Bursa VII

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cieslak
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 25-04-2009, 10:07

Bursa VII

Post autor: cieslak »

Witam wszystkich, zarówno noobów, jak i tych, co są pro.

Tak, tak, postanowiłem coś zrobić, miało być coś w ferie zimowe, lecz one tuż, tuż. Wyszło jak wyszło. Nie miałem czasu, by wcześniej o tym wspomnieć, by termin padł na ferie. Proponuję terminy: 19, 20, 21 lutego. Wiem, wiem, że to już niedługo, lecz to taki wstępny termin. Jeśli będzie sporo chętnych, to da się zrobić w ten weekend. Drugi termin, ten bardziej odległy, to 9, 10, 11 kwietnia. 12 to święta, więc idealna data. Co myślicie? W co będziemy grać? To głowy przychodzi mi tylko Guilty Gear oraz Street Fighter (IV oraz 3rd Strike). Miejscowość to oczywiście Włocławek. Tam, gdzie było ReVo II, lecz w innej sali - dużo lepszej! Chciałbym zaznaczyć, że to będzie zlot, a nie turniej. Czyli minimalne koszty! Myślę, że wstęp wyniósłby maks 15 zeta, może 20 - jeśli będzie mało osób. Więcej info dodam, jak znajdą się jakieś zainteresowane osoby.

Wstępna lista:
1. Cieslak
2. Ryu
3. Inu
4. Radek
5. Kamil
6. Kozik
7. Snake.
8. Gascan
9. Dark Slide
10. myrt aka mr_t
11. dźar
12. Vipe
13. Bellevar
14. Sir Lucas
15. Mastachi
16. Pychu
17. Patoslaw
18. kosmo
19. Aserot
20. Szinden
21. manieq
22. Fazza
23. Griever
24. Kris
25. krilluch
26. Pro8e
27. Kaczilla
28. GHETTOkingSAS
29. apolon
Ostatnio zmieniony 28-03-2010, 12:08 przez cieslak, łącznie zmieniany 3 razy.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: s[h/z]inden »

a wakuwaku i world heroes to juz nie?

tak sie niefartownie sklada, ze na ten termin mam zjazd w bdg... -_-" (i to jest wg obecnego planu moj jedyny zjazd w kwietniu)

stick juz mi kiepsko dziala, ale chetnie bym pogral. kurde.

jak znajde jakas luke, to sie pisze, oczywiscie ;)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: Aserot »

Na moją obecność w 100% możesz liczyć co do terminów musiał bym znać go minimum tydzień wcześniej a wtedy już się dostosuje.

P.S.

Sprzęcik też mogę jakiś przybrać daj znać jak co :D
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: s[h/z]inden »

Aserot pisze:Na moją obecność w 100% możesz liczyć co do terminów musiał bym znać go minimum tydzień wcześniej a wtedy już się dostosuje.
Aserot, czytaj
termin defaultowy jest podany :D
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: Aserot »

Tak ale nie potwierdzony "_" btw Cieślak masz już jakoś wstępną listę "obecność" :D
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
cieslak
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 25-04-2009, 10:07

Re: Bursa VII

Post autor: cieslak »

Nie mam, na dniach zapodam.
Awatar użytkownika
cieslak
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 25-04-2009, 10:07

Re: Bursa VII

Post autor: cieslak »

