Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Shinhwa »

Sorry za krytyke ale 1 dobrą zjebka nauczysz się 500 razy tyle co 10 pochlebstwami :)

Możesz ocenić przy okazji moje dzieło, robione troche w pośpiechu i jest kilka blędó... Dla mojej byłej miłości :)
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Oen »

Heh ten filmik z Kofa to byl zrobiony w celu przypomnienia jak sie robi takie filmiki wiec sam wiem, ze nic specjalnego to nie jest i dalem jako ciekawostke ale juz do tego drugiego sie przylozylem i jestem zadowolony z efektow wiec wolalbym zebyscie ocenili tego ;)



PS: Shinhva sory ze nie obejrze tego Twojego ale nie chce se spoilerowac, ale jak mozesz to daj te z tekkena :)
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Shinhwa »

Dam jak skoncze najnowszy :)
Ocenie jak flashget mi posciaga filmiki o tekkenie i zwolni się łącze
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Action »

Shinhwa pisze:Sorry za krytyke ale 1 dobrą zjebka nauczysz się 500 razy tyle co 10 pochlebstwami :)
Nie musisz przepraszać poniewaz tak jak napisalem, sam bym to jeszcze gorzej ocenil :P Ogłaszam, że od poniedziałku biore sie za dokańczanie Wszystkich zaczętych projektów (jest ich bite 12) i tym samym udowodnie coniektórym, ze na temat teledyskow jestem dobry nie tylko w gebie :P... oj bedzie sie działo :hyhy:
Shinhwa pisze:Możesz ocenić przy okazji moje dzieło, robione troche w pośpiechu i jest kilka blędów... Dla mojej byłej miłości :)
Obejrze i edytuje tego posta :)
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Shinhwa »

Obejrzałem filmik o Loście i powiem szczerze, że w ogóle do mnie nie trafił, może dlatego, że nie jestem fanem serialu (chodź pocześci kminie o co biega)...

Wiesz zmontowałeś go w miare pod pasowałeś z muzą (chodź rytmu nie czujesz) ale zrobiłeś tylko filmik. Taki bez duszy, przynajmniej w moim odczuciu

Action chciał w swoim coś pokazać, coś przekazać... Przedstawił pewna historię jak to frezer zabija krilana a goku się przypomina ich młodość i wspólnie spędzone chwile a następnie wzbiera w nim złość i podejmuje walkę z frezerem...

Ja nie powiem, bo też idealnych filmików nie robię... Ale zobacz jak w/g mnie powinien wyglądać filmik 8-9/10 (10/10 to tylko przez profesjonalną firmę), ten koleś ma talent: http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=2338
KAS
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 16-01-2007, 17:57
Lokalizacja: Polska

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: KAS »

Ja tegonie zrobiłem ale nie mogłem sie powstrzymać przed wrzuceniem tego tutaj. Może sie to powinno znaleźć w temacie: co z tą polską?
Nie rozumiem rasistów. Czarni tak samo krwawią jak biali.
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Żółw »

KAS pisze:Ja tegonie zrobiłem ale nie mogłem sie powstrzymać przed wrzuceniem tego tutaj. Może sie to powinno znaleźć w temacie: co z tą polską?
A to jest teledysk z gry, filmu czy anime?
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Ana »

Żółw pisze:
KAS pisze:Ja tegonie zrobiłem ale nie mogłem sie powstrzymać przed wrzuceniem tego tutaj. Może sie to powinno znaleźć w temacie: co z tą polską?
A to jest teledysk z gry, filmu czy anime?
Zolw a wiesz ze nadgroliwosc gorsza od faszyzmu?

