Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Włochaty
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 04-04-2010, 17:49
Lokalizacja: Toruń - Bydgoskie

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Włochaty »

o kurde ale jaja :rotfl: powinniście założyć ten temat w dziale "humor" a najlepiej napisać w temacie "rodzyny" bo ten cały turniej to jeden wielki rodzyn :D

najpierw kompletnie idiotyczny regulamin, teraz jaja z nagrodami (nie ma to jak podciąć gałąź na której się siedzi, akurat większość potencjalnych graczy przyjechałaby dla - dobrej swoją drogą - nagrody a tak nie będzie im się chciało) no po prostu brawo :padam: kto jak kto, ale Wy naprawdę macie talent :D kwiatki z tego pseudo "turnieju" naprawdę poprawiają humor :D

całe szczęście, że to nie Wy organizujecie Olimpiady, bo pewnie medale zostałyby rozlosowane zamiast wręczenia ich najlepszym... :lol:



no nic, tak to wygląda gdy za organizowanie turniejów biorą się osoby kompletnie nie znające się na temacie i nie mające o organizowaniu turniejów zielonego pojęcia.

kpina.
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Cóż,jestem w trakcie zalatwiania lepszej nagrody od PSP, dlatego stwierdzilismy, że PSP zostanie dodatkowa nagroda do wylosowania.

A poza tym,skoro nie podoba się Wam sposob organizacji tej imprezy, to trudno, Turniej robie po swojemu, kto zechce przyjsc to przyjdzie , kto nie to nie, ja nikogo nie zmuszam, skoro Panowie lepiej znacie sie na organizacji podobnych eventów to gratuluje. Aczkolwiek robię te impreze po swojemu i nie wydaje mi sie ,żebym robił coż złego. Poprostu robie to dla ludzi,ktorzy chca przyjsc i sie pobawic, przy okazji pokazac swoje umiejetnosci w wiekszym gronie.

Szanuje zdanie bardziej doswiadczonych i "obytych" z tematem osobników, no ale wiadomo,że nie dogodze wszystkim, dlatego nawet nie próbuje.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Arucardo_1 »

No jak kto lubi, gdybym ja robił turniej to zależałoby mi na frekwencji a oczekiwania graczy w Tekkena są podobne bo turnieje w Tekkena robi się wg określonych standardów; na przykład uwaga o zmianie postaci czy tym, że w double elimination "loser" także wchodzi do finału są BARDZO ważne.

Masz do wyboru - albo zrobisz turniej po swojemu, który trąci amatorszczyzną i na który nikt nie przyjdzie (sam jestem z Torunia ale przecież na byle co nie będę tracił czasu - a ludzie z innych miast tym bardziej), albo zrobisz turniej odpowiadający normalnym standardom i będziesz mógł liczyć na wysoką frekwencję.

To Twój wybór co zrobisz - czy posłuchasz rad ludzi, którzy siedzą w tym interesie od dawna, na niejednym byli a czasami pomagali w organizacji (ja np. prowadziłem 2 turnieje na Toruńskim Popołudniu z Fantastyką) i wiedzą, jak należy prowadzić turnieje i znają sprawdzone schematy, czy walniesz focha i storpedujesz własną inicjatywę. Wybieraj.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Po licznych prośbach o zmiane zasad ,ktorymi zasypywano moją prywatna skrzynke,postanowilismy zmienic po raz ostatni zasady Turnieju,wszystko jest juz rozpisane w Regulaminie oraz w ksiedze gości ,dzieki pomocy Łukasza.

Zwracam się z prośbą do osób chetnych by nam troche pomoc w tym,by impreza sie udała.. Potrzebujemy telewizora,może być zwyczajny kolorowy telewizor z wejsciem EURO ,najlepiej ponad 24 cale. Jeśli ktos chcialby udostepnic nam taki sprzet, to bylibysmy mocno wdzieczni,gwarantujemy transport tegoż i opieke nad sprzetem podczas Turnieju. Oczywoscie, kto nam pomoze nie placi wpisowego i moze liczyc na jakies piwa ;)

Potrzebujemy jeszcze na wszelki wypadek 2 kopii gry Tekken5 (oryginalnych oczywiscie) no i z jedna konsole (w razie gdyby) juz o wszelkich padach nie wspomne.

Tak jak wyzej napisałem ,bedziemy w stanie zagwarantowac to ,że nic sie temu sprzetowi nie stanie i bierzemy wtedy za niego pelna odpowiedzialnosc.

Osobom skorym do pomocy z góry dziekuje,prosze pisac do mnie na priv, lub GG 3375799 , kom 794 26 20 40.

