Filmy z walk, juggle itp.

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

KingKY pisze:ekscytujacy pojedynek
jak dla mnie to ten king jest slaby...nawet komputer ładniej i ciekawiej gra...zreszta Jin w tej walce tez marny...widzialem o wieeele lepszych Kingow tyle ze glownie na maximi wiec linku nie dam... :)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KingKY »

:kwasny: nie wiem czy wiesz, ale skutecznosc ponad widowiskowosc, ten King nawiazuje równa walke z KNEE (jak nie znasz, to bardzo dobry utytulowany gracz, ktory nawiazuje również walke z Leedym) a to już prkatycznie mówi wszystko.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

czy to KNEE(wiem kto to jest) czy inny koreaniec nie ma tu nic do rzeczy...dla mnie pod zadnym wzgledem ta walka nie jest ekscytujaca :looka: zwykla Kapa tym kingiem nic wiecej...nie jest to moja postac ale jak juz pisalem,widzialem o nieby lepszych Kingow(nie wykluczone ze to tez był KNEE tyle ze bardziej ambitny...)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Yamada »

Jakie mistrzowskie wywijanie kingiem? Strasznie ograniczony jest ten king.
Sprawdź sobie na maximi w dziale turnieji z DR walki kinga z chyba "amusement city 3rd theme" czy jakoś tak (razem jest chyba 16 filmików) - o wiele ciekawszy king moim zdaniem, jest po prostu efektowniejszy.
skutecznosc ponad widowiskowosc,
Ehhh kolejny niewierny :p
Gdybym chciał tak grac to bym grał w T3 Paulem czy innym Heńkiem a w T5 takim Bryanem i Stevem. Ale na szczęście jestem zdrowy na umyśle i wolę bawić się grą, czerpiąc z niej przyjemność (o ile z tekkena da sie czerpać przyjemność :p ), niż iść po najmniejszej lini oporu.

Wszystko zależy od gracza - Bebe gra Asuką w najbezpieczniejszy sposób jak to tylko chyba jest możliwe, bijąc nawet czasem i dobrych graczy grających topami. Z kolei Seraph gra nią w moim odczuciu po prostu ładniej i nie ogranicza sie do tej palety 6ciu ciosów jak Bebe zachowując jednak skuteczność (widziałem video mirror matcha obu skośnookich panów i Seraph zbił Bebe 3:0).

Z kolei koreańskie Jiny to porażka imo - widziałęm ich troche i jedyne czego używają to 2,1 i kilka innych ciosów. Straszna bieda, ale skuteczna (przewaga na bloku robi swoje).
Obrazek
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KingKY »

ekscytujacy pojedynek :P

Wg mnie i tak ten King pokazuje ambitna gre, i bardzo sprawnie radzi sobie z kapa tego jina.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 09-08-2006, 11:31

Taki sobie filmik

Post autor: Czesio »

Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Taki sobie filmik

Post autor: AK »

Czesio pisze:Taka mała walka między mną a kolegą.

http://video.google.pl/videoplay?docid=7834125276835669161&q=czesio
wiem że jestem bee i wogule sie czepiam doskonałego :P ale Ludzie litosci to juz jest przesada jak dla mnie :zdegustowany: ja tu kisze na dysku wczorajsze walki i zastanawiam sie czy gdzies to wrzucic a tu taki wynalazek :P
P.S zeby było jasne nie podoba mi sie filmek wogule(oprucz kawałka z podkładu :P)
co prawda inicjatywa dobra,powinnienem chwalic i wogule ale naprawde takie walki zostawiajcie dla siebie lepiej... pozdro ;)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: czit »

no filmik mało finezyjny ale dobrze sie go słucha :)
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Taki sobie filmik

Post autor: Arucardo_1 »

Czesio pisze:Taka mała walka między mną a kolegą.

http://video.google.pl/videoplay?docid=7834125276835669161&q=czesio
WOOOOOOW :kwasny:
A tak na serio - co za shit... nawet mi się nie chciało do końca oglądać... :zdegustowany:

Podsumowanie - filmiki Pitrexa były dużo ciekawsze :P

(też jestem okropny jak widać :P )



BTW. WIELKA OSOBISTA PROŚBA NA PRZYSZŁOŚĆ DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NAGRYWAJĄ FILMIKI - wrzucajcie je w postaci spakowanej a nie tak - nie każdemu odpalają się bezproblemowo filmiki z neta :(


