Tekken 3 - T6 Mod?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: mcl »

Jak Editor( i w sumie cały team Honmaru :P ) coś robi to nie ma bata żeby to spieprzył :P
Wiem co mówię, czekajcie cierpliwie ;)
Obrazek
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

gascan pisze:@summoner
Dumian z Mr_Editorem już jakiś czas robi modele postaci z t6 do t3, miałem nawet okazje testować wersję PRE ALPHA gdzie dostępny jest tylko Bob i Lars. O ile Bob wygląda i porusza się fajnie tak lars jest mocno nie dopracowany i brakuje mu kilku ważnych ciosów.
Dumian pisał też ostatnio na GG, że przygotowuje Tekken Force tak aby można było przechodzić je online na dwóch graczy. Areny już dawno są zrobione i nawet spoko wyglądają w T3. Niestety nie mogę dać linka do screenów. Trzeba tylko czekać cierpliwie.

Aha jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w testach nowych postaci niech zgłosi się do Dumiana na GG po T6T3_Character_Pack_preAlpha_0.0.1. Pozdrawiam.
Normalnie jak jakaś Arena 51 :szok:
Dla niewtajemniczonych
Strefa 51 - baza wojskowa której obecność została potwierdzona dopiero w 1994 roku a baza została założona około 1970 roku.
Zresztą google.pl...
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Action »

Ludzie. 1 kwietnia przypada dopiero za parę tygodni.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: s[h/z]inden »

a dlaczego nie poprosicie ludzi z namco-bandai o pomoc?
przeciez ich ten projekt jak najbardziej by zaciekawił i praca poszłaby szybciej!
niech ktoś do nich napisze!
:hyhy:
Ostatnio zmieniony 14-03-2010, 11:14 przez s[h/z]inden, łącznie zmieniany 1 raz.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Czapol »

A kupiłbyś to jako DLC do tekkena 3 przez PSS za 50 zł ?....
Już sam sobie odpowiedziałeś ;p
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: piksel091 »

Czapol pisze:A kupiłbyś to jako DLC do tekkena 3 przez PSS za 50 zł ?
szkoda kasy i zawrotu glowy zreszta namco pewnie pracuje juz nad kolejna gra to myslicie ze chcialo by sie im chrzanic z czym takim
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Dumian »

Przykro mi, że muszę zniszczyć nadzieje na Tekkena 6 w Tekkenie 3, ale jak już z kilku tematów na Honmaru wynikało - nie da się ingerować w modele 3D, a i inne sprawy o których była tutaj mowa są problematyczne lub niemożliwe do wykonania. Podsumowując nikt nie pracuje nad takim modem i raczej pracować nie będzie, a gascan z Editorem zrobili mały falstart bo patch powinien nazywać się T3T6_Character_Pack_prima_aprilis_preAlpha_0.0.1. Nie oznacza to jednak, że w pewnym momencie nie zostaniecie czymś zaskoczeni, ale o tym póki co nie będę pisał - przyjdzie jeszcze czas na zapowiedzi, a tym się charakteryzuje niespodzianka, że jest niespodziewana ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

Kurcze no ale gdyby tylko był jakiś taki program który działał by no jak paint xd
Otwierasz plik, edytujesz , zapisujesz :/
(Chodzi o to że program wczytywałby np. tk3 i wszystkie teksturki możliwe do ze edytowania, a gdy już zakończymy to on by je wpisał do pliczku tekkena)
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: !Dan! »

Wiedziałem xD Szczególnie rozbawił mnie tryb Force na 2óch xD
Obrazek
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: piksel091 »

moglem sie tylko domyslac ale sie wrobilismy hehe xD
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: s[h/z]inden »

nie bedzie?
jaaa
ae z was nuby!
dam was na demoty za to, jaaa

ps.
temat moze w koncu wyladowac w koszu?
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Czapol »

