Teken problem z online

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
raf116
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08-07-2010, 15:44

Teken problem z online

Post autor: raf116 »

Witam jestem nowym użytkownikiem ale raczej doszlem jak i co sie zaloncza ale mam taki problem mam dwa kompy w domu i net przez router a chce pograc pomiedzy sobom ale na serwer nie moge sie zalogowac z obu komputerow pisze ze jestes zaklogowany i nik jaki zalogowalem na pierwszym kompie czy mozna jakos pograc pomiedzy sobom lub czy mozna to jakos ominąć z góry dziekuje za pomoc i przepraszam za pisownie pozdro all graczy tekena.
Awatar użytkownika
rekkimaru
Elite player
Elite player
Posty: 167
Rejestracja: 21-02-2010, 13:58
Lokalizacja: Netherealm
Ogrywam: The King of Fighters, Street Fighter

Re: Teken problem z online

Post autor: rekkimaru »

Masz dwa kompy i chcesz grać ze sobą... Yhm..
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Teken problem z online

Post autor: Dumian »

Ja wiem, że polski być trudna język, ale są darmowe słowniki, przeglądarka może poprawiać błędy itp, więc może zamiast przepraszać z góry za pisownię skorygowałbyś błędy, chyba, ze oczekujesz odpowiedzi na takim samym poziomie jak pytanie. W takim razie mogę napisać: ze sobom nie zagrasz bo do zalonczenia trza inny ajpi na serwer zaklogować się by.

Nie chodzi tu już nawet o to czy kogoś rażą takie błędy czy nie, ale trzymajmy jakiś poziom na forum - posty i tematy zostają i świadczą nie tylko o tobie ale i serwisie gdzie piszesz i gdzie toleruje się taką pisownię. Masz szczęście, że tutaj jakoś to przechodzi bo równie dobrze temat mógłby wylądować w koszu lub zostać usunięty i nie dostałbyś odpowiedzi w ogóle.

A wracając do pytania: <a href="https://www.honmaru.pl/artykuly.php?id=kaillerasrv" target="_blank" class="postlink">Stawianie własnego serwera, gra w sieci lokalnej</a>.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”