Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Zapraszam wszystkich chetnych na Turniej do Torunia w Tekken5.



Odbędzie się 25 kwietnia w klubie Carpe Diem na ul. Świetego Ducha 8/10 (Starówka)


Walczymy o tytuł Mistrza Torunia ,nagroda główna albo pula do podziału albo PSP z grą Tekken 6. Szczegóły wkrótce.



Szczegóły i regulamin na stronie internetowej http://tekkenfight.pl.tl
GG 3375799
kom 794 262040

Mozliwosc wcześniejszej rejestracji i zapisania na Turniej.
mastersiara
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 04-04-2010, 07:12
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: mastersiara »

cześć

stworzylem eventa na facebooku, moze dzieki temu zjedzie sie wiecej osob

http://www.facebook.com/event.php?eid=112001248825557

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Włochaty
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 04-04-2010, 17:49
Lokalizacja: Toruń - Bydgoskie

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Włochaty »

WTF? Można grać tylko 1 postacią? Nie ma grup? JEDNA walka? I jeszcze Siara jest orgiem?

Podziękuję...
Marduk92
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 05-04-2010, 17:43
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Marduk92 »

Moze troche nie turniejowe zasady ale i tak wbijam zobaczyc co i jak... czy juz wszyscy zapomnieli takiego klasyka jak t5. Mam nadzieje ze troche kozaków będzie. Już tylko jakieś 20 dni...
Skrzynka piwa ma 24 piwa , doba 24 godziny. Przypadek???
mastersiara
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 04-04-2010, 07:12
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: mastersiara »

ja nie jestem organizatorem zadnym, tylko dodalem eventa na fbooku.

pozdro
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Walki na dzien dobry masz dwie, wygrasz dwie i przechodzisz, takze nie wiem w czym problem. Jesli wygrasz jedna,to grasz z kims kto tez jedna wygral . Proste moim zdaniem, a wybor jednego zawodnika tylko dlatego,zeby nie zmieniac w czasie grania z innymi zawodnikami i nie robic balaganu. Zainteresowanie jest spore, nie powiem. Jestesmy w trakcie załatwiania DJa i jakas degustacje alkoholi z udzialem hostess ;)
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

aha no i dzieki za stworzenie profilu na Facebooku!
mastersiara
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 04-04-2010, 07:12
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: mastersiara »

nie ma za co ! daje Ci admina w tym evencie. pozdrawiam i dozobaczenia na turnieju :D
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Jest mozliwosc zapisania sie wczesniej.Prosze zglaszac sie na turniej na moje GG 3375799.Podajac swoje imie i nazwisko oraz zawodnika.

Pozdry!
Awatar użytkownika
Włochaty
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 04-04-2010, 17:49
Lokalizacja: Toruń - Bydgoskie

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Włochaty »

AleksanderNocny pisze:Walki na dzien dobry masz dwie, wygrasz dwie i przechodzisz, takze nie wiem w czym problem. Jesli wygrasz jedna,to grasz z kims kto tez jedna wygral . Proste moim zdaniem, a wybor jednego zawodnika tylko dlatego,zeby nie zmieniac w czasie grania z innymi zawodnikami i nie robic balaganu. Zainteresowanie jest spore, nie powiem. Jestesmy w trakcie załatwiania DJa i jakas degustacje alkoholi z udzialem hostess ;)

Widać, że pojęcia nie masz o prowadzeniu turniejów i nigdy nie robiłeś żadnego na w miarę porządnym poziomie skoro wypisujesz takie rzeczy... nie mówię tutaj o systemie (z tego co widzę, będzie double elimination czyli nie tak najgorzej, zawsze lepsze to niż zwykły puchar, choć duuuuuuużym minusem jest brak grup na początku) tylko po prostu na turniejach w Tekkena gra się do 2 lub 3 wygranych walk, każda walka po 3 rundy.

