Błąd Plików?Jak usunac...

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: Bury »

Spojrzcie na screena..Pliki sa na odtwarzaczu mp4. Co to za pliki? Jak je usunac,formatowanie nic nie daje, pliki wracaja czyzby to mialo cos wspolnego z uszkodzeniem pamieci?(Ja nic nie wiem o takim uszkodzeniu)

Dodam ze od pojawienia sie tych plików odtwarzacz troszke wariuje,np dubluje pliki w jakims katalogu..mam ok 1000 dodatkowych plikow ktorych nie da sie odtworzyc a widnieja jako np filmy,mp3,ich rowniez nie da sie usunac.

Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: mcl »

Przeleć to jakimś antywirusem :P możliwe, że to również błędy systemu plików... miałem dziwny przypadek w chinskiej MP4, ze nie chcialo wrzucać plików, dopiero format + wymuszenie przez odtwarzacz( czyt. wlaczenie dyktafona) stworzenie pliku pomogło odblokować MP4... ale po takim zabiegu tracił część pamięci.

Dublowanie plików to czasami błąd odtwarzacza. Miałem tak nieraz w Eon Cineo na zewnętrznej karcie pamięci.

Czy poza tym masz jakieś inne problemy? I jaki masz model odtwarzacza?
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: Bury »

Przelecialem Antyvirusem i nic nie pokazal:D Inne problemy raczej nie wystepuja,Odtwarzacz to Pentagram Eon Cineo Gold 8 Gb +karta 8Gb lecz bledy pokazuja sie tylko na pamieci odtwarzacza.Zobacze pozniej jeszcze np.Malwarebytes' Anti-Malware czy czyms takim
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: mcl »

Hm... bardzo dziwna sprawa, ja miałem błędy tylko na karcie pamięci( Eon Cineo 4GB), i tylko jeśli formatowałem karte i wrzucałem na nią pliki z poziomu telefonu.

Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem firmware 2.31, może on coś z tym fantem pomoże :)

http://forum.mp3store.pl/topic/42430-pe ... ersji-231/

a tu sam firmware: http://download.pentagram.eu/pl/sterown ... _v2.31.zip

Sam zaraz biorę się za update więc jak zrobię uaktualnie posta :)

edit: Uff... prawie popuscilem jak zobaczyłem "update failed"( jakis komunikat o braku miejsca... tym bardziej dziwi ze update formatuje cala MP4 :wstyd: ), ale odlaczylem mp4, podlaczylem i puscilem update na nowo... Przeszło. I tak: nie dubluje plikow na karcie, moge odtwarzac pliki zrzucone z pamieci fona na karte pamieci( wczesniej nie bylo to mozliwe), no i dostalem gratisowo 3 gry :P Teraz updatuje do 2.31 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: Bury »

Powtorne skanowanie nic nie dalo :D
Mam firmware 3.1.0 wiec nie wiem czy instalowanie starszego cos da, dobra odtwarzacz leci przez balkon ;D
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: mcl »

pewnie od jakiegoś nerda, bo ostatnie oficjalne firmware do eon cineo to 2.31 :) No rób jak chcesz, u mnie update naprawił podobny problem :P

BTW jeśli jest szansa że to co podałeś to jednak nie wersja firmware... sprawdzasz ją pod : ustawienia>informacje>wersja
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: Bury »

Sam zes jest nerd :D Look ;

Obrazek


Ale ja mam golda..czyli lepsza wersje Eon Cineo wiec firm powinno byc dobre..Dobra poszukam jakiejs innej wersji na golda..zobaczymy jak bedzie^
Ostatnio zmieniony 11-03-2010, 15:41 przez Bury, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Błąd Plików?Jak usunac...

Post autor: mcl »

Jak miałeś takie fabrycznie, to reklamuj :P
jak sam updatowałeś, to zobacz na to: http://forum.mp3store.pl/topic/43003-ja ... ge__st__20

Te FW od ramosa śmierdzą :| sam bym się z chęcią pobawił w stworzenie czegoś, ale póki działa... :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”