Heihachi Mishima

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
popo205
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11-08-2010, 09:29

Heihachi Mishima

Post autor: popo205 »

Witam was na forum gram w tekkena dopiero miesiąc, lecz nie na turniejach tylko dla siebie na arcade battle. Mam tekkena 5DR na psp. Gram też z kolegami przez battle lobby na team battle. Ale nie chodzi o to. Wbijam sobie rangi wielu graczy i prosiłbym was abyście mi podali ruchy heihachiego. Taki jakiś mały łatwy kombos co dużo hp bierze i komputery się przed nim nie za bardzo bronią. Tylko prośba moje jest taka abyście podali mi ruchy na konsole psp, czyli napisali np. strzałka w lewo, kwadrat i x. Albo napisać normalnie i zrobić legendę co jest co. Ja w tekkenie najlepiej gram jack-5 bo divine fist bez przegranej i 600w.A i jakbyście mieli super kombos jakiegoś innego zawodnika to proszę o podanie tyle że też wzgłedem psp a nie tak jak się podaje. I takie ruchy co najlepiej na graczach działają czyli w przypadku moich przyjaciół uderzenia w dół jakieś szybkie. W obu przypadkach proszę aby były mało skomplikowane.
Z góry dziękuję.images/smiles/biggrin.gif
Pozdrawiam popo
P.S. Proszę o pisanie odpowiedzi na e-mail [email protected] lub tutaj na forum.


Ewgf, ewgf, cd+4,4,1, d+1 ( ok 70dmg bardzo mocny i mój ulubiony ze względu na setupy)
Przetumaczycie mi to na ruchy na psp
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Heihachi Mishima

Post autor: Opyliusz »

Jak grasz dopiero miesiąc na poważnie w Tekkena to nie polecam grać Mishimami na początku czyli (Heihachi,Devil Jin,Kazuya i Jin) bo to bardzo trudne postacie do opanowania. Na początek ci polecam Lawa lub Bryana bo łatwo opanować nimi juggle :) podam ci pare filmików z jugglami do tych postaci:









POZDRAWIAM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”