najciekawsza postac z mugena

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: najciekawsza postac z mugena

Post autor: piksel091 »

a ty kim grasz??
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: najciekawsza postac z mugena

Post autor: !Dan! »

Zmieniłem zdanie co do mojej ulubionej postaci mugen - jest nią obecnie Kazuya. Trzeba go było troszkę zmienić, np. jego wielkość, ilość możliwych ciosów w jugglu itepe. Ale teraz.... Ah, gra się nim cudownie, zważywszy na to, iż jest bardzo wyważoną postacią. Oko cieszy ładna grafika powera i ogólnie jest tylko jeden mały mankament. Ma mało ciosów. Zastanawiam się, czy by mu nie dorobić Tsunami Kicka...
Ściągnąłem też Jina i Hwo. Jina musiałem zmienić, bo był w cholerę przegięty. 5 hitowy juggle brał pół HP, na dodatek ma całkiem niezły guard damage :D Mimo to nie podoba mi się połączenie jego wielu styli. Hwo mnie zaskoczył... wszystkim na początku. Normalnie wygląda identycznie jak w T3, animacja jest piękna, sprawia wrażenie 3D, 3+4 - second stance i ogólnie szał bagiety. No ale cóż, jak nie da się nim praktycznie grać - jest niemrawy i nie ma w ogóle ciosów na dystans, jak choćby f, f+4.
Tak więc, jakby zrobić serię postaci typu Kazuya, tzn w niczym nie przegiętych i ładnie wykonanych (ale utrzymanych w tej samej konwencji graficznej), to można byłoby się zagłębić w takim tekken mugen.
Obrazek
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: najciekawsza postac z mugena

Post autor: piksel091 »

no to jednak sciagnales??a mowili ze nie ma postaci hehe
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: najciekawsza postac z mugena

Post autor: gascan »

Znalazłem postać z mugena, która Wam się spodoba, wygląda mi na graplera (ktoś tu na forum lubi grać graplerami w 2D więc może być to jego main w mugenie :luka: )

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: najciekawsza postac z mugena

Post autor: Martins »

gascan pisze:Znalazłem postać z mugena, która Wam się spodoba, wygląda mi na graplera (ktoś tu na forum lubi grać graplerami w 2D więc może być to jego main w mugenie :luka: )

Pan Abe wymiata! Szczególnie końcowe kombo! Hahahahahahaha, padłem, wraca wiara w mugena! :rotfl:
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: najciekawsza postac z mugena

Post autor: Chris »

najfajniejszy jest peter z family guy :P
Obrazek
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: najciekawsza postac z mugena

Post autor: piksel091 »

no mam petera i zeczywiscie jest fajny nawet niezle kombo ma
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”