Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: gascan »

jak mozna sie jeszcze wpisac to mnie wpiszcie
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Pychu
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 13-01-2007, 22:52
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: sf3rd, mvc, xmvsf

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Pychu »

gascan pisze:jak mozna sie jeszcze wpisac to mnie wpiszcie
i mnie ;)
Obrazek
DonVendetta
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24-04-2010, 15:46

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: DonVendetta »

Ja też chętnie się zapiszę, jeżeli jest możliwa taka opcja :D.
Pozdrawiam DV
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Martins »

Czapol, mam prośbę, zakończ prowadzenie rankingu i przekaż pałeczkę komuś bardziej kompetentnemu. Bez urazy, ale taka jest prawda. Pozdro
Awatar użytkownika
rekkimaru
Elite player
Elite player
Posty: 167
Rejestracja: 21-02-2010, 13:58
Lokalizacja: Netherealm
Ogrywam: The King of Fighters, Street Fighter

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: rekkimaru »

No niestety całość jakoś stoi w miejscu a szkoda. Zwłaszcza,że chętni się szybko znaleźli. Prowadzisz to jeszcze?
Obrazek
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Czapol »

Prowadzę, a kompetentny ? Prędzej dość mocno zajęty. Teraz w rankingu jest przerwa.
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: J.a.r.e.k. »

"Ranking jest podzielony na miesięczne tury które będą się rozgrywały z ok. 24 godzinnymi przerwami w trakcie których rozgrywka będzie wstrzymana"

Słyszeliście, teraz jest przerwa!

Rankingów się zachciało, a szkołę kto za was skończy lenie patentowane! Haha...
Sam prowadzę sobie ranking w zeszycie w pięciolinie i wszyscy macie 0 pkt!!!!...

Czapol, nadal wisisz mi 6 pkt i prędko o tym nie zapomnę.....
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Martins »

J.a.r.e.k. pisze:"Ranking jest podzielony na miesięczne tury które będą się rozgrywały z ok. 24 godzinnymi przerwami w trakcie których rozgrywka będzie wstrzymana"
Pewnie "około" jest w tym stwierdzeniu jest kluczowe, przerwa może trwać 24 godziny, lub tydzień :) . Czapol, przed wznowieniem tego rankingu, zastanów się, czy będziesz bardzo zajęty, czy raczej znajdziesz czas na jego prowadzenie. Wspominam o tym, ponieważ jego pierwsza edycja nie była prowadzona prawidłowo. No chyba, że się czepiam ? :D
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Chris »

powinien to byc system ligowy kazdy -z- kazdym, pozatym takie wolne challange sa nieslychanie meczace do wklepywania nawet na zwyklej tabelce na forum, najlepiej byloby stworzyc system logowan i samodzielnych wynikow, gdzie 2 strona by musiala je potwierdzic
...dlategoo lepiej liga;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Martins »

Według mnie taki system rywalizacji ma bardziej freestylowy charakter, grasz z kim chcesz i kiedy chcesz. Nie ma takiej napinki jak podczas turów. Jeśli przegrasz, możesz się zrewanżować w kolejnego dnia. Ta rywalizacja ma bardziej luźny charakter. Rozgrywki ligowe nie są potrzebne w tym momencie, skoro odbywają się turnieje w ramach HL. A sama liga pomimo nieco innego systemu rozgrywek mocno przypominałaby HL. Po zakończeniu turniejów HL, miałoby by to według mnie sens. Ale osobiście jestem za starym systemem (oczywiscie z pewnymi modyfikacjami, np jeśli chodzi o podawanie wyników).
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: WolfBogard »

Zgadzam sie z Martinem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Chris »

