Dead or Alive Paradise

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
monstrol
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 02-02-2010, 22:35

Dead or Alive Paradise

Post autor: monstrol »

Ponieważ w grę już można zagrać (tutaj info na stronce DoA), otwieram temat odnośnie tego nowego produktu Tecmo. Graliście już? Ja niestety dosłownie kilka dni temu sprzedałem PSP:)

Jeżeli ktoś nie zauważył linka do dema:) to można je ściągnąć stąd.
Strona Dead Or Alive w serwisie Honmaru - zapraszam! https://doa.honmaru.pl
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: Kaze »

Tak "grałem" Jedyne co dostępne to robienie zdjęć Hitomi w 3 filmikach, chyba, że ja nie wiem jak włączyć coś innego. Ponoć grafika przynajmniej postaci miała być rewelacją, nie jest. Miałem kupić tą grę, wstrzymam się, pozbieram kasę na xboxa wtedy sobie kupie doa jakąś najnowsza bijatyke, moze wyjdzie już wtedy 5 a jak nie to 4 oraz volleyball extreme 2... O ale jeżeli Paradise będzie kosztować mniej niż 60 zł. To ok kupie może jest lepsze... Ale no nie mogli dac czegoś innego do dema? Chociażby bieg po chorągiewkę...
Ocena? 1/5 HAHAHA
[center]ObrazekObrazek[/center]
Awatar użytkownika
monstrol
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 02-02-2010, 22:35

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: monstrol »

Z grafiką naprawdę jest tak cienko? Na wszelkich trailerach wygląda porządnie.

A jeżeli chodzi o gameplay - cóż, głównie dla takich atrakcji ta gra została stworzona.

Najważniejsze jednak, żeby gracze kupili ten tytuł. Tecmo bada rynek, bada, czy gracze znają markę DoA. Jeżeli nie znają, to poznają, i być może część z nich skusi się na DoA 5 Portable.
Strona Dead Or Alive w serwisie Honmaru - zapraszam! https://doa.honmaru.pl
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: mcl »

nie ma to jak oceniac gre poprzez demo -,-
Obrazek
Awatar użytkownika
monstrol
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 02-02-2010, 22:35

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: monstrol »

Dlatego też do powyższej oceny się nie odwołuję. Jak na mojego nosa, gra zbierze średnią ocen na poziomie ok. 60-70% (coś pomiędzy Xtreme 2 i Xtreme). Kto jednak to wie. Myślę, że gra z tego wyjdzie przyjemna i bądź co bądź unikalna - brak jest konkurencji dla tytułów tego typu. Wiadomo, to stricte rynkowe zadanie - każdy kto chce zarobić, stara się wypełnić niszę.
Strona Dead Or Alive w serwisie Honmaru - zapraszam! https://doa.honmaru.pl
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: mcl »

Jak dla mnie to tylko jakieś przetarcie dla serii DoA na PSP, być może jakiś remake ukaże się na psp, może doa3u? :P
Z serii DoAX najbardziej lubiałem X1, spędziłem trochę godzin na kasynie i zbieraniu bikini :P A opcja multi sam miód, spędziło się trochę czasu na kontemplowaniu kształtów zawodniczek :mrgreen: w DoAx2 podobało mi się robienie fotosów, tylko troszkę było za mało czasu i na początku trudno było ogarnąć obsługę.
Obrazek
Awatar użytkownika
monstrol
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 02-02-2010, 22:35

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: monstrol »

No to jest na dwóch mcl. Ja niestety nie mam xpudła360, to i w xtreme'a 2 sobie nie przyciąłem. DoA XBV to gra fajna, ale praktycznie z każdej strony wybrakowana. Za mało w niej grania. Powinni sprzedawać ją za co najwyżej 50% normalnej ceny już w dniu premiery. Ja też wycisnąłem trochę strojów kąpielowych, siatkówka jest NIEZWYKLE przyjemna (szczególnie jak gra się kimś z mocną łapa). Straszny klops to brak multi na 4 - a gra sama się o to prosi. No, ale Paradise jest raczej uboższym graficznie Xtreme'em 2.
Strona Dead Or Alive w serwisie Honmaru - zapraszam! https://doa.honmaru.pl
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: mcl »

monstrol pisze:No to jest na dwóch mcl. Ja niestety nie mam xpudła360, to i w xtreme'a 2 sobie nie przyciąłem.
Możesz żałować tylko DoA4 :) DoAX2 nie wciąga jak 1 :P
monstrol pisze:DoA XBV to gra fajna, ale praktycznie z każdej strony wybrakowana. Za mało w niej grania
No właśnie kurczę :/ praktycznie co krok można mówić, że mogli dodać to, tamto, tutaj ulepszyć itp itd.
a już :
monstrol pisze:Straszny klops to brak multi na 4 - a gra sama się o to prosi.
to epicki fail :/ mogła być najlepsza gra na multi offline na pierszym xboxie: po PGR2, Kung Fu chaos, def jam ffny, fify/nba street , bo jak wiadomo, oglądając czyjąś grę czas płynie 3 razy wolniej :P ehh, te wspomnienia :)
monstrol pisze:Za mało w niej grania. Powinni sprzedawać ją za co najwyżej 50% normalnej ceny już w dniu premiery.
Czy ja wiem... i tak spędziłem z nią dużo czasu i nie żałuje, miałem o wiele bardziej rozbudowane gry, które mnie szybciej nudziły :) Ale jak wspominałem, mogli dodać o wiele więcej ;p
No, ale Paradise jest raczej uboższym graficznie Xtreme'em 2.
hmmm... z checia bym zobaczył ale nie mam psp :/ przydaloby sie .
Obrazek
Awatar użytkownika
monstrol
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 02-02-2010, 22:35

