Fan Arts

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

To i ja coś w końcu wrzucę...

Stary egzemplarz "Birmańskich Dni" Orwella, długopis i wstrętny nawyk do spontanicznego niszczenia wszystkiego co papierowe, który został wyniesiony z czasów szkolnych (dudle na końcu zeszytu tu mało no :D) i który widać wrócił raz jeszcze... "A no bo mi zostawili czystą stronę z tyłu książki, a nie miałem pod ręką innej kartki i tenteges ple ple ;)"
Ostatnio zmieniony 05-11-2010, 18:36 przez JJK, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Yamada: siadaj na tyłku i zacznij rysowac komiksy :P

JJK: o kurde... *_* naprawde fajne, profil mistrzostwo
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: SubZero »

Ten od frontu wygląda troche jak DiCaprio :P
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Fan Arts

Post autor: JJxenon »

JJK fajną masz kreskę . Jak masz coś jeszcze to wrzucaj , chętnie zobaczymy
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Wyraz twarzy Ida rządzi;].

Dawaj jeszcze bo widać jak cholera, ze wiesz z czym to się je;]
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

Rysowanie profili to była kiedyś moja słabość.
DiCaprio?... ciekawe :D Najpierw miał być Ashley + Callo z Vagranta, a później Balthier + Fran z FFXII... ;>.
Wyraz twarzy? Prawdopodobnie miałem podobny jak zacząłem to drapać i kurcze nie pamiętam jak nazywał się ten "syndrom", w którym artysta przyjmuje wyraz twarzy rysowanej postaci, ale no mam to coś :D (t.j teksty pokroju "Znowu szczerzysz zęby nad kartką papieru" słyszałem nie raz ;))
Ostatnio zmieniony 30-06-2011, 20:27 przez JJK, łącznie zmieniany 2 razy.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

o

ja

pierdole

Nie ma tutaj niczego do czego można by się doczepić. Ostro;]
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

Dzięki ;>
Kiedyś było tego więcej, ale albo poginęły albo porozdawałem etc. Jak znajdę coś jeszcze to wrzucę na bank.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Tak z ciekawości, ile czasu zajelo ci nabazgranie tego?
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

Długopis? Cóż, rysunkowym sprinterem nie jestem... tak na oko godzinę, może trochę dłużej.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Fan Arts

Post autor: darth_julitka »

JJK pisze:Długopis? Cóż, rysunkowym sprinterem nie jestem... tak na oko godzinę, może trochę dłużej.
:zdziwko: :zdziwko: niektorym to zajmuje pare dni

kurde. dobry jestes w te klocki :P
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Godzina, aha, wyrzucam ołówki :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
Alex_NFS
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 22-02-2009, 10:29
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Fan Arts

Post autor: Alex_NFS »

Jezu, a ja popadłam w kompleksy XD Nie no, JJK, serio, wielki szacun. Gdy pomyślę o swoich "najlepszych" rysunkach, to one w porównaniu z tym to wyglądają jak bazgroły przedszkolaka o.o" Nawet się zastanawiałm, czy jakiś tutaj dać... ale chyba nie wypali x3
JJK, chylę czoła przed twoim talentem.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

darth_julitka: Godzina to nie jest wcale tak mało, tym bardziej że długopisem szybciej się rysuje niż ołówkiem (a przynajmniej mi). Porównaniem mogą być tu "Strażniczki Palace of the Dragon" (3cie z wrzuconych), które rysowałem na luzie 2-3 tygodnie, a może i więcej bo dokładnie to już nie pamiętam. Kiedyś miałem raptem 5x45 minut (średnio) na wykonanie całej pracy A1 (7 takich prac plenerowych, w różnych technikach malarskich i rysunkowych w ciągu 5 dni) i dawałem radę. Ale ja sam takiej presji nie znoszę. Można w ten sposób zabić cały entuzjazm z tego co się robi. Każdy ma swoje tempo i jego powinien się trzymać. Pewnie dobrze wiesz, że jak ktoś zanurza się w swoim zamiłowaniu to dla niego czas jakby nie istniał. Nie liczy się jak szybko coś zrobisz, tylko ile w to z siebie włożysz. Bez tego nie ma sztuki, tylko co najwyżej estetyka czy rzemiosło. Tfu... ja bym powiedział więcej, że właśnie wyłącznie samo to jest jedyną (a przynajmniej w tym założeniu), najprawdziwszą sztuką i basta ;P

Yamada: Nie wyrzucaj, przydadzą się jeszcze ;). Mnie się twoja "bieda" bardzo podoba, możesz mi nie wierzyć jak chcesz. Styl masz, dryg masz i lubisz to robić skoro to robisz... rzucaj komiks jakiś czy cuś... A może motywacji potrzebujesz? ;]

Alex_NFS: Nie popadaj w kompleksy tylko dawaj tu coś no ;>
I nie przejmuj się mną, bo były, są i będą dziesiątki jeśli nie setki tysięcy osób lepszych. To nie ma nic do rzeczy. Jeśli robisz to z pasją to nic innego nie powinno mieć znaczenia. Z wielką chęcią zobaczę jak rysujesz i myślę że nie tylko ja.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Fan Arts

Post autor: JJxenon »

JJK po obejrzeniu tych grafik jestem pewien na 100% że byłbyś bardzo mile widziany na stronie Deviant Arta . Co tu dużo mówić , Masz jedną z najlepszych kresek jakie widziałem u zamieszczających Naszych rysowników . Styl bardzo porządny , nie mówiąc o kresce i detalice którą ja akurat ubóstwiam . Może tak przystałbyś na moją propozycję i założył konto , bo dużo Ludzi powitało by Twoje prace z otwartymi ramionami ( jestem jedną z nich ) . I nie mów mi jak w poprzednich postach że składasz mi pokłon za to co ja robię na swoich pracach , bo to ja w tej chwili składam go Tobie za to co tu zobaczyłem . Mimo że ja też już pracuję nad swoimi OC które niedługo już pokażę , to zamieszczaj ile tylko możesz z Twoich grafik bo cieszą oczy :)

A tak nawiasem mówiąc to Masz zajebisty dryg do mecha designu który to kocham i sam też tworzę . Zresztą sam zerknij na moje dwa koncepty :)
http://jjxenon.deviantart.com/gallery/#/d1dv9ir , http://jjxenon.deviantart.com/gallery/#/dvsvxd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”