Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Graficznie nie powala, ot "2D w HD". Za to oprawa jest ekstra na swój sposób, chociaż do mnie nie trafia.

Co do CotT. Na kinowym Starciu Tytanów zasnąłem, zwiastun gry także mnie usypia... prawdopodobnie jedno drugiego warte. ;)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Ja liczyłem na poziom "300". Ale po przygodzie Leonidas'a, jak i zaliczeniu GoW III, film wydał mi się mocno przeciętny.

Może gra zachwyci. Graficznie nie jest źle, ba, jest bardzo dobrze. To co prawda nie poziom GoW III, ale raczej nie sposób marudzić.

Zobaczymy jak to będzie.

Czekam również na nowe UFC 2010. Poprzedniczka leży na półce już jakiś czas, ale gdy w nią grałem, to wybawiła mnie jak trzeba. Kontynuacja zapowiada się jeszcze lepiej.

A wy, na co tam czekacie ....
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

UFC 2010, po demku śmiem twierdzić że gra będzie "bigger, better, more badass " :P Co prawda po przerwie od UFC 2009 prawie 3miesięcznej dostaje srogie lanie, ale gra się dobrze. Trudniej uciec z parteru, za to łatwiej zostać znokautowanym w jakiejkolwiek pozycji. Przypomina mi to trochę UFC Tapouta2 na pregeny, gdzie pasek staminy ucieka tak szybko, że trudno wytrwać więcej niż 1 rundę.
Oprócz tego Skate3: Poprawiona grafika, tryby multi, dodane parę trików (zresztą : http://mclpl.blogspot.com/2010/04/skate-3-demo.html). Pozatym, hm, nic jak na razie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Właśnie udało mi się ukończyć drugiego Asasyna i jestem pod wrażeniem. Cholera, czy nie można było w ten sam sposób zrobić części pierwszej? :P

Gra nie należy do krótkich, ale ani przez chwile nie czuć jakiegokolwiek znużenia jak to miało miejsce w części pierwszej, rozgrywka non stop czymś zaskakuje i po prostu wciąga jak odkurzacz. Chyle czoło przed scenarzystą, żaden tytuł od dawna mnie tak nie zaskoczył końcówką (po prostu "WTF"), w dodatku podczas rozgrywki można się bawić w szukanie wielu wzbogacających fabule pierdółek podobnie jak to miało miejsce w Mass Effecie - duży plus.

Ogólnie jak ktoś nie grał jeszcze w żadną cześć a się przymierza to szczerze mogę mu odradzić branie się za jedynke bo nią może się tylko zniechęcić. "Skip" do sequela to zdecydowanie lepsze wyjście a i na dodatek za wiele się nie traci. ;)


P.S. W dwójce zbieranie "stuffu" skutkuje nie tylko achievementem przez co naprawdę opłaca się to robić. :P
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Zassałem to całe nowe UFC. Jednak zostanę przy poprzedniczce. Nic nowego w zasadzie, typowy sequel.

Z wiadomości przyjemniejszych, nowy AC zapowiedziany.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

Sylvan Wielki pisze:Zassałem to całe nowe UFC. Jednak zostanę przy poprzedniczce. Nic nowego w zasadzie, typowy sequel.

Z wiadomości przyjemniejszych, nowy AC zapowiedziany.
Nic nowego hmm ? Ja jeszcze wszystkich nowości nie opanowałem, a w UFC 2009 grałem dosyć ostro. :P Wrażenia z dema już pisałem na forum PE, więc nie ma sensu się powtarzać.

[ Komentarz dodany przez: Action: 10-05-2010, 15:42 ]
No bo przecież wszyscy zaglądają na PE.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Oj, tak tylko napisałem. Jest tam jakiś nowy szlag, nowe (lepsze) animacje, i inne bzdety.
Jednak, choć ogólnie UFC jest bardzo dobre, to nie na tyle bym dwieście zł. wydał na kolejna część, ponieważ:

- on line jest po stokroć gorszy niż w T6;
- znajomi i tak mają w poważaniu, czy to 2k9, czy 2k10;

No i najważniejszy punkt, jakoś mnie doń nie ciągnie. Wygrałem się w UFC2009. Leży na półce w pogotowiu jak coś.

