elo elo teken 6 psp :D

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

Elo. Mianowicie podoba mi sie wiele postaci wiem ze sam powininem wybrac ale moze mi doradzicie... Wiem ze liczy sie fajna gra ale ja chce wymiatac... moj kolega gra najczesciej Alice Devil Jin oraz Bob i mokujin xD

1. Czy da sie uniknac tego pocisku alice ? :D
2. Chcialbym grac jackiem ale na devil jina chyba slaby... chyba ze da sie jackiem wymiatac bez tego latania ??
3. kto ma łatwe ale i dobre juggle ? bo jugli nie ma w comand list w teken 6 .. sa sample combo ale nie ma napisane jak je zrobic....
4. Podobaja mi sie :D : jack,bryan,kazuya,lars,bruce,steve,lee troche ich duzo .. no ale moze wiecie ktora z nich najlatwiejsza... :D Najchetniej pogralbym stevem ale wydaje sie troche trudny w tej 6 ...
5. Czy uwazacie 10 hit combo za nobowanie ? bo tylko jinem umiem bo takie bylo w drze i dosyc latwy ... tyle ze jin mi sie juz nie podoba za bardzo

bym zapomnial dodac ! co sadzicie o miguelu ? ma super cios co bierze 189 damage i za to go lubie tylko malo kto ten atak ktos daje sobie zrobic ;/

Z gory thx za all odpowiedzi xD ?
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

a i jeszcze lubie armor kinga XD
Brutal
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08-05-2010, 10:13

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: Brutal »

kamil1418 pisze: Wiem ze liczy sie fajna gra ale ja chce wymiatac...
Powodzenia ziom. Marzenia nic nie kosztują.
Life is Brutal, so am I!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: Frizen »

Pod tym pociskiem alisy mozna sie schylic albo go wysidestepowac.

Latanie jackiem to jego najslabsza strona, poogladaj walki na youtube.

Juggle sa podane na stronie.

Bruce jest najlatwiejszy.

Jezeli przeciwnik nie broni 10 hit combo to uzywaj do woli, lecz na wyzszym poziomie nikt Ci tego nie lyknie ;)
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

moj kumpel robil 10 hit combo ... i nawet jesli czasami zatrzymalem to raz mu sie udalo zrobic oki blokowalem all tylko ze ten ostatni trick.. to sie nie da obronic se bruce tak skacze no ze i strzalka w gore i w pwaro i x :P taki skok :P ... no ale nie wazne... a moze wiecej osobek sie wypowie ? a patrzylem juggle i na psp nie ma;/ to sa na ps3albo xbxox chyba; /
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: darth_julitka »

nie ma czegoś takiego jak juggle na psp albo ps3, juggle sa takie same na wszystkie konsole...
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

koleś źle mnie zrozumiales ... chodzi mi o jakby comand list ? ze widze ktore przyciski wciskac ... ja nie jestem taki pro ze umiem z widzenia wiedziec ktory klawisz to bym musial testowac :P ... 10 hit combo np jina jest podane ze strzalka i koleczko ktore itd. :P to jak moze ktos wrzuci jakis filmik ???
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

mozna chyba nagrac razem z klawiszami... ze history comand :P
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: darth_julitka »

kamil1418 pisze:koleś źle mnie zrozumiales ... chodzi mi o jakby comand list ? ze widze ktore przyciski wciskac ... ja nie jestem taki pro ze umiem z widzenia wiedziec ktory klawisz to bym musial testowac :P ... 10 hit combo np jina jest podane ze strzalka i koleczko ktore itd. :P to jak moze ktos wrzuci jakis filmik ???
po pierwsze, to nie jestem żaden "koleś", Julitka to imię żeńskie... :wstyd:


po drugie to poczytaj sobie to viewtopic.php?t=1090 . Ze zrozumieniem. Szczególnie początek. Jak tego nie skapujesz, to ja już nie wiem o co Ci chodzi...
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

dobra sory julio :P juz czytam :P
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

ok przeczytalem ale sa 2 problemiki .. cos nie widze tekken 6 postacie widze w tekken 3 a ja chce teken 6 :P a tera 2 . Czy na psp moge grac online :( ? chodzi mi ze przez neta .... ;/
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: darth_julitka »

kamil1418 pisze:ok przeczytalem ale sa 2 problemiki .. cos nie widze tekken 6 postacie widze w tekken 3 a ja chce teken 6 :P
Przeczytaj jeszcze raz. A jak nie widzisz, to znowu i tak w kółko aż w końcu znajdziesz linek.

na psp online nie pograsz. Jedynie z kumplem.
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

Nie wiem nie bede zakladal nowego tematu ... Szukam kolegi ktory bedzie ze mna gra w tekena 6 na psp w slupsku lub okolice xD


A teraz do pro graczy ... ktos mi powiedzial zeby sie schylac jak jest rakietka alisy i oki dziala... teraz komandos powiedzial mi zebym wybral z 3 postaci larsa boba i kogos tam xD wzialem larsa... umiem to dosyc proste 1 combo break down... zabiera 61 damage...


1. Czy to jest serio do nie wybronienia ? strzalka na skos i x larsa... tak w kolko ... bo to jest jakby podrzucanie sami sprawdzie no ... koles nie moze wtedy wstac to jest dozwolone? bo kolega mowi ze zara sie rozlaczy bo noobie... ze 1 cios :P no ale ogolnie dosyc fajna taktyka jak nie do wybronienia ... moze ktos dac link do comb ktore biora z 100 dmg ale juggle ? bo chce brac kiedys cale hp z 1 comba bo chyba to mozliwe chce byc pro mysle ze 1 combo ktore sie nauczylem juz mi jakas lekcje dalo i bedzie mi latwiej xD
kamil1418
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 08-05-2010, 09:46

Re: elo elo teken 6 psp :D

Post autor: kamil1418 »

jeszcze fajna rzecz zeby grac w tekken 3 online na pc to itak trzeba miec pada ? klawiatura sie nie da grac no nie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”