SHMUP'S

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: SHMUP'S

Post autor: Yamada »




Wymiękłem o_O
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: SHMUP'S

Post autor: JJK »

W "scraping bullets manic shooter" to normalne, choć rzeczywiscie przegięli z tym bossem :P
Od Cave w zeszłym roku wyszedł zaś nowy tytuł - Muchi Muchi Pork! Ponoć ostatni przeciwnik w tej grze dosłownie zalewa cały ekran pociskami :P
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: SHMUP'S

Post autor: Schaiba »

O Christ. Przegięte. A z tych shooterów całych to wspominam tylko 2 tytuły. Może dlatego, że za gówniarza dostałem je za free =)

Raptor
Tyrian 2000.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: SHMUP'S

Post autor: gascan »

Na xboxa369 zmierza w chuj shmupów. Mikrosyf zorganizował imprezę w Japonii na której prezentowane były strzelanki na 360 itp itd - Xbox 360 Shoooooting Festa.
Na pudło pojawią się następujące shmupy:
After Burner Climax -xblivearcade(na psn też) Link do gameplayu z arcade
Obrazek
Ketsui Extra - bonus jakies itp itd
Obrazek
Guwange na XBL ARCADE!!!!
Obrazek
DeathSmiles IIX
Obrazek
Kof SKY STAGE
Obrazek
oprócz tego na XBLA wychodzi Radiant Silvergun gra legenda z saturna w która niestety nigdy nie grałem.

Więcej fot i relacji pod linkami
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/0 ... playtests/
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/0 ... ge_report/


O gry wychodzace na XBL nie ma sie co martwic bo pewnie da rade sciagnac je w koncu i u nas co do wersji pudelkowych gier od Cave to obiecali kiedys ze beda wydawac je region free.
M$ pomału zdobywa japonię LOL.
Jak widać Xbox360 to jedyna słuszna platforma na którą wychodzą prawdziwe GRY, a nie jakieś pedalskie hewi rejny co przechodzą się same.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: SHMUP'S

Post autor: Action »

Gry, które przechodzą się same vs. Gry, których nikt nie przejdzie :D

Z tym wydawaniem shmupow poza KKW to w sumie śmieszna sprawa. Cave zapowiedział, że zacznie się w to bawić tylko wtedy gdy amerykańscy/europejscy gracze zaczną sprowadzać sobie z Japonii ich Mushihimesame Region-Free w zadowalającej ilości (sic!). No ale chyba się udało.

Tak czy siak x0 wzbogacił się o porcje hardcore'u, która starczy do następnej generacji.
yukidesan
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06-07-2010, 16:45

Re: SHMUP'S

Post autor: yukidesan »

dzieki za linka, nie mialem pojecia ze wiekszosc tego ukazala sie na PC :)
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: SHMUP'S

Post autor: gascan »

Wyszło Guwange na xboxa360, zassałem demo, niestety nie zmienione graficznie, a liczyłem na jakiś remake. Są niby dwa dodatkowe tryby Blue Mode i 360 Arrange mode. Blue to podobno trudniejszy tryb a 360 łatwiejszy czyli żadnych ciekawych bonusów nie dostaniemy.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: SHMUP'S

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ja pogrywam w
ESP Ra.De.
i bardzo sobie cenie :)

--------------------------------------

Ostatnio zainstalowałem na kompie Imperishable Night, jeśli ktoś w to grał mam trudne pytanie :/ Czy jest możliwość ustawienia kierunków ruchu na Arcade Sticku? Gdyż pomimo prób odczytuje mi tylko przyciski, zaś drążka nie widzi, a dla przykładu analog z duala tak.
Gdyby się ktoś obił o temat proszę skromnie o poradę.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: SHMUP'S

Post autor: gascan »

W tym tygodniu chyba w środę na Xbox Live RADIANT SILVERGUN HD /wali gruchę
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”