Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
masterbkb
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 03-06-2009, 20:31
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: masterbkb »

No to Damianie zapraszam cie do kacika DoA, prowdzonego przez ciebie, dzialu poswieconego postaciom a knkretniej Bayman'owi PS: za jakies 2h xD
Obrazek
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: HooyRock »

masterbkb pisze:No to Damianie zapraszam cie do kacika DoA, prowdzonego przez ciebie, dzialu poswieconego postaciom a knkretniej Bayman'owi PS: za jakies 2h xD
Tak przy okazji oto walka między mną a masterem bkb. Tak żebyście się pośmiali ;)
Nie zważajcie na moje komentarze, gadałem z Bartoszem xD
Jeśli Wasze "omnicudowne uszęta" wrażliwe są na "bluzgi" wyłączcie sobie głos :>

<object width="480" height="385"><param name="movie" value=" name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Proszę troszkę lepsza oprawa i bez mojego biadolenia, enjoy!

<object width="480" height="385"><param name="movie" value=" name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Pierwszy z 4 film, prezentujący kilka naszych walk. :)

<object width="480" height="360"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.pl/swf/video/xct ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.dailymotion.pl/swf/video/xct53f" width="480" height="360" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed></object>
<b>

http://img8.imageshack.us/i/w7s.mp4/ <-------- Tylko dla ludzi o mocnych nervach ! xD

Cheers !
Ostatnio zmieniony 03-04-2010, 10:12 przez HooyRock, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Yamada »

Dobre walki. Rock sie wziął za inne postacie i widze ze niezle mu to idzie, bynajmniej w wypadku Hayabusy;]. Ayane za to leci fajnie na pałke wystawiając się co chwilę na gwarantowany rzut w plecy:P
Obrazek
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: HooyRock »

Macie tu, mnie z Oenem xD

<embed src="http://img641.imageshack.us/flvplayer.swf?f=Mdoaonline" width="640" height="380" allowFullScreen="true" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash"/>
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Ana »

Jeśli mogę skomentować. Właściwie obejrzałam tylko walkę Oena tak z sentymentu i... przez większą część walki miałam wrażenie, że gracie na zasadzie "ok, wyszło mi juggle, teraz Twoja kolej". Momentami było aż nazbyt kulturalnie ;) (albo tylko takie wrażenie). Oen dalej łatwo wpada w patterny i im ulega aczkolwiek jakoś miło było zobaczyć naszych w akcji ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
monstrol
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 02-02-2010, 22:35

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: monstrol »

Ostatnimi czasy przemieliłem trochę filmików z walk amerykanów i te walki są bardziej zacięte. Ruda i Lisa miały się lać, a tańczą. Janek to czysta furia. Czekam na więcej.
Strona Dead Or Alive w serwisie Honmaru - zapraszam! https://doa.honmaru.pl
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: HooyRock »

Ana pisze:Jeśli mogę skomentować. Właściwie obejrzałam tylko walkę Oena tak z sentymentu i... przez większą część walki miałam wrażenie, że gracie na zasadzie "ok, wyszło mi juggle, teraz Twoja kolej". Momentami było aż nazbyt kulturalnie ;) (albo tylko takie wrażenie). Oen dalej łatwo wpada w patterny i im ulega aczkolwiek jakoś miło było zobaczyć naszych w akcji ;)
Walki winny być widowiskowe i miłe dla oka, niema nic przyjemnego w klepaniu guziczków "byle wygrać" to nie o to chodzi. Staraliśmy się jak najlepiej zagrać, jak nam wyszło to nie nam oceniać. Myślę jednak że ostatnia runda w walce z Oenem była nader zabawna xD

Szkoda mi tylko że pozostałych walk, nie oglądaliście :/.

Cheers !
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Action »

HooyRock pisze:Szkoda mi tylko że pozostałych walk, nie oglądaliście :/ .
Zapisywać replaye!:P
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: HooyRock »

Action pisze:
HooyRock pisze:Szkoda mi tylko że pozostałych walk, nie oglądaliście :/ .
Zapisywać replaye!:P
Oj gdyby się jeszcze dało zapisywać wszystkie walki...
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Oen »

Nie no walki nie były rozgrywane z zamiarem tańczenia tylko z zamiarem walczenia i wygrywania, a że wychodziły śmieszne rzeczy cóż ;] Po za tym wciąż moja wiedza o tej grze jest bardzo słaba no i jeszcze ta moja skłonność do popadania w patterny jak Ana słusznie zauważyła :)
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Kaze »

Ładne ładne. Lubię gdy ktoś niekoniecznie zadaje dużo obrażeń, ale żeby było efektowniej =D
[center]ObrazekObrazek[/center]
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: HooyRock »

Kaze pisze:Ładne ładne. Lubię gdy ktoś niekoniecznie zadaje dużo obrażeń, ale żeby było efektowniej =D

Tak ? :>
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Kaze »

No =D btw. Fajnie się walczyło, ale będę miał nowe konto, bo tamto jakoś dziwnie zrobiłem i teraz mi gold działać nie chce a nar azie rejestracja nx xbox live przez xboxa jest wyłączona...
[center]ObrazekObrazek[/center]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Ana »

HooyRock, ale ja nie miałam na myśli, że wyście ustawili walkę ani tego żebyście mashowali... Po prostu to jakoś tak grzecznie wygląda ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Walki z nowszych części-> DOA3/DOAU/DOA4/...

Post autor: Kaze »

A ja po prostu sądzę, że nie chcieli grać jak nooby, z którym właśnie grałem... Zapisałem walkę może pokażę. Same haki podkładał... Wstać się nie dało a nie umiem tych przechwytów robić xd
[center]ObrazekObrazek[/center]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”