Virtua Fighter 5 R

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Sylvan Wielki »

Czyli już wiemy, iż nie ukaże się na konsolach (jak już, to najpewniej jej najnowsza wersja).
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: gascan »

Nie byłbym taki pewny. Znając Segę możliwe jest, że konsole dostaną wersję R, a automaty Final Showdown co by znaczyło, że dalej będziemy do tyłu.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Sylvan Wielki »

Ale zawsze gascan nowa (choć nie najnowsza) VF, to smakowity kąsek dla wielu przyznasz....
Ja byłbym zachwycony nawet zwykła R'ką.
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Waaagh »

Jeśli zrobią, to prawie (prawie) na pewno będzie to najnowsza odsłona. Tym bardziej że w Showdown za wiele się nowości nie pojawiło. Cóż, mi pozostaje się cieszyć że mam VF5 i jest świetne, szkoda tylko że nie ma czasu pograć już prawie od pół roku :(

Właściwie mi w VF5 brakuje tylko sensownego rozwiązania gier Online, jakiś Chatroom, możliwość zmiany postaci bez zrywania połączenia z kolegą. No i Online dla posiadaczy PS3 by się przydał.
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Sylvan Wielki »

Może być i tak, że E3 przyniesie VF6. Też niegłupia opcja przyznasz.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: K' »

Sylvan Wielki pisze:Może być i tak, że E3 przyniesie VF6. Też niegłupia opcja przyznasz.
Wg mnie jest na to raczej nikła szansa patrząc na niedawno zaanonsowanego showdowna. Najmniej z rok SEGA powinna z nim pociągnąć po tym okresie myślę, że można by się już spodziewać jakichś konkretniejszych informacji o VF6.

Co do Showdowna to modlę się o porządny online dla PS3 :)
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Waaagh »

Myślę że z VF6 to chyba trochę za prędko. SEGA zawsze starała się mieć dość mocne różnice technologiczne (grafa) pomiędzy częściami serii (chociaż VF4 i 5 są sobie dość bliskie). Myślę że chwilowo za wcześnie na tak duży skok jakościowy, a i VF5 na razie nie odstaje od najnowszych produktów konkurencji (i pewnie długo nie będzie). Chociaż marzy mi się VF6 z taką rewolucją graficzną jak przy okazji premiery VF3 i SEGA Model 3. Tylko niech gry nie zwalą jak VF3 (choć dla też był bardzo dobrą grą)
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Yamada »

Blablabla przecież Rkę/FS mogli by spokojnie wypuścić jako VF6 bo ta gra ma nowy system juggli, ścian itd. Nie ma co liczyć na wzmiankę o VF6 przez najbliższy rok imo.
Obrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: wf6608 »

Stawiam że 6 wyjdzie raczej na konsole ósmej generacji.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Sylvan Wielki »

Blablabla przecież Rkę/FS mogli by spokojnie wypuścić jako VF6 bo ta gra ma nowy system juggli, ścian itd. Nie ma co liczyć na wzmiankę o VF6 przez najbliższy rok imo.
Kolejna część zawsze przynosi zmiany systemowe, dwie nowe postaci i poprawioną znacznie (najczęściej o generację) grafikę. VF 5 FS czeka los VF 4 evo zatem.
wf6608 pisze:Stawiam że 6 wyjdzie raczej na konsole ósmej generacji.
Wypluj to jak najszybciej =)
Myślę że z VF6 to chyba trochę za prędko. SEGA zawsze starała się mieć dość mocne różnice technologiczne (grafa) pomiędzy częściami serii (chociaż VF4 i 5 są sobie dość bliskie).
Jasne, nie jest to przełom na miarę VF2 -> VF3, ale nie przesadzajmy. Rożnica jest ogromna.
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 R

Post autor: Waaagh »

Sylvan - Może i racja, jak wspomniałem, czwórkę właściwie przespałem poprzez brak PS2 i salonu z wyżej wymienioną odsłoną. Więc po tym co widziałem mogę sporo rzeczy niezauważać. Ale na pewno nie jest to skok na miarę VF->VF2->VF3->VF4
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”