Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

OnimeNoKyo
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2010, 22:47

Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: OnimeNoKyo »

Siemka!

W kwietniu w dniach 16-18 w Bielsku-Białej organizowany jest ogólnopolski konwent fantastyki i gier. Jedną z planowanych atrakcji jest turniej w bijatykach. Pierwszą z propozycji gier turniejowych jest Guilty Gear X2 #Reload - tytuł mniemam, że dobrze znany. Turniej odbyłby się na blaszakach. Jeśli ktoś gra na padzie i bardziej preferuje go, niż klawisze mógłby go zabrać ze sobą i podłączyć.

Teraz z kolei rodzi się pytanie jak duże zainteresowanie budziłby taki event? Nie pasuje wam gra w której miałby odbyć się turniej? Żaden problem, jak już pisałem mamy spore możliwości, a GGX2 jest jak na razie tylko propozycją wstępna. Liczymy na wasz odzew i propozycje.

Jeśli chodzi o organizacje to mamy spore możliwości i czas aby go przygotować. Nagrody też się jakieś znajdą:P Oczywiście wszystko zależy od was - fanów mordobicia czy ten turniej w ogóle się odbędzie lub nie:P Liczba gier turniejowych także może wzrosnąć... Pytanie tylko... Jak duże budzi w was to zainteresowanie?:P

Wszelkie pytania lub propozycje proszę zgłaszać pod adresem e-mail: [email protected] bądź numerem gg: 6154896.

Jeśli chodzi znów o informacje na temat samego konwentu to wszystko to znajdziecie na stronie Grojkonu, Forum, Facebook'u lub naszej-klasie .

Pozdro!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: Aserot »

Do Biela nie mam daleko więc na 98% się zjawie co do gry nie mam nic przeciw ( czemu nie AC+ ), ale myślę że nowsze tytuły przyciągną większą ilość graczy. Jeśli masz możliwość to pomyśl nad T6 i SF4 na które jest obecnie tak zwany "bum" :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: !Dan! »

Zgłaszam propozycję na turniej TK3 ^^
Obrazek
OnimeNoKyo
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2010, 22:47

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: OnimeNoKyo »

Bankowo dostępne do gry będą takie tytuły jak: SF4, TK6, VF5 i Blazblue. Nic też nie stoi na przeszkodzie aby zorganizować dwa turnieje - po jednym na każdy dzień. Turniej w TK3 także jest rozpatrzany. Jeśli chodzi znów o nowości to zależy to od ilości dostępnych sztuk danej gry... Ja raczej sobie nie wyobrażam organizowania rywalizacji kilkunastu osób na jednej konsoli... Tak, że tak jak już pisałem aktualnie czekam na wasze propozycje co do tytułu gry oraz na ostateczna listę ilości dostępnych tytułów i sprzętu na konwencie (to już moja działka). Do konwentu są jeszcze dwa miesiące więc wszystko może się zmienić. Do was mam jeszcze prośbę o rozesłanie tej wieści w miarę możliwości... Wszak konwent organizowany jest dla fanów, a nie dla orgów:P
Awatar użytkownika
VoodkA
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 25-06-2009, 01:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: VoodkA »

Turniej Tekkena 6 w Bielsku? :szok: Jesli to wyjdzie to nie ma mowy, żeby mnie tam zabrakło!!! :hyhy:
OnimeNoKyo
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2010, 22:47

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: OnimeNoKyo »

Kolejne małe pytanko:P Nagrodami będzie tzw. kasa konwetowa, którą będzie można wymienić na gry bądź inne itemy.

Jeśli chodzi o zapisy to niedługo będą one zbierane. Do was kierowane jest znów pytanie - interesuje was opłata w wysokości 10 zł od osoby co pójdzie na poczet nagrody za pierwsze miejsce bądź zostanie rozdzielone na 3 pierwsze miejsca jako nagroda dodatkowa oprócz kasy konwetowej??

Bedą zorganizowane dwa turnieje. Jeden turniej - jeden dzień. A gry w których będą one rozgrywane to: TK6 oraz SF4.

