Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arek2000
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 29-11-2009, 16:33
Lokalizacja: mam wiedzieć?
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: arek2000 »

Co do uwag to ja bym poprosił na przyszły sezon zrobić dwie ligi, w tym jedną dla noobów... bo jak dla mnie za wysoki poziom :)
Można by to podzielić na Ekstraklasę i I ligę - ostatnia piątka z Ekstraklasy leci do I-wszej, a pierwsza piątka z I ligi awansuje do Ekstraklasy czy coś w tym guście. Można by jakieś baraże zrobić... przekupić kogoś paczką chipsów, żeby sprzedał mecz - może być ciekawie ;)

P.S. Poza tym brak uwag tylko ostatnio nie mam czasu dać się kopać po nerach :/
KBB

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: KBB »

A może coś na styl Tekken Crash? Kilkuosobowe teamy i jazda. Znając jednak życie, to za dużo problemów z tym będzie, więc lepiej zostawić to w wyobraźni...
Co do koncepcji Arka - zgadzam się w 100%!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: Dumian »

Pomyślimy ;), najważniejsze jest zainteresowanie graczy, jeśli będą chętni, będzie odzew i będzie aktywność to myślę, że ligi mogłyby być prowadzone równolegle z rankingiem, zobaczymy jak będzie za jakiś czas wyglądała frekwencja, szczególnie pod koniec sezonu oraz podczas Pucharu Rankingu.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
KBB

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: KBB »

Mógłbym się ponownie zapisać? Ostatnio zyskałem więcej czasu i chęci na Tekkena i myślę, że mógłbym już regularnie zacząć szpilać, jeśli to nie problem.

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 18-04-2010, 11:50 ]
Konto przywrócone, możesz grać.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: blaugrana20 »

to co pisze arek podzial na ligi swietna rzecz teraz mozna by tak juz zrobic :) popieram :) i zrobic mozna jeszcze dzial gdzie mozna wrzucac filmiki z ligi :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: Frostkazuya »

ale macie zajeb...e pomysły :) super pomysł to by dopiero było liga ..heh awesome :) możliwość spadku a awansu :hyhy: maxs fajny pomysł popieram. Pozdrawiam :cwaniak:
Obrazek
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: Frostkazuya »

Widzę że liga zamarła prócz TKT własciwie nikt nie gra ...dalej ludzie obudźcie się ! Początek dużo meczy a teraz kicha, gra jest przecież ta sama, wiec co jest nie tak ? GRAJCIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: Komandos »

Proszę o wypisanie mnie z ligi. Swoje uwagi podałem już do Actiona. Do póki ranking będzie w bieżącej formie, nie widzę sensu swojego dalszego uczestnictwa.
Oczywiście online będę grał nadal i jeśli ktoś będzie chciał się ustawić na jakieś spary to nie ma problemu ;)
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: blaugrana20 »

Ty myslisz ze kazdy ma faze na lige jak Ty Frost i bedzie gral w kazda chwile czlowieku moze inni chca czasem pocwiczyc , pograc raniking matche , a Ty tylko lamentujesz jak jest zle i wogole do dupy , daj sobie na wstrzymanie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: Frostkazuya »

Nie lamentuje tylko motywuje, a skoro zapisaliscie się do ligi to chyba jest w obowiązku grać to jest konsekwencją wcześniej podjętej decyzji - udziału w lidze. Nie widzę problemu w tym by zagrać pare walk do ligi skoro i tak spary deklarujecie grać, cóż widać nie każdy myśli tak jak ja i łączy przyjemne z pożytecznym.
Obrazek
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: blaugrana20 »

Nie Frost graja ludzie , tylko jak ja teraz nie mam czasu grac ligi bo trenuje do turnieju i nie mam ochoty na to by grac z Toba codzien mecza bo masz obsesje na punkcie Eddego ( o czym swiadczy Twoj inteligentny opis na psn )
Jak Ci przeszkadza czestotliwosc pojedynkow to sie wypisz bedziesz mial miej problemow .
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
KBB

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: KBB »

Wychlilluj ziooom. Ranking to ranking. Reguły zostały jasno określone. Grajta wtedy kiedy chceta, a nie grajta, bo musita. Czy Ci się to podoba, czy nie, musisz to zaakceptować.
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: Frostkazuya »

OK Może i chciałem z tobą grać dość często co świadczy o zaciętej rywalizacji, Rafimaru z Hobbem grali maks dużo meczy i nikt problemu nie robił . Co do Opisu to mogę dawać opisy jakie chce, a ty nie jesteś od tego by je oceniać ! Wracając do "codziennych walk" napisałeś że nie chcesz grać i odpuściłem chyba już od tygodnia nie zapytałem cię o walkę więc daruj sobie wywody o tym jaki jestem podjarany itp. Nie chcesz grać to nie graj a swoje posty kieruje do graczy którzy np czasem mają ochotę zagrać a nie wiedzą z kim więc mogą napisać do graczy TKT i staram się zachęcić do gry, ,jeśli poskutkuje to ok jeśli ktoś nie ma ochoty to tez jest dobrze, nikogo nie zmuszam do gry a pozytywna motywacja jest wskazana.
Obrazek
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: blaugrana20 »

To nie jest pozytywna motywacja " tylko TKT gra " itp. itd. I jak napisalem , ze nie zagrm to nie odpusciles tylko pytales sie dlaczego . co do Twego opisu moge komentowac bo to wolny kraj i nikt mi tego nie zabroni
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

Re: Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Post autor: Frostkazuya »

Owszem zapytałem , ale tylko raz i potem dałem spokój. Co do motywacji przez podanie faktów to nie wydaje mi się by była ona negatywna, jednak komentowanie opisu raczej pozostawiłbym w prywatnych postach lub pozostawieniu osądu dla siebie, w końcu to kwestia gustu i osobistych odczuć.Publikowanie tego na forum jest nie na miejscu, chyba że lubisz "rozmowy w toku" itp zachowania, no ale to wynika już z kultury, taktu i inteligencji. Temat uważam za zamknięty bo nie chce już się wdawać w rozmowy które do niczego nie prowadzą. Pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”