Albo najlepiej w obu formach tak jak Adriankiller ;)

pzdr
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

http://rapidshare.de/files/28778691/Jan ... r.wmv.html
moja wczorajsza walka z Januszem...postanowiłem wrzucić a co mi tam:)
walka jest tylko pod dashe bo chciałem zobaczyc czy jeszcze potrafie to robic...
strony merytorycznej nie ma w tym filmiku(zero montarzu) a na dodatek jast na koncu bład z brakiem muzyki(nie chce mi sie poprawiac bo to jest nie wazne)
wogule to nie zachecam do wypowiadania sie na temat walki bo jest to zbedne :P (bez rewelacji ale mozna obejrzec ze wzgledu na dashe)
i tak sciagne ja mozez 5 osob bo bedzie tylko na rapidzie ponieważ na Youtube to wstyd wrzucać :P ;)

kiedys jak mi sie zachce to bede nagrywal walki z wieloma dobrymi graczami poczym wybiore najciekawasze i zrobie z tego konkrety długi filmek :D
Pozdro ;)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Dumian »

Dwa mashujace i pewnie nawet niewiedzace co robia doktorki heh, też nie wytrwałem do końca :P

Mimo to dobrze ze ktoś wrzucił swoją walke obojętnie jaka ona nie jest. Ja osobiście wole właśnie takie uploady jan Google Video czy Youtube bo można sobie zrobić preview przed ewentualnym sciągnieciem całego pliku i marnowaniem cennego limitu neo :looka:

PS. Jaki kawałek przygrywa w tle? :P

Adriankiller, myśle ze jak wrzucać to juz lepiej pojedyncze walki, niz jak piszesz caly bonuspak z wieloma walkami naraz ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

tak jeśli chodzi o walki to tak lepiej pojedynczo,tyle że ja mówiłem o takim juz profesjonalnym video :)
a tak wogule to 26mb za 9 minut ogladania to nie jest wygurowana cena nawet dla dzieci neostrady :P


po przeczytaniu posta ponizej Edit żeby nie spamować....mówiłem ze to nic nadzwyczajnego i żeby nawet sie nie silic na komentarze :P wiem ze słabe :] co nie zmienia faktu ze lepiej wrzucac cos takiego niz zeby nic nie było do ściagania...
Ostatnio zmieniony 09-08-2006, 18:04 przez AK, łącznie zmieniany 1 raz.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Dumian »

Poświęciłem się i ściągnąlem :P Co tu napisać... walki słabe, cośtam jedynie podashowałeś i czasem nawet jakiś elektron wyszedł ale całość raczej kiepska. Jednak walka to walka i mysle ze jaka by nie była to dobrze, ze wrzuciłes.

Filmik kończy się pozytywnym akcentem i to trochę ratuje sytuację hehe :pifko2:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 09-08-2006, 11:31

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Czesio »

Cascada - Neverending dream jesli chodzilo o musciscons z mojego filmiku

A tak btw to jakie masherstwo bylem 10 krotnym mistrzem zapasow sumo w tekkena wymiatam jak nikt inny uzywam samego X i rozwalam kazdego, a to na filmiku bylo zgrywane z swiatowych mistrzostw walk boskonovichow, wyzywam was na turniej pokemon nedzni smiertelnicy za obrazliwe nazwanie tej gry masherstwem!!!!!!!! :wstyd: :rotfl: :szok: :cwaniak: :padam: :niepewny: :hyhy:
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Arucardo_1 »

Czesio pisze:w tekkena wymiatam jak nikt inny uzywam samego X i rozwalam kazdego
Czyli krótko mówiąc 90% ludzi z tego forum miażdżyłoby cię na samych perfectach... :suchy:

Czesio pisze:to jakie masherstwo bylem 10 krotnym mistrzem zapasow sumo w tekkena (...) a to na filmiku bylo zgrywane z swiatowych mistrzostw walk boskonovichow
NOBLA MU! :padam:

W dziedzinie literatury - takich bajek to ja dawno nie widziałem :P
(myślisz, że ktoś Ci uwierzy? :szok: :rotfl: tak tak, a ja byłem międzygalaktycznym mistrzem świata Niną :rotfl: używając tylko p+3 :hyhy: :rotfl: )

Czesio pisze:wyzywam was na turniej pokemon nedzni smiertelnicy
tak, tak, tam pasujesz :P :rotfl:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”