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: monstrol »

mcl pisze:to epicki fail :/
Właśnie! To, że w bijatyce DoA można ciąć we czterech wydaje się dziwne, jeżeli zauważy się, że w siatkówce DoA już tak grać nie można.
Czy ja wiem... i tak spędziłem z nią dużo czasu i nie żałuje, miałem o wiele bardziej rozbudowane gry, które mnie szybciej nudziły :)
Ja również całkiem sporo - ok. 35h
hmmm... z checia bym zobaczył ale nie mam psp :/ przydaloby sie .
Wydaje mi się, że jeżeli grałeś w DoA XBV & Xtreme 2 nic nowego nie zobaczysz. Chyba że koniecznie chciałbyś pocinać w siatkę i oglądać laseczki w autobusie, tramwaju czy pociągu. : )

Co do DoA4 to odrobię, wszak w szufladzie oczekuje na konsolę... : ) A co sądzicie o takiej sytuacji: DoA Xtreme zostaje (tak jak pierwotnie Tomonobu planował) dodatkiem (mini-gierką) do bitki DoA? Zawsze wzbogaciłoby to single.
Strona Dead Or Alive w serwisie Honmaru - zapraszam! https://doa.honmaru.pl
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: mcl »

monstrol pisze:Właśnie! To, że w bijatyce DoA można ciąć we czterech wydaje się dziwne, jeżeli zauważy się, że w siatkówce DoA już tak grać nie można.
Ale tag został dodany w DoA2ultimate- rok premiery 2004, a DoAX wyszło w 2003( w doax2 wogole nie ma multi :( )... no chyba że był również w doa2, bo szczerze mówiąc: nie pamietam :P
monstrol pisze:Wydaje mi się, że jeżeli grałeś w DoA XBV & Xtreme 2 nic nowego nie zobaczysz. Chyba że koniecznie chciałbyś pocinać w siatkę i oglądać laseczki w autobusie, tramwaju czy pociągu. : )
Szkole :D Ale zawsze to coś więcej do grania, gdyby jeszcze wydali pełnoprawną bijatykę: byłby miód :)
monstrol pisze:Co do DoA4 to odrobię, wszak w szufladzie oczekuje na konsolę... : ) A co sądzicie o takiej sytuacji: DoA Xtreme zostaje (tak jak pierwotnie Tomonobu planował) dodatkiem (mini-gierką) do bitki DoA? Zawsze wzbogaciłoby to single.
Masz na myśli połączenie tych dwóch pozycji? Mogłoby to wyglądać na przykład tak( tu popuszczę trochę wodze fantazji :P ): Intro do DoA, lasencje wbijają na Zack Island na którym odbywa się turniej DoA ileśtam. Ale ten zostaje przesunięty w terminie o 2 tygodnie, więc żeby się nudzić zaczynają trenować, grać w siatę, jeździć na rowerach, itp mini gierki. Co z facetami? Ano zapijają się w barze, grają w gałę czy tracą forsę w kasynie :P Oczywiście to w trybie, nazwijmy go, Paradise( po upływie dwóch tygodni przechodzimy do standardowego Story Mode), obok którego znajdziemy w/w story, survival, tag, itp .
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: Kaze »

E że tak z innej beczki, tzn. że w xtreme 2 nie można grac przez neta? Czytałem że można... :<
[center]ObrazekObrazek[/center]
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: mcl »

Kaze pisze:E że tak z innej beczki, tzn. że w xtreme 2 nie można grac przez neta? Czytałem że można... :<
Nie można, serwery wyłączyli :| Pierwotnie online był dostępny :) ( co dziwi bo gry na 2 pady nie było, a przynajmniej ja włączyć nie mogłem :roll: )
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: Action »

mcl pisze:Nie można, serwery wyłączyli :|
Skąd te info? Jakiś czas temu testowaliśmy z Subem siatkówkę i chodziło bez problemu.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: mcl »

Czytałem na jakimś portalu +/- rok temu, że serwery zostały wyłączone i nie jest możliwa gra online, jednakże sam nie mogłem potwierdzić tej rewelacji. Nie jestem pewien jak wiarygodna była to informacja, no ale w pamięci utkwiło mi do dziś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Dead or Alive Paradise

Post autor: Kaze »

A moze wypowie sie ktoś, kto ma grę ;p
[center]ObrazekObrazek[/center]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”