Wasza postać

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Wasza postać

Post autor: Dumian »

Są już tematy z ulubioną, najlepszą i najgorszą postacią a ja bym chciał się dowiedzieć kim gracie "na poważnie" (i dlaczego to jest top tier? :P)
Większośc graczy, którzy już jako tako wymiataja i myśli poważnie o grze w Tekkena wybiera sobie jakaś postać i masteruje ją ile wlezie. Może tez tak się zdarzyć, że to nie jest ulubiona postać a jedynie taka którą dobrze (łatwo) nam się nią gra, czujemy ją w padzie i poprostu najczęściej wygrywamy :)

U mnie sprawa wygląda tak, że zaczynając od dema TK2 od samego początku spodobał mi się klon Bruce'a Lee czyli Law i z miejsca stał się moją uloubiną postacia. Zanim jednak zaopatrzyłem się w pełną wersje zdobyłem Tekkena 3 i tam z kolei (będąc jeszcze kompletnym tekkenowym noobem) palmę pierwszeństwa przejął Jin. Z czasem nabierając doświadczenia z systemem gry okazało sie, że to właśnie on pasuje mi idealnie i nad nim zamierzam posiedzieć. Od tego czasu w każdej kolejnej części do gry wybieram "dashujące mishimy" jednak nie zapomniałem o swoim ulubieńcu sprzed lat i także Lawem staram się prezentować jako taki poziom.

Ostatnio coraz bardziej zaczynam lubić też Hwoaranga, zaczęło się od sentymentu do taekwondo a skończyło na odkryciu że to całkiem fajna i ambitna postac :]

Co do kapy itp. to nigdy nie miałem w nawyku brać jakiś Fengów czy innych Boskonovitchów tylko dlatego, że przegrywam (zdesperowani gracze przegrywając bardzo często tak robią z czym nieraz spotkałem się w tk3online :P), zawsze staram się trzymać swoich postaci obojętnie jakie baty bym nie dostawał ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wasza postać

Post autor: Żółw »

Moją postacią zawsze był, jest i będzie King :zawstydzony: Gdy pierwszy raz grałem w Tekkena(3), wybrałem właśnie jego i odrazu mi się spodobał :P W Tekkenie 4 już nim wymiatałem. Wtedy zacząłem też grać na poważnie Yoshim i Jinem. I aż do teraz sqad się nie zmienił, tyle że w T5 zamiast Jina, preferuję Devil Jina :chytry:

PEACE :cwaniak:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: SubZero »

U mnie w sumie postacie ulubione pokrywają się z tymi, którymi gram :) W T3 jest to Hwoarang (chociaż niestety nie mam za bardzo czasu żeby go dobrze opanować) i ewentualnie Jin (no ale ostatnio trochę fluktuacji przy tym jest :P np. zacząłem trochę grać Bryanem i Heniem), a w T5 Jin, Hwo i Asuka (niekoniecznie w takiej kolejności).
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Wasza postać

Post autor: czit »

hmm najfajniejszą postacią jest w moim przekonaniu dr. bosko... z racji tego ze ma sporo fajnych trików (True Stance rządzi), ale nie gram nim za czesto bo wiadomo, że sporo ludzi nie lubi z nim grać , wiec zostaje mi do gry na powaznie xiaoyu, powodem tego jest fakt ze kiedys z konsolą dostalem demo t3 i pelna wersje formula1 , i przez rok mialem tylko te 2 gry a ze eddy jest dla mnie dziwny wiec skupilem sie na xiao, stłasznie mi sie spodobala i tak to juz zostalo do dziś
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Wasza postać

Post autor: TomU »

Zdecydowanie Od wieki wiekow Kreca mnie panienki Nie tylko na zywo ale rowniez w grach A w T3 moim zdaniem Sa the best A Xiaoyu To Jest Dla mnie Boska postac ,Spuer Wyglad mozna namieszac ,Szybciutka.Uwielbiam takie postacie.To sie nazywa Efektowan gra trza sie nameczyc aby wygrac :]
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Wasza postać

Post autor: Jo-Jo »

Nina - zabójcza suka :]
Boskon - uwielbiam nim grać :luka:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Frizen »

