Problem z padem

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gaba140
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 23-10-2008, 10:41
Lokalizacja: Starachowice St-Ce

Problem z padem

Post autor: gaba140 »

Mam pada medion
Md 85175 i mam z nim nielada problem wszystko śmiga ładnie pięknie ale ...... :przestraszony:

gdy gram np w fife 09 cały czas idzie mi w dół nawet jak wybieram to pad idzie mi nadół gdy ustawiam w tekkeni wyświetla mi się
J_pad_3
j_pad_down < i to caly czas a gdy klikam znowu r1 to mam 3 na pół sekundy i znowu down help me
Ostatnio zmieniony 03-03-2009, 23:15 przez gaba140, łącznie zmieniany 1 raz.
Chcesz się bić??
GG-8183608
Eddy i Hwoarang moje barwy
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Problem z padem

Post autor: Lukas »

Panel sterowania>kontrolery gier>USB joystick>właściwości>ustawienia>kalibruj> dalej> wykonuj instrukcje systemu windows - jak nie pomoże, to możliwe, że pad jest zrypany, ewentualnie mogłeś uruchomić jakieś makro na padzie, które cały czas wciska kierunek.
U mnie na padzie jest przycisk "clear", który wyłącza makro, a guzik odpowiedzialny za włączanie makro wykręciłem z pada, bo mnie wkurzał xd
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Problem z padem

Post autor: mcl »

mam tego pada :P
zapewne cos z galka, nie odbija czy cos. sprawdz tez, w miare mozliwosci, czy tasma laczaca plytke z galkami do plytki glownej nie ma jakis przerwan.
Awatar użytkownika
Dzejkob
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 28-01-2010, 12:50

Re: Problem z padem

Post autor: Dzejkob »

No ja też mam z tym padem -> http://img.bazarek.pl/66750/6667/254978 ... 89a924.jpg
chodzi o to że moje łapy pocą się strasznie a kółko ( z bardzo śliskiego plastiku) utrudnia całą zabawę. Chciałem trochę go oszlifować ale może wy macie coś ciekawszego ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”