotfl:
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Tygrys »

Pitrex nie za ostro ?? Przeczytaj poprzednie posty i wyciagnij wnioski (ja to zrobilem i filmikow juz nie robie ;) ;) ;) ) .
Jezeli ty te juggle robisz normalnie online to po co robisz filmik z tak prostymi (jak dla ciebie ;) ) akcjami ?? Pokaz jakis OGIEN
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Pitrex »

Tygrys pisze:Pitrex nie za ostro ?? Przeczytaj poprzednie posty i wyciagnij wnioski (ja to zrobilem i filmikow juz nie robie ;) ;) ;) ) .
Jezeli ty te juggle robisz normalnie online to po co robisz filmik z tak prostymi (jak dla ciebie ;) ) akcjami ?? Pokaz jakis OGIEN
hmm...OGIEN powiadasz w act.3 będzie troche ognia ale zreszta sami zobaczycie :hyhy: a jezeli komuś sie nie podobaja moje filmiki to niech nie ogląda i nie komentuje a ja bede wystawiał moje filmiki :P
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Yamada »

Każdy normalnie myślący człowiek uśmiechnie się krzywo na Twoje słowa chłopcze, bo to co piszesz jest śmieszne. Napisałem to co o nich mysle - to sie nazywa krytyka. Inni tak dosadnie tego nie napisali, ale i tak myślą że to są "janowskie" produkcje. Naucz się przyjmować krytykę, bo zawsze musisz się z nią liczyć gdy wystawiasz coś na pokaz.

Co do mojej gry online - no jasne ze nie robie hardów bo online nawet jakbym chciał to i tak nie wyjdą. Ale filmik który robisz w offline i bez lagów to juz inna sprawa... .

I proszę bez przekleństw skierowanych w moją stronę chłopcze - odzywając się w ten sposób do starszej, dorosłej osoby pokazujesz siebie jako pyskatego szczeniaka (bardzo trafnie wybrałeś sobie postać w Tekkenie - jaki pan, taki kran).

I wierz mi że potrafię trudniejsze juggle i comba, ale nie w online.

Zapraszam na sparra jak jestem "cienki i w ogóle".

Act.3...juz sie boje tego ognia.... .
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Aserot »

Pitrex mówisz, żeby nie kometować twoich produkcji nie wiem czy myślałeś że wszyscy bedą chwalić twoje filmiki. Krytyka to normalna spraw wieć nie wiem czemu się tak rzucasz. Yamada poprostu napisał to co myśli i ma do tego prawo, tak samo jak krytycy filmowi mogą zrównać film z ziemią lub zrobić z niego nabijacza kasy. I jeśli nadal chcesz robić filmiki to włąśnie takie wypowiedzi wskażą ci właściwą droge. Zobaczymy co pokażesz w act. 3 może bedzie ciekawa niespodzianka.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Wawrzyn »

bardzo trafnie wybrałeś sobie postać w Tekkenie - jaki pan, taki kran
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wiecie jakby kazdy tak mowil zeby dac sobie spokoj z wypuszczaniem swoich "janowskich tworczosci" to na honmaru nie powstalby jeszcze zaden filmik, coz ludzie dopiero zaczynaja trudno od nich duzo wymagac.M.in po to rowniez jest ta stronka zeby kazdy mogl zaczac robic swoje produkcje (nawet nieco janowskie) bo to nie jest maximi wkoncu i poddac je pod opinie publiczna :P
kur** ja chociaż z nudów coś robie a ty OPIERDALASZ SIE kur**
Mam takie wrazenie ze robiles ten filmik z nudow i bez wiekszego zaangazowania stac cie na wiecej chocby patrzac na to ze wygrywasz tam jakies turnieje ale o tym chyba juz gdzies pisalem.Btw po co wystawiac akcje ktore jak twierdzisz robisz z palcem i narazac sie na negatywne opinie, nie lepiej przysiasc i zrobic cos naprawde dobrego?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Arucardo_1 »

Pitrex pisze:HEH Stary co ty pierdolisz kur** ja chociaż z nudów coś robie a ty OPIERDALASZ SIE kur**
A można by to kulturalniej...? :przestraszony: :zdziwko:


Pitrex pisze: a ty Yamada czy jak ci tam

No to jest właśnie sprawa dyskusyjna... zwłaszcza widząc sygnaturkę Aramisa:

Obrazek


Hmmm... czyżby podwójna osobowość? :P :luka:
Wytłumacz się :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KRELIAN »

no wlasnie Kazuya wytlumacz sie :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Arucardo_1 »

Ja się mogę wytłumaczyć :) - Kazuya to moja xywa... tak jakby... "osiedlowa" :P natomiast Arucardo to turniejowa (wyszedłem z założenia że Kazuy'ów mogło by być na każdym turnieju od zarąbania)


Teraz Yamada :D


BTW.
Pitrex pisze:ja te juggle na moich filmikach online robie z palcem w dupie

EWGF, t,p+2,1,,d+2, p,p,+2 z tego co pamiętam ani razu ci nie wyszło gdy graliśmy online :suchy: a prób podjąłeś co najmniej kilka


Wiem, że online trudniej sie sadzi juggle - ja tam nie potrafię jakoś w ogóle wczuć się w online (pingi i te sprawy - bleee... i muszę się Heńkiem opierać na banałach pokroju p,p+2, p+1, p+1,t+2,1) ale wtedy nie wypada pisać
że się je sadzi "Z PALCEM W DUPIE" :wstyd:
Wiem też, że koszmarnie kapuściłem co cię wkurzyło (niestety moja klawa wymusza taką grę :suchy: ) ale nie uwierzę że tak się wkurzyłeś że ci juggle przestały wychodzić...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Yamada »

a ty Yamada czy jak ci tam


No to jest właśnie sprawa dyskusyjna... zwłaszcza widząc sygnaturkę Aramisa:
A to cham, odegrał sie pewnie za tego avatara! Ktoś tu jest kapusiem... :luka: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Oen »

Yamada pisze: A to cham, odegrał sie pewnie za tego avatara! Ktoś tu jest kapusiem... :luka: .
No dobra przyznaje sie to ja wyslalem Aramisowi PM, ze mu ava ukradles :P ale tak bezczelnego kradniecia avow nie jestem w stanie zniesc xD :rotfl:

A filmik jest ok chociaz jako ze Jinem nie specjalnie gram to nie jestem wstanie go w pelni ocenic ;)
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KingKY »

ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Zabiel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 65
Rejestracja: 21-07-2006, 21:03

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Zabiel »

czy ja wiem czy on taki ekscytujacy :)
jacyś cieniasy tam walczyli ;)
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KingKY »

ehhhhh jak wy sie na tym tekkenie nie znacie, jakie cienisy :niepewny: sam bys tak grał to by było dobrze. Koles po mistrzowsku kingiem wywija i tyle.

Marduk vs King

Najlepsza 3 walka 2 runda, polecam. :padam:
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”