Moja najlepsza postacia jest i bedzie Paul :) wiele osob nie potrafi nim grac jak zdazylem sie zorietowac O_O ale to tylko moje odczucie. Jest moja ulubiona postacia bo ma szybkie i silne ciosy :)

Huhu dogrzebalem sie do tego posta :D Jednak to Jin jest moja glowna postacia tera :P
Ostatnio zmieniony 09-07-2008, 22:11 przez Frizen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Yamada »

wiele osob nie potrafi nim grac jak zdazylem sie zorietowac O_O
Niom expert character pełną gebą. Taki Akira w tekkenie :luka: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Wasza postać

Post autor: Mati »

UltraKnight pisze:Moja najlepsza postacia jest i bedzie Paul :) wiele osob nie potrafi nim grac jak zdazylem sie zorietowac O_O ale to tylko moje odczucie. Jest moja ulubiona postacia bo ma szybkie i silne ciosy :)
Zmierz sie ze mna to pokaze Ci ze portafie nim grac:) banał:)

koniec offtopa...

KUMA - gralem ją w t2 bylem lamerem i nie potrafilem grac a wiadomo kuma ma latwe i przydatne ciosy wiec byla wyjątkowa w swoim rodzaju

PAUL - juz chyba sie wypowiadalem na temat tego pana, ale napisze jeszcze raz chlopak jest nie do zdarcia lubie go bo jest silny ma skuteczne ciosy i kapa ze hooy:D

LEI - chlopak laczy od kungfu przez shaolin czyli jest masterem:))))) tak w skórcie totalne zamieszanie:) szybki i silny.

HEIHACHI - staruch z silna lapą lubie go za to ze ma cios paula i taki cios jak ten p,d,p/d+4,4,4, (4,4/3/2/1) wybierajcie:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Yamada »

Gram kilkoma postaciami, ale moją ulubienicą jest Xiao.

A dlaczego? Bo jest najbardziej rozbudowaną chyba (no na równi z Leiem) postacią, jest kobietą co jest dla mnie ważne bo ja zawsze gram kobietami w bijatyki ;p, jest kawaii, no i ma najfajniejszy movement w grze.

Drugie miejsce należy sie Yoshiemu - cool design i jest ninją. Szkoda ze jego możliwości w T3 pozostawiają sporo do życzenia...

A teraz postacie których nie trawie:

Paul - największy prostak w tej grze przeznaczony dla ludzi z porażeniem mózgowym i zerowym manualem. Absolutnie nie mam szacunku do graczy Paulem. Dodatkowo wygląda jak pajac.

Heniek - j/w - jedyna wymagana umiejetność to dash na sekunde, po cholere stosowac jakieś wyszukane wymiany skoro hell idzie na Low a WGF na Mid. Heniek jest syfny jak każdy Mishima - silny i bezpieczny. Postać dla ćwoków.

Jin - no dobra jin wymaga czegoś od gracza, ale to i tak pedał ;p .

Tekken jest taką janowatą grą, gdzie na kogoś grającego i kapiącego jakimś syfem nie da sie grać ładnie i zarazem skutecznie. Xiajką nie pobawie sie bo mnie zawsze sciągają ze wszystkiego prawie itd.

Dajcie mi TTT - tam są karalne lowy ;o
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Wasza postać

Post autor: Dismaster »

A ja od poczatku gralem Jinem i nie dlatego ze wiedzialem ze jest topem bo jak zaczynalem grac nie mialem zielonego pojecia o co tu chodzi wiedzialem ze sa juggle i to mi sie podobalo. Jin po prostu byl fajny i tyle...

Teraz staram sie grac jeszcze Yoshim (jest zajebisty bo taki zupelnie inny), Ogrem (nauka gry tym zawodnikiem zajmuje 3 dni no to se poswiecilem te 3 dni :P), Heniek a to dlatego ze rodzina Jina, i Bryan lubie go bo jest konkretny nie trzeba sie jakos natyrac zeby zjechac komus dmg

A nienawidze, jak kolega wyzej, Paula bo to prostak i nie mozna nim ladnie grac (tzn pewnie mozna ale ja tego nie widzialem)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasza postać

Post autor: Wawrzyn »

Dajcie mi TTT - tam są karalne lowy ;o
Karalne lowy rula sam sie zdziwilem co moglem zrobic na automacie TTT po zblokowaniu d/p bryana :P zreszta fajnie to wyglada

