Filmy

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Ana »

A ja majac w powazaniu najnowsze technologie poszłam dzis do kina na "The Ghost writer". Film Polańskiego. Moim zdaniem thriler psychologiczny, nie wiem dlaczego jest "tagowany" jako dramat. Musze przyznac ze od poczatku widac kto rezyserował film :) (choc fanka Polasnkiego nie jestem). Jedyne co mnie troche zabolalo to fakt, ze jest troche przewidywalny, albo ja jestem zboczona juz :P (ekipa z ktora bylam stwierdzila, ze nie spodziewala sie takiego zakonczenia)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

The Expendables



Komentarz chyba nie jest potrzebny :P
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Filmy

Post autor: Sylvan Wielki »

Byłem wczoraj Clash of the Titans. Nie zachwycił mnie. Jadąc na Avatar nastawiałem się na takie Halo. Barwne pitu pitu z dziwnym designem. Obejrzałem fantastyczną wprost produkcję.
Po CotT spodziewałem się kapitalnego widowiska. Takiego 300 roku 2010 w 3d. Nie zachwycił mnie. Stworów mało, akcja taka nijaka, meduza ubiła niemal wszystkich (a nie powinna), a główny boss choć nadawałby się do Gearsów był przekombinowany.

A bogowie .... Zeus , czy Hades wyglądali jak zarośnięte żule, a nie majestatyczne, potężne istoty. Co ciekawe, mej lubej film się spodobał, choć początkowo kręciła nosem nań. Para, która nam towarzyszyła, również stwierdziła, że bardzo dobry.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Ip Man 2 Trailer

<object width="480" height="385"><param name="movie" value=" name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Młody Brus daje radę, już nie mogę się doczekać :]
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Filmy

Post autor: Czapol »

Komandos pisze:The Expendables



Komentarz chyba nie jest potrzebny
Pierwsza myśl to " do nowej części MoH dorobią film" potem zacząłem myśleć że jak zrobią co trzeba to może być dobrze, potem miałem wrażenie że coś spieprzą i że zarys fabuły nie trzyma się kupy, ale pożyjemy zobaczymy ;p
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Filmy

Post autor: Sylvan Wielki »

"Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll" - trailer
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd ... p?wi=65001

Zapowiada się psychodelicznie. Tylko czy będzie ciekawie. Film pełnometrażowy, to nie wideoklip.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Aserot »

Prince of Persia zaliczony i jak narazie jest to najlepsza ekranizacja gry jaką było dane mi oglądać. Fajna fabuła choć monetami troszkę za bardzo przewidywalna. Ale to co najważniejsze czyli sceny walk bardzo fajnie wyważone z popisami akrobatycznym od razu czuć tu powiew starego dobrego księcia. Szkoda tylko, że nie zainwestowali w 3d.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Maczeta-

Następny po The Expendables wszystkomający film :P Seagal + Trejo + Johnson + DeNiro. Niezły kosmos z tego może wyjść :D
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Filmy

Post autor: Kare »

Predators pominę, choć byłem na nim dzisiaj (mojej przyjaciółce się nudziło, więc postanowiliśmy pojechać do kina). Film był ŚREDNI. Fajna kreacja Brody'ego i na tym się kończą zalety tego filmu (no i było parę fajnych myków w scenariuszu).
Ale KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW...zajebisty! Scenariusz to zgrabne połączenie 1, 2 i 3 części (śmierci, szkielet fabularny, motywy). Freedy Kruger miał głos zimnego sukinkota. Fajniusi klimacik w filmie, nie jest straszny ani trochę, ale ogólnie film zdecydowanie in plus.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Filmy

Post autor: Sylvan Wielki »



Polecam "Martyrs". Mocny, szokujący momentami horror. Wybija się z banalnej konwencji typu : grupa pijanych studentów, która w obliczu zagrożenia rozdziela się, a to by seks uprawiać, sadzić poziomki, czy potrzeba z gatunku złotego deszczu ich dosięgnęła.
Choć nadal w owych ramach jednak częściowo pozostaje - dwie kobiety, opuszczony dom.

Ze swoją kobietą raczej tego nie obejrzysz, ale mimo wszytko warto. Jest tu kilka baboli, jak i niedomówień, widz zdany jest również na interpretację (choć to akurat dobrze), momentami przynudza, ale i tak, nie sposób wystawić mu pozytywnej, kierującej się ku wysokiej, oceny.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Aserot »

Ong Bak 3 daje rady niezwykle mroczny klimacik i jak przystał na Tonego Jaa bardzo dynamiczne i efektowne sceny walki. Scena z wykorzystaniem słoni miażdży :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Nareszcie dvdrip, zaraz się biorę za oglądanie :P
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: WolfBogard »

Shelter 2010 - [Triler]
Opis:
Cara (Julianne Moore), która jest psychologiem specjalizującym się w zaburzeniach osobowości, odkrywa, że jej pacjent ma różne osobowości, a wszystkie są ofiarami morderstw. Stara się logiczne wytłumaczyć te złudzenia, ale tym samym sprowadza na siebie i swoją córkę niebezpieczeństwo.

Bardzo fajnie sie ogladalo poznym wieczorkiem. Koncowka troche lipna, ale film spoko.
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Filmy

Post autor: czit »

mikołajek - niesamowita komedia francuska , bardzo polecam

from paris with love

be cool

spy next door

blind side

curious case of benjamin button

a lot like love - moje ulubione romansidło

into the wild

seven souls

the majestic

the Shawshank Redemption

Big Stan

the sixth sense
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
profhkn
Master
Master
Posty: 209
Rejestracja: 31-01-2010, 17:23

a

Post autor: profhkn »

the Shawshank Redemption
Everyone can be defeated
The style that is important
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/user/TheHakanUnsal?feature=mhee
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”