Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Stare, pozamykane tematy dotyczące rankingu oraz archiwalne tabele.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Fojtus pisze:nie wiem co tam bedzie mowil admin
Admin będzie mówił, że ma gdzieś ten problem ;d

Gracie z Out of Sync to Wasza sprawa i Wasz problem, nie róbcie trzody w tym temacie bo nie po to on jest...

PS. Reszte dopowiedział Yamada :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Nadine »

czesc

Od dluzszego szasu zastanawiam sie nad pewna sprawa, ktora jest nie tylko moim wymyslem.
W zawodach Junior Rank postanowiono wstawic bana na Gona. Bardzo dobrze, w 100 % popieram ta decyzje.

Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad jeszcze jedna postacia.
Poniewaz dochodza mnie liczne negatywne opinie graczy
Junior Rank o tej postaci.

Byc moze dobrym rozwiazaniem byloby puszczenie bana na ta postac.
Juz nie bede dluzej ukrywac o kogo chodzi..............

ta postacia jest Eddy Gordo.

Wielu graczy w luznych rozmowach stwierdza ze
ta postac nie powinna byc uzywana w zawodach Junior Rank.

Oto lista graczy(to jeszcze i tak nie wszyscy bo wiekszosc nie chce sie narazac innym wiec chcieli pozostac anonimowi) ktorzy popieraja ten oto pomysl:

zajac
beniek
mag
koras
czarek
UltraKnight

Krotkie uzasadnienie:

Wnosze o zabanowanie postaci Eddy'ego Gordo, z kilku powodow.
Mianowicie jest duzo slabych graczy ktorzy biora go poniewaz mozna nim walic bez jakiego kolwiek przygotowania do gry. Cisna po wszystkich guzikach bez opamietania bo i tak cos dobrego wyjdzie. Licza na farta i to im w wiekszosci wychodzi. Co dla wiekszosci dobrych graczy wydaje sie smieszne i mocno nie fair. Bo taki ci fartem wygra a potem sie uwaza za niewiem jak dobrego gracza. A przeciez w tekkenie (a juz tym bardziej w zawodach) nie chodzi o bezsensowne wbijani na slepo tylko o prawdziwa walke w ktorej pokazuje sie swoje umiejetnosci i nabyte techniki walki a nie liczenie na szczescie.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie tej prosby.
PS.
ponizej zostana dolaczone prosby wymienionych graczy.

Pozdro dla wszystkich
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Wawrzyn »

Ja jestem raczej przeciw bo edek nie byl jeszcze banowany nigdzie, w przeciwienstwie do gona... nie przesadzajmy eddy jest do pokonania.Ja na kapuste odpowiadam kapusta czyli biore paula i mieszam qcb(sway do tylu) 3,2,2 oraz qcb 3,2,1 i ewentualnie u\f+3+4 czy ff+3+4+3.To dziala najlepiej na amatorow i skutecznie ich zniecheca.Zapomnialbym o d+4,2... w sumie Paul to w calosci kapusta wiec po co ja tu sie produkuje :]
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Z początku czytając Twojego posta byłem na 100% przekonany, że chodzi o Boskonovitcha, heh a tu taka niespodzianka :zdziwko:

W zasadzie sprawa o której piszesz nawet nie wymaga rozpatrzenia, gdyż Eddy poprostu nie może być zbanowany. Pomijajać już fakt, że nie posiada praktycznie juggli to jest low tierem i jedną z najsłabszych postaci w grze. Wniosek jest chyba oczywisty... Jeśli ktoś przegrywa z Eddym to:
a) sam jest bardzo słaby (lub nieograny na Eda)
b) przeciwnik jest bardzo dobry (stosuje różne wymianki, które trudno przewidzieć)

Niestety taka jest prawda i usprawiedliwianie się, że Eddy jest dla masherów, ludzi którzy nie umieją grać, mają farta itp. jest poprostu smieszne. Oczywiście na Eddego gra się nietypowo, inaczej niż na inne postacie, ale przecież ogranie i umiejętność radzenia sobie z masherami to podstawowa umiejętność gracza już na średnim poziomie :)
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 2 razy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: KorAs »

moje stanowisko ma sie na tym iz masa amatorów gra tą postacią i klepie po klawiszach bądz guzikach na ślepo i wygrywają co jest nie fair dla graczy ktuzy hekto godzinami ćwiczą w Praktice mode swoją postać, grrrrrr jak ja nie lubie eddków grrrrr :P, cholera no Dumian masz moze racje ale my tez :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Oen »

LOL XD :mur: :rotfl: Wy naprawde prosicie o bana na alfonsa? :D :padam:
Przeciez debiut capo w seri Tekken w postaci Edka to jest istna biedota w repertuarze zagran nie pozwalajaca nawet na stosowanie jakichs konkretnych juggli z tak znikoma iloscia pozytecznych zagran na ktorych mozna oprzec swa gre ze az zal sie robi "msciciela z jaskini" jak go kiedys pl instrukcja do TTT raczyla ochrzcic. Granie ta postacia w T3 tak by wygrac wymaga zdecydowanie wiecej wysilku niz klepania na zmiane 3,4 wiec jesli przegrywasz z Edkiem to znaczy:

