Starcraft

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Action »

Kare pisze:czy ta gra będzie warta swojej ceny
Nie kosztuje więcej niż średnie tytuły na konsolki. Ogólnie byłbym w stanie zapłacić tyle za samo to co pokazali w becie (ekstra multi, rozbudowaną platformę bn2.0 no i rozwinięte UMSy).
Kare pisze:by "Zamieć" nie spartoliła tej gry
Jeśli zepsuja, bedzie to oznaczać, że majowie jednak mieli sporo racji z tym końcem świata.
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Starcraft

Post autor: Kare »

Nie kosztuje więcej niż średnie tytuły na konsolki. Ogólnie byłbym w stanie zapłacić tyle za samo to co pokazali w becie (ekstra multi, rozbudowaną platformę bn2.0 no i rozwinięte UMSy).
Co fakt, to fakt, nie śmiem nawet zaprzeczyć, ale ogólnie szanuję swoją kasę i staram się jej nie wydawać na pierdoły (no dobra...jak każdy człowiek mam swoje "małe uzależnienie", czyli fajki, na które leci kasa...ale to już niedługo...e-papieros wraca z gwarancji ^_^!). W sumie ostatnie gry, jakie kupiłem, to CC3 (na tej samej zasadzie, co W3 - grałem, gram i grał będę...z tym, że CC3 mimo ZAJEBISTEGO single'a jest dla mnie nieco za szybkie...a może to ja jestem już za kiepski? :P Swoje złote lata gry przez neta mam za sobą i chyba się "zużyłem" na WarCrafcie) i póki co nie zamierzam kupować następnej. Mam nadzieję, że SC2 pomimo braku klimatu (i po opiniach niektórych ogarniętych ludzi widzę, że nie tylko ja mam takie samo zdanie), wróć...klimatu, którego nie doświadczyłem w becie będzie tak samo bajkowy, jak w SC1. Dodatkowo z tego, co czytam, to multi jest zgrabnym mixem gamestyle'u z W3 i SC = coś idealnie dla mnie.
Poza tym...DotA2...jedyna "gra" (specjalnie ująłem w cudzysłowie), która była w stanie mnie odciągnąć od łamania karków w laddera będzie (miejm nadzieję! :) ) miłym dodatkiem, przy którym spędzę nie mniejszą ilość czasu. Pozostaje mieć również nadzieję, że IceFrog dostanie (dostał?) propozycję od Blizza przy tworzeniu nowej Dotki...bo LodowaZaba wycisnęła z engime'u W3 chyba wszystko, co się tyko dało i chciałbym, by było podobnie z SC2 ^^.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Komandos »

Nie kosztuje więcej niż średnie tytuły na konsolki.
Ale gier na konsole nie kupuje się w trzech częściach ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: SubZero »

W dwóch już jest (*khem*sf4*khem*) więc w trzech to tylko kwestia czasu.

Btw. przesłuchałem sobie oficjalny OST do Stara II i część utworów imo bardziej pasuje (klimatem) do Diablo :D
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: SubZero »

A tak z kompletnie innej beczki:
Ability (and willingness) to lift a minimum of 30 kg
Jedno z wymagań na stanowisko administratora w Blizzardzie. Ciężkie te serwery muszą mieć :D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Komandos »

Siłka jednak się przydaje wszędzie :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Action »

Ale gier na konsole nie kupuje się w trzech częściach ;)
Mialem cos napisac, ale ech... nawet mi się kurna nie chce tego Tobie tłumaczyć. Idz podashuj.


Jak w koncu z ta muzyka? Stare kawalki z SC1, ktore pojawily sie w drugiej becie zostaly na dobre?
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Starcraft

Post autor: Kare »

@Action, powinny :P. Blizzard robi grę głównie dla fanów SC1 (gdyby robił ją "m.in." dla nich, to byłaby inna sprawa), więc raczej jo :P. Jutro/za dwa dni (chyba, że torrent ruszy zaraz z kopyta) zacznę podbijać SC-lore Terrańskim dominium... ^^.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Komandos »

Mialem cos napisac, ale ech... nawet mi się kurna nie chce tego Tobie tłumaczyć. Idz podashuj.
Jak nie masz nic do napisania to nie pisz wcale ;)

