Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Jun_Kazama
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 31-12-2009, 19:15

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Jun_Kazama »

Moja przygoda z Tekkenem ... to były czasy!
Pierwszy raz grałam w Tekkenam 3 Hwoarang miałam wtedy 4-5 lat ,mój wujek mi pokazał i od tej pory zaczełam grać :)
Drugi był Tekken 2 ,trzeci Tekken 1 a potem ... już grałam u siebie jak kupiłam PS2
Czwarty raz grałam w Tekkena Tag Tournament , piąty w Tekkena 5 i 4 .
Zamierzam kupić Tekkena 6 i DR


Najlepiej mi się grało :

T1-Kazuya i Nina
T2-Kazuya ,Jun,Devil-Angel,Nina , Michelle i Lee
T3-Jin,Hwoarang,Ogre,Nina,Anna,Julia i Heihachi
TTT-Kazuya,Jun,Jin,Heihachi, Hwoarang ,Devil-Angel,Unknown,Nina,Anna i Xiaoyu
T4-Kazuya,Jin,Christie,Heihachi,Hwoarang,Nina,Xiaoyu-Miharu i Lee
T5-Kazuya,Jin,Hwoarang,Christie,Nina,Anna,Devil Jin , Xiaoyu ,Asuka,Paul,
Lee,Heihachi i Eddy(szkoda że niemożna Jinapachiego hehe).
Awatar użytkownika
Densu95
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 31-01-2010, 19:52

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Densu95 »

Zacząłem grać będąc jeszcze w przedszkolu. Pamiętam te odciski na palcach od pada ze starego PSX. :D
Quartz
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01-02-2010, 18:41
Lokalizacja: Myślenice

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Quartz »

Densu doskonale cię rozumiem :D Mój pad był po prostu niezniszczalny... ...niestety moje palce były :P nieraz grało się z plastrami na kciukach, albo w rękawiczkach itp żeby nauczyć się tej upragnionej seryjki (combo) ;D To były czasy :P

A co do historii z Tekkenem?
1.Pierwsze spotkanie miało miejsce pewnego zimowego, mroźnego dzionka w znajomym spożywczaku w którym to stał szatański wynalazek zwany automatem ;D Był to Tekken2, później 3
2.Po kupnie szaraka pierwsza gra jaką dopadłem (Tekken 2 :> później 3 ]:> w tym miejscu brat mnie znienawidził i przestał grać xD
3.Po kupnie kompa była dość długa przerwa z Tekkenem, teraz znalazłem Honmaru i ze względu na niewydolność oddechową mojego kompa przy odpalaniu nowszych tytułów TK zostałem na TK3 ;)

Pozdrawiam
Hańka Fan :F
DevilBruce
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 02-02-2010, 21:16

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: DevilBruce »

pierwszy raz grałem w TK2 - mialem 5 lat i grałem Yoshimitsu.
gdy mialem 7 lat zacząłem grać w TK3 na psx - nawalałem z 5 lat - aż nie odkryłem wszystkich ciosów a zwłaszcza multichwytów Kingiem do perfekcji.

grałem wszystkimi postaciami ale głównie:
1. King
2. Paul
3. Bryan
4. Dr. Bosconovitch
5. Jin

miałem z 3 lata przerwy - kilka razy grałem w TK4 i TK5 u kolegi.

teraz gram w Tk6

Bruce I devil jin rządzą :> choć lubię jeszcze kilka postaci
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Patok »

Moja historia z Tekkenem jest nieco zabawna ;)

Zacząłem od Piątki w.... szpitalu, leżałem miesiąc na Ksztuśtca (czy jakoś tak) a kolega obok właśnie miał telewizorek i PS2. W zasadzie to mnie powoli uczył grać :D Dał też radę bym grał tylko jedną postacią i się nią nauczył grać do "perfekcji"... padło na Asukę :D
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: piksel091 »

ja zobaczylem tekkena pierwszy raz gdy mialem 11 lat w klubie spoldzielczym kumpel przyniosl zeby pograc w cos innego niz tylko w dema gdy zobaczylem go to polubilem ta gre od razu a najbardziej jina spodobal mi sie jego stroj nastepnie lei'a i yoshimitsu niesatety nie mialemn wlasnej konsoli zeby se pograc 2 lata pozniej kolega pozyczyl mi ps one i razem z nim tekkena 3 of golden leon gdy zaczalem grac to spodobal mi sie bryan i tak to wyglada a teraz mam 19 lat i dalej pykam w tekkena 3oraz2 tylko kurna nie moge przez neta w 3 bo cos mi sie zjebutalo ale ogolnie jest fajnie
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Summoner »

A oto moja przygoda :P
W budzie kumple gadali o Tekken, nie wiedziałem wtedy co to xd
Dalej jeden z mojej klasy przyniósł psp a tam jak na złość Tekken :d
Potem na jednej z lekcji informatyki zobaczyłem jak moi kumple w tekkena grają i tak w domu ściągnąłem i gram xd Pierwszą postacią był Eddy bo coś tam qmpel z psp mówił "Bo ona to córka Eddy`ego ( chodziło o Christe).
Raz1el
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 14-03-2010, 18:50
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Raz1el »

Ja zacząłem grać już w wieku przedszkolnym w demo :D
W demie były dostępne tylko 2 postacie Eddy i xioaou dzięki czemu rozpracowałem ich wszystkie chwyty :)
Potem grałem na automatach "only law :D " z kolegami zawsze 20 zł się zmarnowało co tydzień :D
Później dostałem od brata "TK:Platinum" mam do dziś i gram na PSX-ie i nadal też na PC w Tekken 3. Potem grałem już we wszystkie części u kolegów i u siebie na ps2 i xbox-ie.
_________________________________________________________________
Tylko teraz został TTT który coś nie lubi mojego komputera i nie da się odpalić. :suchy:
Czikenak
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 03-04-2010, 09:54

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Czikenak »

Ja kiedys dostalem ps1 i dotej pory go mam chyba jak mialem ze 4 lata dostalem wiec 8 lat stoi. moj kuzyn mial skads gry do onowki i wlasnie tam byl TK3 i zaczelismy przechodzic i przeslismy cala...

3 lata pozniej...
gdzies we wrzesniu dostalem PS2 ktory obecnie ledwo dziala bo spadl z szafy ale jeszcze moze dadziala. na rozpeda do PS2 byl wlasnie T5

6 lat pozniej... na urodziny dostalem PSP z zalowymi grami.
pojechalem na gielde i wymienilem wszysciuchne gierki.
jedna z nowych byl tekken 5 DR

oto moja historia...w sobote pojade po 6 na gielde i wymienie zalowego daxtera i jackassa
Bo JESTEM W 5 Dark Lordem
Awatar użytkownika
Arek3473
Student
Student
Posty: 40
Rejestracja: 11-04-2010, 09:54

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Arek3473 »

Moja przygoda z TK zaczęła się 5 lat temu.
Hehe :)
Awatar użytkownika
Devil_Jins
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 19-07-2010, 14:47

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Devil_Jins »

Moja przygoda z Tekkenem zaczęła się 4 lata temu kiedy mój wujek w prezencie kupił mi konsolę PlayStation 2 a dodatkowo dorzucił Tekkena 4. Bardzo mnie to wciągnęło. Po roku znudziło mi się granie w Tekkena 4 więc kupiłem Tekkena 5 itd.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”