tekken 6 psp pomoc w ustawieniach online

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
rafson2008
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26-01-2010, 20:57

tekken 6 psp pomoc w ustawieniach online

Post autor: rafson2008 »

Witam mam orginalana gre na psp tekkena 6 ale nie moge zagrac z nikim po sieci mog by mi ktos pomoc z tym problemem bo nie moge sobie poradzic trzeba jakos innaczej lonczyc czy cos!!dziekuje
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: tekken 6 psp pomoc w ustawieniach online

Post autor: Czapol »

X link tylko tym sposobem można, T6 tak jak i T:DR na PSP nie obsługuje PSN ( ;/ mam nadzieję że T7 będzie... )
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
kaczmar456
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 29-05-2009, 15:09
Lokalizacja: Warka
Ogrywam: TTT2, SFxT
Kontakt:

Re: tekken 6 psp pomoc w ustawieniach online

Post autor: kaczmar456 »

na PSP nie pograsz sobie online w Tekken 6, jedynie co możesz to zassać duszki innych graczy z internetu
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: tekken 6 psp pomoc w ustawieniach online

Post autor: Czapol »

karczmar, jak nie wiesz to nie gadaj. Teoretycznie i założenia T6 nie wykorzystuje na PSP funkcji infrastruktury czyli grania Przez PSN. Jednak istnieje coś takiego jak X'link które tworzy fake'owe połączenie z 2 PSP (T:DR jak i T6 wykorzystują funkcję łączenia 2 PSP przez Wi-Fi ) a tak naprawdę łączy przez internet z innym PSP które jest podłączone do X'linka i gotowe do gry w daną grę. To co tu napisałem to są tylko założenia całego projektu, by do połączenia doszło trzeba się z tym trochę pobawić, co mija się z celem, lepiej odpalić sobie T3 na PC.
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”