Turniej Tekken Tag w Puławach

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

ODPOWIEDZ
Toldi
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22-08-2010, 19:57
Lokalizacja: Puławy

Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Toldi »

Witam.
Zapraszam wszystkich do Puław na turniej Tekken Tag wersja arcade. Jest to cykliczna impreza odbywająca się co miesiąc. Turniej odbywa się na automacie arcade. Zwycięzca turnieju otrzymuje nagrodę (ostatnio był to walkman mp3 firmy sony, album ze wszystkimi postaciami tekkena ze wsystkich części oraz parę drobiazgów) oraz prawo gry w turnieju mistrzów, który odbędzie się w grudniu. Nagrodą w grudniowym turnieju jest konsola Sony PSP oraz dwie gry.
Regulamin turnieju oraz informacje o turnieju można znaleźć na www.maginus.pl w zakładce turnieje.
Najbliższy turnniej odbędzie się 30 sierpnia 2010 r. godz. 11 Puławy ul. Leśna 27.
Zaprasam.
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Opyliusz »

Turniej w TTT w dzisiejszych czasach? :OO to już lepiej w T6 bo większość osób teraz w dzisiejszych czasach gra w T6 zamiast TTT i widać już że turniej nie jest poważny po screenach :D
Toldi
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22-08-2010, 19:57
Lokalizacja: Puławy

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Toldi »

Dlaczego TTT? Po iierwsze uważam, że mimo wieku i jak na dzisiejsze czasy słabej grafiki ta wersja tekkena ma dobrą grywalność. Po drugie Jest to gra wersja arcade (automatowa) i na automacie rozgrywana (minimalne ryzyko oszukiwania). Po trzecie ta wersja nie ma specjalnych wodotrysków, więc można skupiś się na samych walkach. I po czwarte lubię stare gry bo miały swój klimat i szkoda by było aby odeszły w zapomnienie. Turniej TTT można porównać do wyścigu strych samochodów - nie ma dużych prędkości a emocji wiele. Miłośników takich klimatów zapraszam do udziału w turnieju TTT. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Action »

Prosto i na temat, TTT był i będzie najlepsza odsłoną Tekkena. Odważny i świetny wybór, ale szkoda, że raczej nie przyciągnie wiary.
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Opyliusz »

No tu się z tym zgodze że jest grywalny jeszcze jak na dzisiejsze czasy ale turniej widze że nie jest taki poważny (chodzi o skill graczy i umiejętność)

Dajcie jakieś filmiki na youtuba z kolejnego turnieju to zobacze jakiego mają skilla te dzieciaki :D chociaż nie zabardzo można liczyć na wysoki poziom graczy
Toldi
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22-08-2010, 19:57
Lokalizacja: Puławy

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Toldi »

Co do graczy to się zgodzę, że w I turnieju nie było mocnej obsady. Przeważnie były to dzieciaki z okolicznych osiedli. Turniej nie był nigdzie reklamowany stąd nie było mocnej obsady. Liczę na to, że w następnych odsłonach pojawią się gracze bardziej obeznani w temacie i pokażą młodym jak się gra w Tekkena. A swoją drogą, osoba bardziej zaprawiona w bojach będzie miała łatwiejszą drogę do zdobycia głównej nagrody.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: WolfBogard »

TTT byl Dla mnie najlepsza odslona od pierwszej do 4 czesci.
Uznawany na turniejach EVO od dawien dawa. Chetnie bym zagral, ale jakos sie nie widze tam jako 28 letni kon z dzieciakami z podstawowki :D
Powodzenia!
Obrazek
Toldi
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22-08-2010, 19:57
Lokalizacja: Puławy

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Toldi »

Myślę, że w kolejnych odsłonach poziom jak i wiek uczestników będzie wzrastał. Jak to mówią "Pierwsze koty za płoty" :) A tak z innej beczki. Jeśli ktoś z was ma pomysł na fajną imprezkę (zlot , turniej) to mogę udostępnić lokal z osprzętem - trzy stanowiska PS3 monitory 32-40 cali. 12 km. od Puław jest Kazimierz Dln. Świetne miejsce na wypad integracyjny. Pozdr.
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Opyliusz »

Ja też nie jestem pełnoletni będe miał 15 lat w październiku ale ćwiczę już 2 lata i gram na poważnie od 2 lat czyli 2008 roku i co dalszy dzień umiejętność się wzrasta :)
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: K' »

Fajnie widzieć, że ktoś w Polsce jeszcze coś takiego organizuje :) Jakbym miał bliżej to bym się wybrał dla fun'u. Zawsze gdy gdzieś widzę automat z tagiem, a mało ich w Polsce (wiadomo jak się ma "scena arcade", a raczej jej brak) to lubię sobie pyknąć parę walk. BTW macie tylko jeden automat z tagiem ?
KBB

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: KBB »

W jakim stanie jest gałka? Jest to w ogóle grywalne? Pytam, bo każdy automat na jakim grałem w TTT był porażką na maxa.
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Tag w Puławach

Post autor: Damix »

Kurde bardzo daleko nie miałem do tego turnieju,ale dawno tu nie wchodziłem i nie zobaczyłem :// A wybrałbym się,ale too late...
NieZaczaisz Clan
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”