Link do prezentacji na You Tube:
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Arucardo_1 »

Niestety z powodu wyznaczenia mi terminu egzaminu na wtorek (przenieśli mi z powodu żałoby narodowej) i idącego za tym faktu, że mam 2 egzaminy - jeden w poniedziałek i jeden we wtorek, szanse moje na pojawienie się na turnieju zmalały do minimalnych. Życzę wszystkim dobrej zabawy.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Z przykrością muszę stwierdzić,że z powodów ciągłych spięć i nieporozumień z właścicielami Carpe Diem ,zostałem zmuszony przeniesc Turniej w inne miejsce. Turniej oczywiście się odbędzie,tylko w innym terminie i w innym miejscu. Zrobię wszystko by udalo się go zrobic w weekend majowy,czyli niedlugo.

Przepraszam wszystkich za to zamieszanie,niestety wynikło to z przyczyn ode mnie niezależnych.

Szczegóły nowej daty i miejsca Turnieju bede podawał na stronie http://tekkenfight.pl.tl
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Saj »

O LOL!!!
A już chciałem się na to wybierać jutro, na bank nie ma turnieju?
Ehhh... oby NIE odbył się on w weekend majowy , toc wiekszosci toruńczyków wtedy nie będzie (tez mi turniej o tytuł).
W T5 nie grałem juz od ponad 2 lat wiec tylko łomot bym dostał, ostatni turniej jaki pamietam to było na jakims konwencie, pamiętasz Kaz? Prawie dupe mi złoiłeś ;p

AleksanderNocny w razie czego masz moje gg, to postaram sie jakos pomóc w organizowaniu turnieju (moge skołowac tv) ale konsola mi sie sfajczyła dwa lata temu;p
I nie rób takich kwiatków z losowaniem psp chyba ze głowna nagroda bedzie wiecej warta, bo inaczej nikt sie nie zjawi (10zł wpisowaego to wcale nie mało =5 piw;p).
AleksanderNocny
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2010, 19:59

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: AleksanderNocny »

Spoko spoko,wlasnie dlatego przekladam Turniej i robie w innym miejscu,by menadzer lokalu i szef nie wpadali na pomysly losowania tej nagrody. Teraz juz robie go normalnie wdg normalnych zasad i z normalnymi nagrodami,tego mozecie byc pewni. Cierpliwosci odnosnie daty i miejsca Turnieju,wszystko jest w toku zalatwiania. Jedno jest pewne,Turniej odbedzie sie na 100%
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Arucardo_1 »

Saj pisze:O LOL!!!
A już chciałem się na to wybierać jutro, na bank nie ma turnieju?
Ehhh... oby NIE odbył się on w weekend majowy , toc wiekszosci toruńczyków wtedy nie będzie (tez mi turniej o tytuł).
W T5 nie grałem juz od ponad 2 lat wiec tylko łomot bym dostał, ostatni turniej jaki pamietam to było na jakims konwencie, pamiętasz Kaz? Prawie dupe mi złoiłeś ;p

AleksanderNocny w razie czego masz moje gg, to postaram sie jakos pomóc w organizowaniu turnieju (moge skołowac tv) ale konsola mi sie sfajczyła dwa lata temu;p
I nie rób takich kwiatków z losowaniem psp chyba ze głowna nagroda bedzie wiecej warta, bo inaczej nikt sie nie zjawi (10zł wpisowaego to wcale nie mało =5 piw;p).

ech, raz przyfarcił, że pokonał mnie i Yoshiego gdy ja i Yoshi nie graliśmy od 3 lat... i będzie się teraz przechwalał do końca świata ;p zresztą w Soula nawet pomimo 3 lat niegrania, wygrałem ;p

BTW. Ty przegrałeś czy wygrałeś z Dumianem na Piernicon Games Convention? Bo ostatnio nad tym dywagowaliśmy i nie mam pewności
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Frizen »

Kiedy bedzie znana data?
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Arucardo_1 »

wie może ktoś co w końcu z tym turniejem?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Arucardo_1 »

O, widzę, że Carpe przepchnęło te szopki z losowaniem nagrody, ciekawe czy reszta regulaminu też jest tak badziewna, czy normalna


edit: heheh ja nie dam rady w tym terminie wpaść, ale z tego co wiem przyjdzie Yoshi ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Włochaty
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 04-04-2010, 17:49
Lokalizacja: Toruń - Bydgoskie

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Włochaty »

Brak promocji, brak sensownych zasad, brak czegokolwiek. Pojawił się w ogóle ktoś umiejący grać na tej parodii turnieju?
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej Tekkena 5 w Toruniu !!!

Post autor: Arucardo_1 »

Z tego co słyszałem byli Xellos, Saj i 10 chłopków nie umiejących grać - czyli frekwencja szalona :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”