A wedlug mnie Julka rox bo fajnie wyglada i nieduzo ludzi nia gra co troszke wyroznia gracza grajacego ta postacia, teraz ostro siedze w practice niedlugo zobaczycie online na co mnie stac :evil:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Wasza postać

Post autor: vho »

Moi faworyci: Xiao, Jin. Nie pokrywa się to w 100% z characterami, którymi gram, no ale... :P

Xiao- ekhm, pozwolę sobie zacytować:
Bo jest najbardziej rozbudowaną chyba (...) postacią (...) i ma najfajniejszy movement w grze
Ogólnie gra nią w każdej części sprawia mi ogromną przyjemność^^

Jin (T3, 3T) & DJ- ogólnie pojęty mix skuteczności, efektowności (choć nie zawsze) i trudnych manualnie akcji :P

No i w T5 do postaci przeze mnie lubianych dołącza... RAVEN!! Skuteczna postać. I to bardzo. I jednocześnie wymagająca. Takie lubię :D

Dodam jeszcze że również zaliczam się do grupy ludzi nienawidzących Paula "Buraka" Phoenixa.


Dziękuję i życzę miłego wieczoru :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Wasza postać

Post autor: Arucardo_1 »

JinKazama pisze:A wedlug mnie Julka rox bo fajnie wyglada i nieduzo ludzi nia gra co troszke wyroznia gracza grajacego ta postacia, teraz ostro siedze w practice niedlugo zobaczycie online na co mnie stac :evil:

Jakby to powiedział Dumian: "a idź, ty szatanie :P "


Jeśli chodzi o moje postacie:

T3 (na PC) - na początku grałem Jinem bo podobał mi się jego styl (& mobilność od kiedy opanowałem dashowanie), potem (jak kupilem PS2 z T4) porzuciłem tą grę z oczywistych względów

T3 online (na PC) - Henio, Ogór & Paul. zniesmaczeni? :D na pewno, ;) ale ja tej grze nie mam zamiaru poświęcać NIC no i gram raz na "ruski rok" w T3 online zatem nie muszę umieć grać niczym innym...

TTT - Kaz, Jin, Jun, Henio, Hwoarang, Bryan (TTT to był mój początek kariery z Tekkenem, od razu skołowałem sobie T3 na PC a w TTT gralem u kumpla, po 1,5 roku kupilem konsole ale juz z... T4 :P wiec w TTT za duzo nie gralem)

T4 - Kazuya - za styl :hyhy: i Nina (ta druga tylko turniejowo, jakby Kaz odpadł to miałem wziąć Ninę i leciałaby kapucha; ale nigdy mi się nie przydała bo brałem wtedy udział tylko w turniejach lokalnych, które wygrywałem bez problemu :D a jedyny duży na którym byłem to Impact, gdzie z powodu kolosalnych opóźnień wkurzylem sie i nie dotrwałem do turnieju w Tekkena 4 :P )

T5 - z początku DJ i Kaz, niedawno z powodu braku czasu do grania byłem zmuszony przerzucić się na postacie wymagające mniej treningu (Nina a potem doszedł Feng, choć ich style też mnie kręcą :D mimo że to nieskomplikowane postacie :P )


KOGO NE TRAWIĘ:

- miriam/edka, dendrofilki, doktorka, leia, baeka (choć od T5 tego ostatniego już znacznie mniej) i gona - za to, że dla mnie to żadna przyjemność z nimi grać :looka:


- Wanga, Bryana (ale tylko w T5), Steve'a, Jina z T4 - za prostactwo i kilkuciosowość :suchy:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Wasza postać

Post autor: KorAs »

A moja naj naj najleprza i naj ulubiona postać to 3....2....1....0....LEI taadaam :lol:
Tą postacią mozna zamłucic przeciwnika szybkimi seriami, zaskoczyć szybkim lowem i skapić czymś tam :P ogólnie mozna tą postacią wykombinować mase podejść do przeciwnika jak gram 1 runde i przegram w drugiej stosuje coś innego jak nieposkutkuje to w trzeciej tyz coś innego sie da skleić bo to postać wręcz nieograniczona w ilości strategii. LEI RULEZ, pozdro dla Dante który tez Leiem młuci :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”