Sekrety TK3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Czy Kazuya jest w T3?

Tak
15
14%
Nie
89
86%
 
Liczba głosów: 104

Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Sekrety TK3?

Post autor: kemot722 »

vho pisze: Kazuya jest tak bardzo bonusowy, że dostał lepsze tekstury od pozostałych postaci.
Dostał tekstury z Tekken 4, którego ówcześnie nie było. Bonus w przyszłości za sprawą kolejnego upadłego biura podróży Namco Time Travel :P
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Mr_Editor »

kemot722 pisze:Dostał tekstury z Tekken 4, którego ówcześnie nie było. Bonus w przyszłości za sprawą kolejnego upadłego biura podróży Namco Time Travel :P
heh... to są tekstury z tekkena 5 :D :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

Wrzućcie to jako mind fuck na demotywatory a założę się o jupika kokosowego, że niektórzy na nową odkryją tą grę. Ah i koniecznie z dopiskiem 'tylko na honmaru' - lepszej reklamy nam nie trzeba :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: EasY_PL »

przeca to logiczne że fotomontaż... chyba mojego posta nikt nie czytał tylko od razu do obrazka przeszliście... swoją droga nawet cień pasuje :D

z resztą... nie wierze żeby ktoś wierzył w bajki o Kazie w T3... już bym nim grał...
po za tym to nigdy nie było odkryte... nikt nie potwierdził i nikt nie widział... swapa z płytą da sie zrobić tylko do obejrzenia filmów i muzyki posłuchać... pamięć konsoli czyści dane postaci i ładuje je na nowo za każdym razem wraz z nową walką by uniknąć błędów... tak więc co walke musiał bym swapować płyte żeby doczytać dane kazuyi... dalej... on nie ma side stepa... tz ma ale tylko przez f,n więc nie wchodzi w rachube normalna walka... czasami ludzie dają sie nabierać na największe pierdoły...
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Sekrety TK3?

Post autor: piksel091 »

wy tu o kaziku gadacie a slyszal ktos cos takiego o oryginalnym stroju kinga??to znaczy ze ma stroj wrestlingowca ale jest.........bez maski!!!kumpel cos mi tak gadal ale nie chce mi sie wiezyc w to za bardzo mowil ze trzeba nacisnac kolko,trojkat i start i wtedy jest w tym stroju tylko ze trzeba jeszcze odbyc kilkadziesiat walk wygranych kingiem zrobilem tak i dupa moze wiecej walk trzeba odbyc czy jak??
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Sekrety TK3?

Post autor: !Dan! »

Sraty pierdaty... Powiedz kumplowi, że jeśli odkryje Kingiem wszystkie postacie na arcade i wymasterzy go na 100% char usage, następnie wygra 15 walk z Gonem w Tekken Ball, to King, po wybraniu go Start+Select (!), będzie walczył bananem - dojdą mu nowe ciosy. To jedyny secret odkryty w T3.
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: s[h/z]inden »

!Dan! pisze:Sraty pierdaty... Powiedz kumplowi, że jeśli odkryje Kingiem wszystkie postacie na arcade i wymasterzy go na 100% char usage, następnie wygra 15 walk z Gonem w Tekken Ball, to King, po wybraniu go Start+Select (!), będzie walczył bananem - dojdą mu nowe ciosy. To jedyny secret odkryty w T3.
http://www.pown.it/1183

i masz te scenke ^ w tekken theatre potem, mozesz tez grac cidem z ff vii ac lol
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Sekrety TK3?

Post autor: piksel091 »

wibrator bylby ciekawszy niz banan:D:D
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Raz1el
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 14-03-2010, 18:50
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Raz1el »

-Kazuya w Tekken 3
-Chun Li w tekken 3
- Prototype Jack w Tekken 3
- Marschall Law w Tekken 3
- Lee w Tekken 3
Pełno tego w necie wystarczy szukać ;)
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Czapol »

Raz1el pisze: -Kazuya w Tekken 3
-Chun Li w tekken 3
- Prototype Jack w Tekken 3
- Marschall Law w Tekken 3
- Lee w Tekken 3
Pełno tego w necie wystarczy szukać ;)
To wszystko co pokazałeś to nie były fake. Dlaczego ? Autor mówił po prostu ze to jego prace nad postaciami celem wystylizowania ich na inne a nie wmawianie ludziom że jest cos czego nie ma. Ale ogółem mam wrażenie że temat nie dojdzie już do żadnych konstrunktywnych wniosków albo fajnych fake-sceenów ;)

Kazuy w T3 nie ma nie było i PRAWDOPODOBNIE nie będzie. Jednak możliwe że pojawią się jakieś opcje/narzędzia edycji gier na PSX choć szczerze w to wątpię. Dlaczego ? Może pojawić się opcja edycji brył, podmieniania czcionek, nazw w menu i tworzenia nawet swoich własnych screenpacków. Ale postacie pozostaną takie jakie są. Teoretycznie można by coś takiego zrobić w najbliższym ( lata ;/ ) czasie aby móc tworzyć nawet nowe ciosy ale wątpię by ktoś się tym na tyle zajął. Teraz pracuje nad tym "rekreacyjnie" grupka ludzi którzy się na tym znają, być może zajmują się tym na co dzień. Ale profesjonalnie nikt się tym nie zainteresuje, a tak "rekreacyjnie" trzeba robić by to tymi latami. A przez ten czas PSX odejdzie w całkowite zapomnienie, T3 nie, ale ludzie będą już znużeni próbami wszelkich modyfikacji, zrobi już swoje wymarzone stroje z pomocą edycji tekstur i zostawią to na rzecz rozgrywki ( nawet nie koniecznie w T3 ).

Jak dla mnie temat jest chyba do zamknięcia, bo T3 jest już grą dość "wiekową" i nikt juz nowych "fejków" do niej wymyślał pewnie nie będzie, ale jak sie cos znajdzie to pogadać zawsze można ;)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Raz1el
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 14-03-2010, 18:50
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Raz1el »

Ja wiem że to fake można nawet zobaczyć nazwy postaci .
(kazuya się najlepiej udał jako custom)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Mr_Editor »

Raz1el pisze:(kazuya się najlepiej udał jako custom)
Za jakiś czas pewnie zmienisz zdanie.

To tak a propos.

A tak bardziej konkretnie to niech temat zostanie, bo nie wiadomo kiedy może się jeszcze przydać, żeby coś pokazać :P Np. Vader aka Darth Yoshimitsu, o którym wspominałem wcześniej ;) możecie wierzyć, lub nie, ale mam takiego :D
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Czapol »

To pokaż, a co najważniejsze, upnij ;)
Raz1el pisze:(kazuya się najlepiej udał jako custom)
Zgadzam się z tym, napewno najlepszy z tego co Raz1el dodał do tego tematu. Czy w ogóle?

Watpie, cutsomy i tekstury ciągle powstają, pojawiają się nowe możliwości a ja nie widziałem nawet jednej dziesiątej tego co jest już teraz, bo jest tego naprawdę mnóstwo ;)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Sekrety TK3?

Post autor: piksel091 »

Mr_Editor pisze:Vader aka Darth Yoshimitsu, o którym wspominałem wcześniej ;) możecie wierzyć, lub nie, ale mam takiego

ja akurat wierze widzialem poczatek twojej pracy a jak teraz nabrales wprawy to musi fajnie wygladac
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Sekrety TK3?

Post autor: K.O.zuya »

Editor możesz udostępnić Darth Yosha??? Z chęcią pograłbym takim :>
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”