"wybor jednego zawodnika tylko dlatego,zeby nie zmieniac w czasie grania z innymi zawodnikami i nie robic balaganu" - tekst roku ;D nie wiem co za bałagan byłby z postaciami... taka prawda, że na każdym w miarę porządnym turnieju można grać czym się chce i co więcej, zmieniać postacie w trakcie pojedynku z tą samą osobą, pomiędzy walkami (właśnie dlatego gra się 2 lub 3 walki zamiast jednej - żeby można było zmienić postać gdy przeciwnik okaże się być ograny właśnie na Twoją postać i tym samym wyrównać szanse).
Każdy w miarę dobry gracz w Tekkena ma obczajonych kilka postaci, a w sytuacji gdy można będzie grać tylko jedną, szanse są nierówne (gracz A który jest ograny na postać gracza B, w sytuacji gdy gracz B nie będzie znał postaci gracza A, zmiecie go z powierzchni ziemi, nawet gdy gracz B będzie lepszy).

Zasady są naprawdę co najmniej dziwaczne, a wiem co mówię bo na niejednym turnieju już byłem.


Duże zainteresowanie? Będzie więcej niż 5 osób, pomimo olewania głosów ludzi, którzy przeciwnie do Ciebie wiedzą o czym mówią? Na mnie nie licz.

No nic, życzę miłego organizowania tej parodii turnieju....
Marduk92
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 05-04-2010, 17:43
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Marduk92 »

Włochaty troche pojazd zrobił hehe no ale jedna walka w sumie nie cieszy mogłoby być do 3 wygranych czy cóś takiego .... na postacie się cieszyłem że jedna ale w sumie kurde też masz racje jeśli kur...de ktoś zna np Paul a Paul nie zna np Wang to nie wiadomo jak Paul by był dobra to i tak dostanie po dupie. W takim razie trzeba się szykować na wszystkie postacie. Pozdro
Skrzynka piwa ma 24 piwa , doba 24 godziny. Przypadek???
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Nastapi mala zmiana regulaminu, szczegoly jutro.
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Mała zmiana regulaminu, zapraszam do zapoznania sie.

http://tekkenfight.pl.tl/Regulamin.htm
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Po długich rozmowach ustaliliśmy,że konsola PSP będzie wylosowana sposród WSZYSTKICH zapisanych uczestników, Nagroda za pierwsze ,drugie i trzecie miejsce to oczywiście dyplomy ale i cala garśc gadżetow od sponsorów oraz sprzęt komputerowy, nie wiem jeszcze jaki,dam znać we wtorek, czekam na decyzje od sponsora. Przewidziana tez nagorda dla "Lucky Losera" ;) O innych zmianach bede informowal na bieżąco.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Arucardo_1 »

AleksanderNocny pisze:Po długich rozmowach ustaliliśmy,że konsola PSP będzie wylosowana sposród WSZYSTKICH zapisanych uczestników, Nagroda za pierwsze ,drugie i trzecie miejsce to oczywiście dyplomy ale i cala garśc gadżetow od sponsorów oraz sprzęt komputerowy, nie wiem jeszcze jaki,dam znać we wtorek, czekam na decyzje od sponsora. Przewidziana tez nagorda dla "Lucky Losera" ;) O innych zmianach bede informowal na bieżąco.

hahah no to mnie rozwaliłeś, rozważałem przyjście na ten turniej ale po powyższym poście definitywnie rezygnuję

dyplomy bo padnę hahahaha
(a no tak, jeszcze przecież gadżety - to będą długopisy, zakreślacze czy samoprzylepne karteczki?)


swoją drogą gratuluję nieznajomości zasad double elimination, bo przecież nie ma czegoś takiego jak "lucky loser" - zwycięzca drabinki przegranych WCHODZI DO FINAŁU, tylko po prostu musi w finale, aby wygrać turniej, musi wygrać 2x więcej walk niż zwycięzca drabinki wygranych - zobacz sobie schemat, jak to wygląda na przykładzie ostatniego turnieju - ci, którzy wyszli z grup, grają według następującej drabinki:

Obrazek


jeśli nie umiecie organizować turniejów to po prostu poproście kogoś kto się na tym zna o pomoc, to nie boli
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”