Kupię sobie pierwszą część bo multi w becie nawet mnie wciągnął, szykuj się Action na srogie lanie :P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: SubZero »

Kare pisze:zacznę podbijać SC-lore Terrańskim dominium... ^^.
Ja tam jednak liczę, że to będzie nie podbijanie terrańskim dominium, a podbijanie terrańskiego dominium (Raynor ftw ;) )
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Starcraft

Post autor: Kare »

Ja liczę, że będzie i to i to...a może nawet połączenie sił (mimo wszystko ;>?)? Wszkaże Kerrigan powróciła i chce przytyrać wszechświat :D (jeżeli będę mylił jakieś motywy fabularne lub strzelę poważną gafę, to sry, ale dawno nie grałem w SC i muszę sobie odświeżyć niedługo niuasy fabularne).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Action »

Kare pisze:a może nawet połączenie sił
Na pewno bedzie sojusz z młodym Mengskiem bo to widac juz na trailerze, szukuje sie moze nawet jakies porozumienie przeciwko seniorowi. Ale ogólnie mam nadzieje na wielki powrót Prot&Terra.

A jak pokażą Liberty'ego to już w ogóle będę skakał z radości. :P

Komandos pisze:Jak nie masz nic do napisania to nie pisz wcale ;)
Jakby Blizz nie napisal to bys nawet nie doszedl, ze sprzedają ci go "w czesciach".

Komandos pisze:szykuj się Action na srogie lanie
Czołgami na Batki :D
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Starcraft

Post autor: Kare »

Mi też się nie podoba pomysł tego, że dzielą grę na 3 części (zapewne dla kasy...:<)...ALE jeżeli to będzie na zasadzie, że będą sukcesywnie ulepszać grę (nowe jednostki, wiele nowych map, porządny i solidny "apgrejt" edytora) i gra faktycznie serio się rozrosła do takich, a nie innych rozmiarów, to jestem dość mocno skłonny przyznać im rację.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Action »

Gra jest sporo większa od jedynki. Kampania posiada 29 misji, to więcej niż miała podstawka sc1 we wszystkich 3 kampaniach łącznie. Na dodatek skok fabularny przy każdej z części ma wyglądać tak jak miedzy SC a BW. Jestem też w 90% pewny, ze i tak w kampanii WoL będziemy śmigać wszystkimi 3 rasami, ale po prostu historia będzie się skupiać na terra.

W dodatku prócz samej fabuły w żadnym stopniu nie odczujemy tego "podziału". W multi i skirmishach można grac dowolna rasa bez ograniczeń.

Mamy do dyspozycji absolutnie pełny produkt, co do którego jesteśmy pewni, że będzie ulepszany. Jest chyba dobrze.
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Starcraft

Post autor: Kare »

Gra jest sporo większa od jedynki. Kampania posiada 29 misji, to więcej niż miała podstawka sc1 we wszystkich 3 kampaniach łącznie. Na dodatek skok fabularny przy każdej z części ma wyglądać tak jak miedzy SC a BW. Jestem też w 90% pewny, ze i tak w kampanii WoL będziemy śmigać wszystkimi 3 rasami, ale po prostu historia będzie się skupiać na terra.
Poza dokładną liczbą misji (mówileś o wszystkich misjach ŁĄCZNIE? Bo są podobno jeszcze jakieś misje "poboczne"), to masz 100% JP...eee wróć, racji xD.
Mamy do dyspozycji absolutnie pełny produkt, co do którego jesteśmy pewni, że będzie ulepszany. Jest chyba dobrze.
Tak za 8 lat Blizz porzuci zapewne SCII, SC1 i D1&D2...no bo obecnie nie wydają zasadniczo jakichkolwiek patchy (do W3 wydali patch anty-hakowy, pewnie niedługo będzie kolejny, bo chyba dzisiaj doszedł kolejny ^^...<rageman>, pomijam jeden patch, który był strictce robiony pod umsy...pardon, Dotę :P...uch, byłbym zapomniał...JEDEN patch zmieniający reklamy na bn :D XDD).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”