stara bijatyka, nie znam nazwy proszę o pomoc

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
miszowaty
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-06-2010, 15:10

stara bijatyka, nie znam nazwy proszę o pomoc

Post autor: miszowaty »

Witam,

szukam gry w którą grałem około 8-12 lat temu, była to bijatyka 2d w 256 kolorach grałem w nią na komputerze(nie pamiętam czy była emulowana). Fabuła opierało się o to że kilka małych zwierzaczków, takich słodko wyglądających, zmutowało-przerobiono i mogą one zmieniać się w roboty- powiązane ze swoją rasą, tzn mała jaszczurka zamieniała się w robota smoka(zielony), rybka zmieniała się w robota- kolczastą rybę.

Single player zaczynał się od wyboru miejsca walki i przeciwnika, była to mapa kanałów (taki prosty labirynt 2d) i tam prowadziło się swojego pupilka do upatrzonego miejsca walki, potem przenosiło nas do miejsca walki i tam ze zwierzaczka można było zmienić się w robota, przy czym obie formy miały swoje ataki- można było walczyć jako mały pet(przy czym jego ataki były śmieszne: rybka wyciągała skądś kotwicę większą od niej i atakowała) a jako robot to była standardowa młócka z kombosami.

Pamięta ktoś z was taką gierkę? byłbym wdzięczny za nazwę. :)

PS: gra wyglądała trochę jak produkcja japońska(stylistyka robotów), ale tego nie mogę być pewien.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: stara bijatyka, nie znam nazwy proszę o pomoc

Post autor: K' »

Nie grałem, ale może chodzi ci o Digimon Rumble Arena ? Gierka ma 9 lat, a wydana była jeszcze na PSX'a.
miszowaty
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-06-2010, 15:10

Re: stara bijatyka, nie znam nazwy proszę o pomoc

Post autor: miszowaty »

Niestety nie, tamto było w 2d, grafika wyglądała jak kreskówka w stylu starych "Żółwi Ninja", takie też były lokacje: jakieś kanały, wysypisko, złomowisko, laboratorium szalonego naukowca itd.
Ten labirynt o który mi chodzi w którym wybierało się przeciwnika, to po prostu była mapa kanałów i przez te kanały wychodziło się do różnych lokacji (złomowiska itd) gdzie odbywała się walka, do niczego innego nie służyła ta mapka, to nie był RPG jak np Pokemony na GameBoy'a, tylko zwykła bijatyka z jakąś tam zakręconą historią w tle.

Roboty wyglądały jak mix Gundam'a i różnych zwierzaków. pamiętam, złotą rybkę-> robot- ryba kolczasta (żółty), chyba żaba/jaszczurka w smoka (zielony), szczeniak-> pies robot(jakiś szaro czarny chyba), roboty były humanoidalne.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: stara bijatyka, nie znam nazwy proszę o pomoc

Post autor: SubZero »

miszowaty
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-06-2010, 15:10

Re: stara bijatyka, nie znam nazwy proszę o pomoc

Post autor: miszowaty »

TAK! Wielkie dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”