Kas nastepnym razem prosze wrzucac do tego tematu
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: vho »

http://www.manjikai.com/movies/Hallowed_by_thy_name.rar

Ja to w sumie montowałem, można zaliczyć do teledysków z gier... well, oglądajcie :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Oen »

Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Kare »

To i ja się pochwalę ^^:
- horror, zalecam oglądać w nocy. Przy pełnym skupieniu, bez gy-gy, komórki, światła, kogoś, kto będzie przeszkadzał.
- zwaliłem dźwięk...ale klimat pozostał ^^.
- mój najnowszy, ostatni skończony vid (wprawdzie Ani wczoraj pisałem co innego, ale...zapomniałem o tym ^^ xD).
- zrobiony na zamówienie kumpla.
- action z Hajime no Ippo.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Ana »

Kare pisze: - horror, zalecam oglądać w nocy. Przy pełnym skupieniu, bez gy-gy, komórki, światła, kogoś, kto będzie przeszkadzał.
Świetne <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: Kare »

<- moja "życiówka" :P (ale następne dwa vidy, które właśnie tworzę będą jeszcze lepsze, oba mają dla mnie szczególne znaczenie). Dałem ciała w paru błędach stricte technicznych, ale je poprawię, jak znajoma, która jest moim osobistym grafikiem wróci z urlopu i dorobi intro/outro w PS'ie.
A... co do nowego ejemvika, krotki preview (bo zauważyłem, że Adrianowi się spobały w mniejszym lub większym stopniu moje vidki z HnI, co mnie jak najbardziej cieszy :) ) -> muzyka, a fabuła... cóż, skupia się na Hawku. Kumpel dzisiaj zarzucił mi na gg ten utwór i odrazu go pokochałem. Dopieszczę go tak samo, jak poprzedni ejemvik, bo grzechem potrójnym byłoby go zrobienie na pół gwizdka :].
Co do DeathNote&Monster <ta... dobry tytuł, nie ma co... ale spoko, będzie lepszy! Ten dałem tak w formie zapchaj dziury xD>, reszta info poniżej.
Skrótowy opis fabuły z mojego forum <w paru miejscach niestety dałem plamę, me wie :< :P>, co by było łatwiej ją "skumać".
Co do fabuły... priva już nie mam z tym, co napisalem do Ankane (zresztą... to było tak nieskładnie, na szybko napisane żeby tylko wiedziała "o co pięć", ale zrozumiała... Ania ma już doświadczenie z moim bełkotem :D).
Ogólnie akcja dzieje się w alternatywnej rzeczywistości Death Note'a (praktycznie nie zmieniona... poza paroma szczegółami, o których napiszę trochę później). Light odnajduje notes, co przykuwa uwagę Johana. Bohater DN widzi, że nie ma do czynienia z jakimś "niktem" i dostrzega, że blondyn również ma nadprzyrodzoną moc. Light próbuje go zabić i przejąć po nim sch/hedę (nie wiem, jak to się pisze ^^"), co pokazuje scena ze snajperką, ale niestety... biedny Yagami otrzymuje za karę mindrape. Potem sceny, jak Light współpracuje z Johanem w celu osiągnięcia swojego celu -> zostania Bogiem (zabójstwo L'a). Jednakże Johan powoli zaczyna podejrzewać, że Light znowu będzie chciał go zabić i... zabija go dość w bolesny sposób. I to tyle.
Co zmieniłem w uniwersum DN? Johan = Ryuk, demon, który ma swoją ludzką formę (przybrani rodzice, siostra). Sceny, z jego "dzieciństwem" pokazują, że Ryuk miał głęboko gdzieś swoją rodzinę etc. i bez chwili wahania pozbawia ich życia.
Awatar użytkownika
rekkimaru
Elite player
Elite player
Posty: 167
Rejestracja: 21-02-2010, 13:58
Lokalizacja: Netherealm
Ogrywam: The King of Fighters, Street Fighter

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: rekkimaru »

To już starożytny staroć, więc o wybitnej jakości nie można mówić jako , że były to moje początki, ale proszę :P

Miałem jeszcze nowszy , ale kochane YT wywaliło ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Zrobiłeś teledysk z gry, filmu lub anime? Zamieść go tutaj!

Post autor: WolfBogard »

Rekkimaru - calkiem spoko. nawet nie najgorszy timing. Troche brakuje efektow, ale overall bardzo pozytywnie. Kawalek wybrales dosc oklepany, ale jest to zajebisty kawalek :D

Ocena: 6/10
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”