Dobra... Termin zlotu to 9, 10 i 11 kwietnia tego roku. Na pewno nie zmieni on się, bo sala zarezerwowana. Wejściówki od 20 do 25 zeta, sam nie wiem, ile będzie dokładnie, bo to zależy od ilości osób, dlatego proszę o pisanie, czy ktoś będzie na 100 procent. Sala będzie mnie kosztować 350 zeta. Jak wiecie, a ci, co nie wiedzą, można wynajmować pokoje, bodajże 21 zeta za noc od osoby. Ale można spać w sali, gdzie jest sprzęt, za free of course. Łazienki z prysznicami, ciepła woda. To samo w pokojach - ciepła woda. Biedrona jest obok miejsca, to samo całodobowy bar - kebab itp. Czajnik będzie. Może i mikrofala, ale to chyba zły pomysł. :P Nie wiem, ile będzie stanowisk, ile będzie LCD, bo za wcześnie na to, lecz na bank nie będzie ich mało. Zapewne będę potrzebował sprzętu, więc proszę pisać, co kto może. Od razu piszę, że nie wiem, czy jak ktoś coś weźmie, to będzie wjazd za free - postaram się. Będziemy grać praktycznie we wszystko, lecz turnieje odbędą się w Street Fightera IV, Guilty Geara - bez Cieślaka. (chyba :P), BlazBlue (chyba). Oczywiście będzie można odpalać inne gierki, no problem. To chyba tyle, jeśli chodzi o ten moment. Jeśli chodzi o dojazd z dworca, to na dworcu są taksówki. Koszt na ulicę Mechaników 1 to około 10 zeta. Jeśli chodzi o busy, to trzeba przejść tunelem na drugą stronę i szukać busa na ul. Toruńska (wysiadać przy Włocławskim Centrum Kultury - WCK), bodajże 3, 10, 20. Potem się cofamy trochę do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku i tam obok tej uczelni jest akademik - taki kolorowy. Można również jechać na ul. Promienną, bodajże 4, 19, 17 i tam wysiadamy obok dworca numer two. Przechodzimy przez tory i widzimy nasz kolorowy budynek. Jeśli ktoś wie, że będzie miał problem, to pisać na PW, zapodam numer koma. Jak są jakieś pytania, pisać. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: gascan »

Aserot mam nadzieję, że weźmiesz swoją PS2 bo nie wiem czy wytrzymam 3 dni patrząc na i słysząc wszędzie SFIV.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: Aserot »

No jasne do tego czasu uzupełnię HD o kilka bijatyczek :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
cieslak
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 25-04-2009, 10:07

Re: Bursa VII

Post autor: cieslak »

Wstępna lista:
1. Cieslak
2. Ryu
3. Inu
4. Radek
5. Kamil
6. Kozik
7. Snake.
8. Gascan
9. Dark Slide
10. myrt aka mr_t
11. dźar
12. Vipe
13. Bellevar
14. Sir Lucas
15. Mastachi
16. Pychu
17. Patoslaw
18. kosmo
19. Aserot
20. Szinden
21. manieq
22. Fazza
23. Griever
24. Kris
Awatar użytkownika
cieslak
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 25-04-2009, 10:07

Re: Bursa VII

Post autor: cieslak »

Witam.
Dobra, to już jutro, więc trzeba coś napisać. ;p Mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze, jak na poprzednich zlotach, no i żeby tylko frekwencja była wysoka. :) To mój kom: 726958311, więc dzwonić, jak będzie jakieś zapytanie, czy tam problem z dojazdem z dworca. :) Co do grania... Zrobi się turnieje w GG, 3rd oraz SFIV. :)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: Aserot »

No ja już jestem spakowany i gotowy do podróży tak że szykować się na mocniejsze trunki w porach wieczornych :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: Aserot »

No i po kolejnej Bursie powiem tym co nie dotarli, że mają czego żałować bo naprawdę klimacik był ekstra. Nie brakowało polekowych sytuacji zwłaszcza podczas pojedynków w karaoke :D. Fakt faktem byłem raczej mięsem armatnim choć udawało się od czasu do czasu coś ugrać. Grania ogólnie było dużo i w tej materii na pewno nie miał kto narzekać.

Inu, Kosmo nocny wypadzik na drina dawał rady.

Ryu Smash Bros jednak daje rady w kolekcji brakuje mi konsoli z koncernu wielkiego N ale dzięki twoim pokazom przekonałem się do Wii :)

Snake na następnym zlocie musimy zaliczyć Wocławski Kebab więc dodaj go do gastronomicznej mapy kolejnego pobytu.

Ogólnie mam nadzieje, że znów wszyscy się spotkamy tym razem w większym gronie tak więc do następnej Bursy.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Bursa VII

Post autor: gascan »

Ja niestety nie byłem, tłumaczyć się nie będę i wymyślać bo po prostu mi się nie chciało. W wakacje o ile będzie bursa8 to postaram się wpaść.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”