- jestes tak slaby
- przeciwnik jest tak dobry
- sam grasz brazylijczykiem i spodziewasz sie ze przeciwnik zrobi tu cos co sam bys zrobil, a robi co innego (sam tak czasem mam :P)

Zreszta w takim wypadku ja sie domagam bana na Ogra :P Albo od razu na wszystkich i grajmy najlepiej samymi Paulami to wtedy nikt nikogo nie zaskoczy xP

EDIT: Post pisany przed przeczytaniem postu Dumiana

Do postu powyzej, a czy w pozadku jest to ze ktos cwiczy godzinami taka Xijake w T5, a potem przylazi jaki kolo co pogrywa sobie czasami takim Fengiem czy Stevem i od razu wygrywa?
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: KorAs »

Arghhhh grrrrr jak nie cierpie tych eddków :P (pozdro Gargamel from "Smerfy" :P) :lol: edek to wieśniak który za duzo sie naoglądał Flying Steps :)

Oen: No juz wiem, ze go nie lubisz nie dosc, ze sie powtarzasz to ten post nie wnosi jeszcze komletnie nic do tematu
Ostatnio zmieniony 16-08-2006, 15:30 przez KorAs, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Zabiel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 65
Rejestracja: 21-07-2006, 21:03

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Zabiel »

Zabanowac tego ciote ;] wystarczy zrobic 3 razy ten oto cios u+3+4,3+4,3+4 i nie ma calego paska mocy. ja jestem za zabanowaniem tej cioty
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: SubZero »

Ja też nie lubię/nie umiem (niepotrzebne skreślić :P ) grać z Eddym, ale to jeszcze nie powód żeby go banować (nie umiem też grać na Leia a nie chcę go wywalać). Jedyne rozwiązanie, to imho grać z Edkiem i nauczyć się go kontrować. Fakt faktem, że posadzenie mashera przed Eddym(ew. Christie) może zaowocować "ciekawymi" efektami (sam tego wczoraj doświadczyłem - oglądanie grających przeciwko sobie dwóch noobów jest niesamowytym przeżyciem :P można zobaczyć akcje o jakich nie miało się pojęcia), ale to samo dzieje się z innymi postaciami. U Edka jest o tyle trudniej, że większość jego ataków idzie na low lub mid i czasem ciężko jest je przewidzieć. No ale ekspertem nie jestem więc mogę się mylić :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Tu właśnie trafiłeś w sedno. Osoby, które nie radzą sobie z Edkiem to najcześciej na tyle początkujący gracze, że praktycznie nie blokują lowów. Sam grałem już nie raz z osobami dla których low = unblock i myślę, że to głównie, dlatego tak niecierpią Eddy'ego :]
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Ren »

LOL! :rotfl:
Zbanować małpe? Po pierwsze problemy z Eddym związane są nie przez jego "dopakowanie" tylko przez Waszą niewiedzę. Sam często gram Eddym - zwycięstwa odnosze tylko dlatego, że po prostu mało kto umie na niego grać (to jest jedyne źródło jego "mocy"). Grając np. z Dumianem czy Krelianem nie mam nic do gadania Edkiem (zreszta innymi zawodnikami tez niewiele wiecej... ^^). Bez sensu banować postac tylko za to ze nie umie sie na nią grać, równie dobrze mozna zbanować Leia...
Poza tym Edek to low tier do kwadratu! Brak jakichkolwiek sensownych wymian, brak juggli, mało bezpieczne ciosy i ogolnie nawet kapic czym nie ma ;) . Gon to jedyny słuszny ban, radze Wam wiecej pograć (z) Edkiem i odkryć całą prawdę o tej słabej postaci :].
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: czit »

heh tez myslalem ze pannie Nadine chodzi o boskona a tu zonk :) (co to ? "Mamy Cie"? :) )
swoją drogą trzeba przyznac ze eddym mozna niezle zamieszać, nigdy nie zapomne jak kiedys na konsoli przegralem z bratem ciotecznym (mial 5 lat i dla jaj mu dalismy zagrac :P )
normalnie nie wiedzialem co sie dzieje. eh ta nieobliczalność :)
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Pytanie

Post autor: Frizen »

Powie mi ktos co ja mam zrobic z czarkiem22
Gralismy rank a on nagle wyszedl z gry i koniec nic sie nie odezwal.
Dzisiaj zagadalem do niego na gg jak byl dostepny a on odrazu wylaczyl gg.
Czy moge to uznac za wygrana valkowerem?
Jak byla juz gdzies o tym mowa to sory.
Z gory dzieki
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Mogłeś to pytanie umieścić w topicu "Skargi i zażalenia" ale niech już będzie :P

Wyślij czarkowi22 link do tego tematu może ma jakieś wyjaśnienie. Najlepiej będzie jak dogracie brakujące walki a walkower jedynie w ostateczności.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Frizen »

ale on unika jakiegokolwiek kontaktu ze mna !! co ja mam robic !!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”