The Unholy War

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yuki
Student
Student
Posty: 40
Rejestracja: 25-02-2009, 19:06

The Unholy War

Post autor: yuki »

[center]Obrazek[/center]
Pragne przedstawić Wam gre mało znaną, za to niezwykle oryginalną i miodną The Unholy War. Jest to gra bitewna z elementami strategii.
Po dwóch stronach konfliktu staje rasa TEKNOS (wysoko zaawansowana technicznie) oraz ARCANE (magia i bestie), walczących o cenne złoże zwane AUR. Każda z ras posiada własne jednostki, wszystkie mają słabe i mocne strony (system kamień, papier, nożyce).

Istnieją dwa tryby gry:
MAYHEM
Polega na pokonaniu wszystkich jednostek przeciwnika w walkach 1v1

oraz ciekawszy
STRATEGY
Gdzie gra toczy się w sposób turowy, taktyczny.
Należy pozyskiwać pola ze wspomnianym złożem AUR, za które można 'kupić' nowe jednostki oraz używać specjalnych umiejętności (leczenie, obszarowy atak, teleportacja..). Gracz, który przejmie główne pole drugiej strony zwycięża. Jednostki przeciwne, znajdujące się na polach zetkniętych ze sobą zostają przeniesione na arenę (zależną od rodzaju pola) w której stoczą bitwę 1v1 już w trybie rzeczywistym.

Pierwszy lvl - Gameplay


Wszystkich chętnych na grę ONLINE proszę kontakt.[scroll][/scroll]
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: The Unholy War

Post autor: s[h/z]inden »

to była gra!
wspaniała, genialna.
ktos mi ja zarypał ;(
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: The Unholy War

Post autor: mcl »

heh... Człowiek zagrywa się w mass effect, PES2010, czy EndWar, a nie zna takich klasyków... czasami mam chęć sformatować największą partycję dostępną na moim pc, zaciągnąć torrenta o nazwie " Belowa average psx games" i po prostu grać :|
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”