Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Komandos »

Niekaralne onlinowe f+2 i 3~4 Asuki mnie pokonało. Nie ma to jak gra na jednej kresce :]
Awatar użytkownika
Sneer89
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 25-02-2010, 06:25
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Sneer89 »

Mnie tez się dobrze grało potwierdzam wynik sneer89 (3-5)KomandosPL
I don't mind fighting over something i want
Awatar użytkownika
Rafimaru
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 04-04-2010, 14:45
Lokalizacja: Poznań TcT
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Rafimaru »

Rafimaru 5 : 2 Czez22pl

Dzieki za gre! :)
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: MrVeron »

Nie ma to jak rzuty na jednej kresce...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Komandos »

MrVeron pisze:Nie ma to jak rzuty na jednej kresce...
Spoko, rozumiem, że spamować reversal można ale rzucać już nie. Następnym razem jeśli będziemy mieli okazję zagrać co drugim moim ciosem będzie podcinka. Jednak na scrub'a trzeba grać jak scrub :suchy:
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Hobbith »

Hobbith (Paul) 5-1 Czez (Anna)
czez22pl
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 06-01-2010, 13:16
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: czez22pl »

no potwierdzam wszystkie swoje walki
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Dumian »

Zaktualizowana drabinka - jeśli nie widać to trzeba odświeżyć.

Kolejne mecze:

Rafimaru vs. Lukasz2309
Komandos vs. Hobbith
Sneer89 vs. Frostkazuya

Resztę widać na drabince, standardowo jeśli ktoś już ma przeciwnika, może grać dalej. Mamy weekend więc czas do końca weekendu - 27.06.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: MrVeron »

Komandos pisze:
MrVeron pisze:Nie ma to jak rzuty na jednej kresce...
Spoko, rozumiem, że spamować reversal można ale rzucać już nie. Następnym razem jeśli będziemy mieli okazję zagrać co drugim moim ciosem będzie podcinka. Jednak na scrub'a trzeba grać jak scrub :suchy:

Ano mozna, panie Komandos, mozna, bo zasadnicza roznica pomiedzy rzutem, a reversalem jest taka, ze wyrwanie z reversa mozna maszowac na pale, a z rzutu juz nie. Poza tym jakbys umial grac tym swoim baekiem (czytaj: znal swoja postac) to bys wiedzial, gdzie Cie mozna zreversowac i byloby po problemie. No, ale przeciez po co, skoro do tej pory klepanie w kolko tych samych kombinacji dzialalo, co nie? Taki baek, jakiego Ty uprawiasz, to dobry jest na zawodnikow pokroju Sneera (bez urazy Sneer), co to jeszcze nie wszystko widzieli i dadza sie zaskoczyc przez ciagle maszowanie i rzuty na czerwonej kresce, ale na mnie to nie robi zadnego wrazenia, co zreszta pokazuje wynik. Zganianie winy natomiast na "niekaralne onlinowe f+2 i 3~4" jest o tyle zalosne, ze zdaje sie nie zablokowales zadnego z tych ciosow ANI RAZU w ciagu calego pojedynku, ba - Ty nawet nie blokowales f+1,d+4, co dobitnie swiadczy, iz nie masz specjalnego pojecia o Asuce. Nawiasem mowiac po zablokowanym f+2 mozna isc na papierosa, wrocic i zrobic gwaranta, no ale Ty pewnie nie palisz...
Nazywanie mnie scrubem jest dosc zabawne, bo chyba kilka osob z tego forum mnie zna i wie, ze tekkenowo jestem w wieku emerytalnym, albo i nawet przedzawalowym, ale dzieki temu takich zawodnikow, jak Ty widzialem w zyciu setki i wiem, jak sobie z nimi radzic. Poza tym jaki poziom trzyma taka wypowiedz po porazce 5-1, to juz chyba nawet sam sobie zdajesz sprawe.

PS. Nie bedzie "nastepnego razu", bo ja Cie pamietam jeszcze z DRO, gdzie tez nie tylko brakowalo Ci umiejetnosci, ale i internetu. Nic sie nie zmienilo w tej sprawie i jakkolwiek brak pierwszego mi nie przeszkadza, tak brak drugiego juz tak i nie chce mi sie ponownie meczyc. A tak na przyszlosc, to nie zdradzaj sie ze swoja taktyka przed walka, bo mimo iz tego wlasnie spodziewalbym sie po Tobie, to nie znaczy, ze kto inny bylby rownie przewidujacy.

PS2. Przepraszam Sneera za posluzenie sie jego przykladem, ale byl niejako "najblizej" - nie mialem na mysli nic zlosliwego, obrazowalem tylko domniemany przeze mnie brak doswiadczenia.

PS3. Przepraszam admina forum, za wdawanie sie we flame'a - mialem nawet zostawic to bez komentarza, ale pomyslalem sobie, ze dlaczego ma mnie ktos obrazac, chocby nawet i nieudolnie. Poza tym mialem chwile do meczu Hiszpanii i trzeba bylo ja jakos zajac;]

Over and out
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Hobbith »

Hobbith (Paul) 5-1 Komandos (Baek, Christie)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Komandos »

Heh Mr Veron ja nie obrażam ciebie tylko twój styl gry. Może i doświadczenie masz ale nic więcej. Max defensywna gra i wyczekiwanie na atak żeby wyjechać z f+2 oraz spamowanie ciosów, których nie da się zablokować online to nie jest gra jakiej oczekiwałbym od kogoś kto gra w Tekkena od X lat. ;)
Poza tym o jakim blokowaniu ty piszesz, skoro połączenie było takie, że nie mogłem zbić śmiesznego db+4,4 i łykałem bezsensowne wybitki, których offline nigdy bym nie dostał. Ty też ani razu mojego db+4 nie zablokowałeś i gdybym się uparł spamować to na okrągło, to wynik byłby pewnie zupełnie inny, chociaż i tak większość rund się kończyło na żyletkach.
PS. Nie bedzie "nastepnego razu", bo ja Cie pamietam jeszcze z DRO, gdzie tez nie tylko brakowalo Ci umiejetnosci, ale i internetu. Nic sie nie zmienilo w tej sprawie i jakkolwiek brak pierwszego mi nie przeszkadza, tak brak drugiego juz tak i nie chce mi sie ponownie meczyc. A tak na przyszlosc, to nie zdradzaj sie ze swoja taktyka przed walka, bo mimo iz tego wlasnie spodziewalbym sie po Tobie, to nie znaczy, ze kto inny bylby rownie przewidujacy.
WTF? Człowieku nigdy z tobą w DR nie grałem. A z tym internetem tez nie trafiłeś, bo z każdym mam dobre połączenie tylko nie z tobą.
A co do tej taktyki, to był joke, już wolę przegrać niż grać w taki sposób. Pozdro
Awatar użytkownika
Sneer89
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 25-02-2010, 06:25
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Sneer89 »

Zgłaszam wynik sneer89 (5 : 3) FrostKazuya
dobra gra :)
I don't mind fighting over something i want
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Frostkazuya »

Niestety potwierdzam porażkę ze Snearem. Nerwy wzięły górę i poległem :( Snear szykuj się na zemstę z rąk DJ :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Hobbith »

Frostkazuya pisze:Snear szykuj się na zemstę z rąk DJ :P
Kolega żartował. Nie dość, że nikogo by Devil Jinem nie skopał, to jeszcze przestał nim grać ^^'
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Komandos »

Frost swoim Bryankiem go dojedziesz jak Mr. Knee Naps :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”