T3-T6 mod ?... Teraz na serio, summoner, nie wiem, czy ty aż tak nie umiesz wytrzymać bez T6 że chcesz imitować go w T3, choć w tym wypadku czemu wogóle wstałeś od konsoli ? Multiplayer masz ( podobno kiepski, ja nie grałem, choć to tez zależy na jakiej konsoli się gra PS3 czy XBOX360 jednak jest spora różnica ), więcej postaci masz, grafę masz, to czego ty chcesz od poczciwego T3 ? Żeby obrósł tandetą, stracił klimat itd. ? Bardziej prawdopodobne jest to że strasznie chcesz mieć T6 ale nie ma tak lekko ( koszty itd. ) a najbliżej jest T3 ( w końcu darmowy ) ale tocz to stare, to trza chociaż zmodować, żeby mieć te swoją imitacje T6. Jeśli cokolwiek Cię z tego posta uraziło, przepraszam, uznałem twój pomysł za co najmniej bardzo dziwny, i nie owijając w bawełnę głupawy.
Dumian, jeśli chodzi o zrobienie tego na prima aprilis to jest to całkiem fajny pomysł ;p Nie do końca zrozumiałem jak dokładnie chciałeś to zrobić, dać instalator paru skinów, zmiany nazw w character select itp. "kwiatków" dla zabawy, czy wystawić link do installera jakiegoś obrazka pt. "prima aprillis" ?
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Mr_Editor »

Ja miałem niecny plan... no ale musiało się wydać... ech... :P
ale w sumie to nie uważam samego pomysłu przerobienia t3 za zły. Ba, uważam, że to byłoby dosyć ciekawe :) no ale musimy się wszyscy obejść smakiem. :P
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

Czapol pisze:T3-T6 mod ?... Teraz na serio, summoner, nie wiem, czy ty aż tak nie umiesz wytrzymać bez T6 że chcesz imitować go w T3, choć w tym wypadku czemu wogóle wstałeś od konsoli ? Multiplayer masz ( podobno kiepski, ja nie grałem, choć to tez zależy na jakiej konsoli się gra PS3 czy XBOX360 jednak jest spora różnica ), więcej postaci masz, grafę masz, to czego ty chcesz od poczciwego T3 ? Żeby obrósł tandetą, stracił klimat itd. ? Bardziej prawdopodobne jest to że strasznie chcesz mieć T6 ale nie ma tak lekko ( koszty itd. ) a najbliżej jest T3 ( w końcu darmowy ) ale tocz to stare, to trza chociaż zmodować, żeby mieć te swoją imitacje T6. Jeśli cokolwiek Cię z tego posta uraziło, przepraszam, uznałem twój pomysł za co najmniej bardzo dziwny, i nie owijając w bawełnę głupawy.
Dumian, jeśli chodzi o zrobienie tego na prima aprilis to jest to całkiem fajny pomysł ;p Nie do końca zrozumiałem jak dokładnie chciałeś to zrobić, dać instalator paru skinów, zmiany nazw w character select itp. "kwiatków" dla zabawy, czy wystawić link do installera jakiegoś obrazka pt. "prima aprillis" ?
Szczerze, to na początku czytania się troszkę obraziłem, ale do momentu przeprosin mi jakoś przeszło.
Rozumiem że z t3 nie zrobimy t6 ale można by jakoś oddać hołd królowi?
Z tym prima aprillis to macie dobry pomysł - tylko można by troszkę pokazać bo znam już taką jedną stronkę w której pewni hackerzy podkradali z głównego wszystkie bety, wersje alpha itd. Gdybym był profesjonalistą jak Mr_Editor to bym nawet tematu nie zakładał ;)
Może i pewnego dnia samodzielnie to zrobię. Piosenki i filmiki zawsze można skombinować. Zawsze google.pl pomoże ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Dumian »

Nazwa moda z prima aprilis była tylko nawiązaniem do wypowiedzi Actiona, z tego co wiem nikt nie planował robić takiego żartu, chociaż teraz jak o tym myślę to byłby całkiem niezły wkręt, no ale obecnie jest już i tak spalony ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”