Może te informacje przyciągną większą publiczność i zachęcą do odzewu:P
OnimeNoKyo
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2010, 22:47

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: OnimeNoKyo »

Ryszyło oficjalne info na stronie Grojkonu. Więcej informacji można znaleźć również w dalszym ciągu na forum, Facebooku lub naszej-klasie.

W celu zapisów lub zadania jakich kolwiek pytań proszę o kontakt na wyżej wymienione adresy.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: s[h/z]inden »

OnimeNoKyo pisze:Guilty Gear X2 #Reload
zacofanie.

jak gg, to ggac+ na konsole, chyba, ze turniej tylko for fan ma byc ;]

do b-b mam za daleko, i jestem bez kasy :(
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
OnimeNoKyo
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2010, 22:47

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: OnimeNoKyo »

GG to był pierwoty pomysł, aby jako tako w ogóle odbył się jakikolwiek turniej. Aktualne turnieje to:

-Street Fighter IV
-Tekken 6

Rozpatrujemy także możliwość zorganizowania rozgrywek w Soul Calibur 4.
sevenos
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 09-01-2010, 09:40
Kontakt:

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: sevenos »

i kiedy odbedzie sie ten turniej ? w ktory z tych 2 dni ?? bo nie wiem kiedy przyjechac ??
OnimeNoKyo
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2010, 22:47

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: OnimeNoKyo »

Mała porcja informacji:

Rozgrywki w Tekken 6 oraz Street Fighter 4 odbędą się w następujący sposób:
Część eliminacyjna, czyli rozgrywki grupowe rozpocznie się przydzieleniem każdemu z zawodników numeru grupy drogą losowania. Rozgrywki w grupach przeprowadzone zostaną w trybie: każdy z każdym - po dwie rundy na walkę do dwóch wygranych walk. Finalistom grup zostaną ponownie przydzielone numerki drogą losowania. W finale przejdziemy do rozgrywek w trybie DE (podwójne eliminacje) – także po dwie rundy na walkę do dwóch wygranych walk.

Kilka zasad:

-Liczba zawodników dopuszczona do finałów uzależniona jest od liczby chętnych
-Rozgrywki będą odbywały się na konsolach PS3
-Na konsolach gry podczas turnieji będą odpalane na świeżo przygotowanych profilach „Grojkon2010”
-Banów na postacie nie przewidujemy, będą dostępne tylko te, które mamy możliwość wybrać przy pierwszym odpaleniu gry
-Istnieje możliwość zabrania swojego pada i skonfigurowanie przycisków według uznania
-W każdej kolejnej walce można wybrać inną postać o ile ktoś uzna to za słusze

Niedawno do listy turnieji doszły również rozgrywki Soul Calibur 4, które odbędą się 16.04.2010.
szczegułowy plan atrakcji można znaleźć na forum Grojkonu.
PePe
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 08-04-2010, 21:26
Kontakt:

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: PePe »

Mam nadzieję, że w SC będziecie mieli jakieś profile bo tam na start nie ma dostępu do połowy normalnych postaci.... W razie czego służę save'em :-)
OnimeNoKyo
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2010, 22:47

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: OnimeNoKyo »

Małą errata (zapomniałem o tych faktach:P):
1. Wciśnięcie PS button podczas czyjegoś pojedynku wyklucza
uczestnika z rozgrywek (wyjątek – wciśnięcie PS button podczas
własnej walki – wtedy patrz następny punkt)
2. Nieuzasadnione wciśniecie ‘start’ w trakcie gry jest
równoznaczne z utratą rundy (chyba że przeciwnik uzna, że nic się
nie stało)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: Aserot »

W związku z żałobą i niedzielnym obrzędem pochówku Lecha Kaczyńskiego konwent został przełożony na inny termin a dokładniej 21-23 maj.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
RobsonPl93
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15-04-2010, 17:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Konwent Grojkon 2010 - Turniej

Post autor: RobsonPl93 »

VoodkA,
wiesz może co z tym turniejem Tekken6 który ma odbyć się w tą niedziele..... bo niby ma zostać przeniesiony na maj...?
RobsonPl93
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”