Ot, wystarczy napisać, że zanim dorwałem UFC2k9, długo katowałem demo. Nawet kilka razy ze swoją kobietą. A demo nowej odsłony, po jednej walce usunąłem.

Oczywiście, zapewne pod każdym aspektem jest lepsza nowa odsłona, ale wieści jak to z wypaleniem jest. THPS, THPS rox, a kolejne już do obrzydnięcia, choć teoretycznie lepsze.

Niestety na pe, przy rejestracji, dostałem inną wersję reg. niż ta pocieszna ich władza, więc wiadomo jak się skończyło, zatem, nie musisz pisać raz jeszcze tekstu, tylko wysil się na "kopiuj->wklej".

Jak trudności to nie przysporzy.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Komandos pisze:Nic nowego hmm ? Ja jeszcze wszystkich nowości nie opanowałem, a w UFC 2009 grałem dosyć ostro.
Same here. Dopiero co się nauczyłem używać uników, a cała rozgrywka została przebudowana. O wiele łatwiej np jest grać w parterze przeciwko komuś, kto w parterze jest słaby( W 2009 mogłem pomarzyć o objęciu pozycji dającej przewagę) . Samo klinczowanie, chwyty i inne aspekty walki zostały mniej lub bardziej zmienione.
Także sylvian polecam zmienić poziom trudności na co najmniej "experienced" ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »



Nowy Crysis 2 wygląda wspaniale. Osoby piszące, że to "nic specjalnego", niech jeszcze raz lepiej załączą MW2.

Spójrzcie tylko na te wszystkie szczegóły.



Dead Space 2 także zachwyca.

Dodatkowo nowy Shift został zapowiedziany (poprzedniczka to przecudna pozycja).

Ja natomiast gram sobie w RDR (PS3) - kapitalna pozycja, wspaniałe animacje.
Oraz GT na PSPku. Kto lubi, temu polecam.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Slayer »

Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

http://www.gametrailers.com/video/exclu ... s-2/701416

Tutaj w HD.

Ależ ta gra niesamowicie się prezentuje.


Z miejsca sobie zdobyłem platynę w poprzedniczce. Tak mi się podobała. Ciekawa rozrywka, niebanalna historia (kapitalne zwieńczenie), znakomita oprawa A/V. Grę gorąco polecam tym, którzy jeszcze nie przeszli.

Kontynuacja, nawet typowa, zaspokoiłaby głód gracza, ta jednak zapowiada się przynajmniej o dwa rzędy lepiej. Co szokuje, nawet oprawa graficzna wystrzeliła mocno ku szczytom binarnej piękności, a sama gra momentami bardzo Uncharted 2 przypomina, a przecież ma otwarty świat.
inFamous staje się pierwszorzędną niemal marką dla Sony. Będzie mocny ex dla PS3.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Aserot »

Już od pewnego czasu na PSN/XBLA jest dostępna gra pod tytułem Shank powiem tylko tyle że nie spodziewałem się że zagram jeszcze w tak miodną grę z gatunku chodzonych naparzanek. Z rączką na sercu polecam :).

Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Czy tylko mi Shank kojarzy się z Dziarskim Henkiem ? :zdziwko: .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: K' »

http://www.gametrailers.com/video/tgs-1 ... 1?type=flv - Mimo iż praktycznie ciągle Team ICO pokazuje nam to samo w Trailerach to i tak mam pewność, że ta gra zarządzi :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Musieli to w końcu pokazać w obawie przed Majin and the Forsaken Kingdom, ale i tak nie stracą pozycji lidera. ICO i SoTC w HD kompletnie mnie za to nie kręci.

A co do reszty tytułów z TGS... Poza Last Guardianem z nowości ciekawi mnie jeszcze Project Dark od From Software (gra w klimatach Demon's Souls), Asura's Wrath od Capcom (czyżby nowa seria w klimatach Onimushy?) oraz ... DMC 5 - tutaj nie mogę się już doczekać informacji o systemie walki.

Póki co największą porażką targów imo są zombiaki w Yakuzie. Dante też mnie nie przekonuje, ale pojawiająca się siwizna sugeruje że bawią się z nami w stylu Kojimy, stąd wolę poczekać na więcej informacji zanim zacznę narzekać (pierwotny design Dantego w DMC3 też mnie rozwalił, ale jak było ostatecznie wie każdy).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”