Tylko liga zapewni przyszlosc, jedni straca motywacje gdy po tygodniu uzbieraja 30pkt a inni ktorzy mieli 'mniej obowiazkow' nabili np 200, to juz niebedzie mialo sensu, pozatym mozna grac w kolko z tymi samymi np 4 osobami ,ktorych sie latwo ogrywa wiec nabijamy ptk, omijajac z daleka tych ktorzy mogliby nas pokonac.
Nieregularnosc ,nieprzejrzystosc, chaos. Zabawa szybko sie skonczy ,a rywalizacja obejmie moze 3 osoby ktore bede hiperaktywne, i pewnie glownie nie z nadmiaru 'obowiazkow'
Dlaczego system podobny do ligowego bedzie lepszy... wlasnie dlatego ze mozna jasno ustalic kto z kim i kiedy gra, walki mozna rozgrywac np w weekend, tj. pt-nd , takich walk z roznymi osobami mozna ustalic np od 1-3 na kolejke.
System bedzie przejrzysty, bedzie sprawiedliwy, napewno pojawi sie zdrowa konkurencja i emocje (choc moze nietakie jak dzis w ekstraklasie , jesli wiecie ocb)
Wolne challange lepiej zostawic na gruncie towarzyskim, poniewaz dotychczasowy system do tego sie sprowadzal, poprzez fakt rozgrywania walk ciagle z ta sama grupa osob.
Wracajac do ligii to chyba najwiekszy plus bylby dla czapola w tym ze niemusial by on sprawdzac GG kazdego dnia po kilka razy ,czy przypadkiem ktos mu niewyslal jakis wynikow, i po 2-3h pisal ponownie np z pretensjami ze one sie jeszcze nie pojawily.
Czapol ma napewno swoje obowiazki w zyciu i niebedzie monitorowal gg non stop, dlatego system ligowy bylby tutaj duzym ulatwieniem, gdzie dane wprowadzane bybyly np w pn rano, tzn wszsytkie wyniki z kolejki za jednym razem.
Taki system ligowy mozna by oczywiscie w miare potrzeb urozmaicic jakimis eventami ,za ktore moglyby byc przyznawane bonusowe pkt do tabeli

Niechce mi sie juz pisac, powiem tylko tyle, ze jesli jednak czapol zdecyduje sie na dalsze meczarnie z tymi challangami, ktore tak naprawde niesa prawdziwym systemem challangeow taki jak byl np w moim dawnym teamie challange (NM) Ranksheet ... to ja daruje sobie 'zabawe' w tym 'rozpierdolu' 5 aktywnie grajacych osob
Ostatnio zmieniony 13-05-2010, 11:03 przez Chris, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: WolfBogard »

..."pozatym mozna grac w kolko z tymi samymi np 4 osobami ,ktorych sie latwo ogdrywa wiec nabijamy ptk, omijajac z daleka tych ktorzy mogliby nas pokonac..."

To akurat widac to golym okiem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Martins »

Taka jest specyfika tych rankingów, nikt nigdy nie powiedział, żę będą one rzetelnie obrazować siłę poszczególnych graczy. Tu raczej chodzi o czysty "fun" płynący z gry. Raczej każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ewentualny zwycięzca, tego czy innego rankingu, może nie być największym wymiataczem, to nie jest żadna tajemnica. A jeśli chodzi o to, że zapisanych jest dziesięć osób, a gra pięć, to trzeba by zapytać raczej tych pięciu osób, które nie grają po co się zapisały. Liga to oczywiście fajna sprawa, ale nie powinna według mnie zastępować dotychczasowych zmagań. Jeśli chodzi o pretensje do Czapola, to z mojej strony dotyczyły one tego, że zdarzały mu się pomyłki się w kwestii podliczania punktów.
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Street Fighter III 3rd Strike ranking battle

Post autor: Czapol »

Wszyscy dostali PW więc co do tur wyjaśniać nic nie muszę. To jest jak mówił Martins "4fun". Co do ligi to nie. Na razie zobaczę ile będzie osób,, i jeśli jednak nie będzie wystarczającej liczby osób GRAJĄCYCH to zrobi się "finisz" w postaci krótkiego tura.

Co do tych 6 pkt. J.a.r.e.k. to tura jest skończona, a to wszystko było 4fun. Punktacja była dla zasady, i po to aby się to trzymało. A rywalizacja powinna objawiać się tylko w trakcie pojedynków. Choć jeśli dojdzie do 2 tury ( a nie turnieju kończącego ) to jak najbardziej wpiszę Ci te 6 pkt.

Na razie czekam, 17 ( może wcześniej choć wątpię ) gra ruszy, w jakiej postaci nie wiem, ale ruszy, bo są 3 osoby, tabelki ( nawet na mini-tur) się z tego co prawda nie złoży ale jak już mówiłem będę póki będą gracze ;)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Zablokowany

Wróć do „Online Battle Arena”