Muzyka

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Chris »

Ostatnio natrafiłem na kawałek z ktrego timbaland 'pożyczyl' podklad do ayo technology
Crystal Castles : "Courtship Dating" https://www.youtube.com/watch?v=tUM5aQUW2og
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: K' »

Skoro mowa o 8-mio bit'owym terrorze to proszę bardzo :D :

Crystal Castles - Alice Practice

Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Chris »

to juz przesada K' :) , ale podkreslic nalezy ze Courtship dating jest 'mniej inwazyjny' w glowe ;D naprawde dobry kawalek
*przesluchalem wczoraj ten ich pierwszy album ,fajnie brzmia jeszcze : "1991" i "Reckless". Na wiki jest napisane ze pod koniec maja bedzie drugi album, ale juz widzialem na torrentach go, nie caly aczkolwiek, moze lepiej poczekac,a moze bedzie co wartego uwagi
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

<object width="480" height="384"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.pl/swf/video/x6o ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.dailymotion.pl/swf/video/x6oqiv" width="480" height="384" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed></object>
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Aserot »

Ja pozostanę przy rodzimych produkcjach, już od pewnego czasu słucham sobie składu kryjącego się pod nazwą Łąki Łan. Muszę przyznać, ze nie spodziewałem się usłyszeć tak oryginalne brzmienia. Polecam zapoznać się z dwoma wydanymi przez nich albumami. To co możne zaskoczyć to wielka różnorodność jak ma ów skład do zaoferowania poniżej linki do moich zdecydowanych faworytów :)

Luźny Łan
Big Baton
Selawi
Galon
Bonusik bo mojego ulubionego kawała nie znalazłem w odmętach tuby :D
Jammin'
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyka

Post autor: JJK »

Aserot pisze:Ja pozostanę przy rodzimych produkcjach, już od pewnego czasu słucham sobie składu kryjącego się pod nazwą Łąki Łan. Muszę przyznać, ze nie spodziewałem się usłyszeć tak oryginalne brzmienia.
Pozwól, że ocenię trzema słowami...

Awesome funky shit!

I co tu dodawać więcej :oczami:
A ostatni kawałek z 5 razy pod rząd puściłem ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: s[h/z]inden »

a ja dodam coś na co dzisiaj zwróciłem uwagę, a że nie chce mi sie nowego tematu zakładać, to proszę:
https://www.youtube.com/user/TheDoujinC ... AB62FC6000

myślę, że z tym brzmieniem, te kawalki sa bardziej epickie, jak te co ishiwatari zrobił ;]
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: K' »

Łąki łan rzeczywiście pozytywnie wesoło funk'owo zaskakuje. Ten powiedzmy randomowy wesoły styl przypomniał mi od razu o pewnym polskim umówmy się trashowym zespole :D

Czerwona musztarda

Wielbłąd


Ogólnie tekstowo jest można rzec jest... Eh :oczami: Riffy i reszta otoczki jak najbardziej akceptowalna :D Pozostawiam do "oceny". W każdym razie ciekawe, na melanżu daje radę ;)
Ostatnio zmieniony 06-07-2010, 14:37 przez K', łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Opyliusz »

Ja tam słucham Reggae,Hip-Hop,Rap,Hardstyle,Trance i muzyke klubową z różnych klubów takich jak Energy 2000,Protektor,Manieczki itp:). Podam wam pare kawałków podstawowych których słucham:



















miłego słuchania :) jak ktoś lubi takiej muzyczki słuchać
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyka

Post autor: JJK »

Bei Bei & Shawn Lee

Nie ma jak oryginalne połączenie wschodu z zachodem (Gu Zheng + zgrabna fuzja jazzu, big beatu, funku, rocka psychodelicznego etc.) Polecam cały album "Into the Wind" ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
Alex_NFS
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 22-02-2009, 10:29
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Muzyka

Post autor: Alex_NFS »

Ja tam słucham rocka [Linkin Park, Nirvana, Marylin Manson(?), Breaking Benjamin, Sick Puppies], metalu [Metallica, Rob Zombie, White Zombie], czasem trance'u i muzyki klubowej [Tiesto, ATB, Benny Benassi], lubię też soundtracki i niektóre "starsze" piosenki. No i oczywiście uwielbiam The Prodigy. Nie wiem, czemu, ale ta muzyka do mnie przemawia i denerwuje mnie, kiedy np. ktoś mówi o metalu "bezsensowne darcie ryja"... cóż, nie wszyscy musimy być tacy sami, prawda?
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Action »

Od siebie mogę szczerze polecić parę naprawdę pozytywnych kawałków Pycha, w sam raz na lato:

Spychool - Coś Wesołego
Spychool - Lovin U
Spychool - Linie Papilarne

Dostał chłopak przypływu weny, osobiście czekam na więcej. ;)
Ostatnio zmieniony 09-08-2010, 06:15 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

Action pisze:osobiście czekam na więcej. ;)
+1, 'Coś wesołego' wymiata
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyka

Post autor: JJK »

To może od razu https://www.youtube.com/user/spychoolMUSIC (sorki jeśli zrobiłem coś nie tak ;]) Corridrors of Time z CT i Title Theme z Legend of Mana miażdżą!

IMO znakomita większość utworów Pycha jest mocarna. Nieszczególnie lubię remiksy popularnych nut, ale te w jego wykonaniu są naprawdę dobre. "Linie Papilarne" idą w Electro Hop, ale dużo w tym Electro i to mi się bardzo podoba. "Coś Wesołego" świetnie czilałtuje :). Wiency!
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”