Tekken 7

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Tekken 7

Post autor: Dumian »

Tekken 7 oficjalnie!
https://www.honmaru.pl/6747,tekken-7-of ... owiedziany



================
[Spoiler ]
Co prawda nic jeszcze nie wiadomo poza tym, że <a href="https://www.honmaru.pl/?subaction=showf ... 1275324551" class="postlink">Tekken 7 jest w produkcji</a>, mimo to czas najwyższy założyć taki temat, dzięki czemu będzie gdzie wrzucać kolejne gorące newsy. Na razie pozostaje nam mieć nadzieję, że błędy Namco z Tekkena 6 zostaną poprawione w Tekkenie 7.



Załączony filmik nie jest oczywiście materiałem z Tekkena 7, a jedynie fanowską produkcją użytkownika Youtube o nicku climax0625.
Ostatnio zmieniony 16-07-2014, 17:39 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: simian_raticus »

Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Tekken 7 - postacie

Post autor: Adi_Rash »

A mianowicie chciałem trochę odświeżyć temat...

Jakie postacie chcielibyście w nowym Tekkenie? :)
Ja osobiście chciałbym aby Kunimitsu wróciła do rywalizacji (tylko żeby nie było jak z Yoshim że zmienili mu tryb walki). Chciałbym również bardziej rozbudowany tryb vesrus online.
A co wy sądzicie? Jaka postać powinna zniknąć, jaka zostać zostać a jaka się zmienić (jak np. Jack albo jak Yoshi którego zmiany nie popieram)?
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: Opyliusz »

Ja bym chciał w T7 wkońcu Devil Kazuye i Angel :D tak jak w T2 i TTT
Awatar użytkownika
Monika91
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 04-06-2010, 14:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken 7

Post autor: Monika91 »

Ja mam nadzieję, że Bob zostanie :) jest to jedyna postać w Tekkenie, która mi przypasowała i która jest łatwa w obsłudze :P

No i też byłoby fajnie, gdyby inne postaci z 6 części też się pojawiły :) oraz te, które zawitały w poprzednich częściach :3 np. Jun, Gon, Angel, Unknow... :D
Lubię ziemniaki :3
Belto
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30-08-2010, 13:04
Lokalizacja: Rajkowy

Re: Tekken 7

Post autor: Belto »

Z tego co ostatnio czytałem na SDTekken to prawdopodobnie Jun Kazama powróci, a czy jej młodsza siostra Unknown to nie wiem :D Możecie sobie poczytać ;) http://tekkennation.com/junkazama_harada.htm
^-^
Awatar użytkownika
Fel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 17-04-2007, 07:04
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: Fel »

W sumie życzyłbym sobie tylko jednego - żeby nowy Tekken miał znowu taki magnetyzm i poczucie głębi rozgrywki, jakie posiadał T3 i wszystkie odsłony T5 i jakich znacząco zabrakło mi w T6....
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Tekken 7

Post autor: piksel091 »

ja nie mam nic do powiedzenia na ten temat gdyz nie gralem w T6 gralem tylko w 1,2,3,TTT,4,5 niestety
ale do tematu wracajac to zgadzam sie z Adi_Rash mogli by dac wszystkie postacie z tekenow te co byly (oczywiscie oprucz jacka 1,2,gun jacka i 5)mogli by dac jednego lacznego,mogla by powrocic kunimitsu,devil/angel itp...
to jest moje zdanie
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Belto
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30-08-2010, 13:04
Lokalizacja: Rajkowy

Re: Tekken 7

Post autor: Belto »

Piksel091 nie łam się ja też nie grałem w Tekken 5 DR i 6 BR, no ale cóż śledzę SDTekken,Honmaru (choć od kilku dni jestem tu zarejestrowany :D) oraz inne strony poświęcone Tekkenowi, ale mam nadzieję,że skoro Jun by wróciła to mogła by z nią Michelle powrócić, bo jak wiadomo obie zaginęły, a nie zginęły :D Chętnie bym obie panie zobaczył w nowej wersji :D mimo,że nie zagram w tą część ;) Ewentualnie Namco mogłoby zrobić TTT 2 :D ale wątpię aby coś takiego zrobili, teraz pracują nad Tekken X Street Fighter i nad Tekkenem 7 :D
Ostatnio zmieniony 03-09-2010, 23:21 przez Belto, łącznie zmieniany 1 raz.
^-^
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Tekken 7

Post autor: piksel091 »

tez wlasnie chcialem to napisac ze mogli by zrobic ttt2
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Thelt
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 12-09-2010, 22:12
Lokalizacja: Józefów

Re: Tekken 7 - postacie

Post autor: Thelt »

Adi_Rash pisze:A mianowicie chciałem trochę odświeżyć temat...

Jakie postacie chcielibyście w nowym Tekkenie? :)
Ja osobiście chciałbym aby Kunimitsu wróciła do rywalizacji (tylko żeby nie było jak z Yoshim że zmienili mu tryb walki). Chciałbym również bardziej rozbudowany tryb vesrus online.
A co wy sądzicie? Jaka postać powinna zniknąć, jaka zostać zostać a jaka się zmienić (jak np. Jack albo jak Yoshi którego zmiany nie popieram)?
W Tekken 6 BR jest już Kunimitsu ( tzn. powrócił ), ja chciałbym aby był ktoś nowy, np. żeby dołaczyła cała rodzina Jina (bracia, siostry itd.)Apropo śmierć Yoshiego wpłynęła by na historie tekkena, niby że go Kuni zabił i on powrócił a Yoshi umarł.

Ja chciałbym aby w Tekkenie 7 poprawiono błędy.
Belto: Gdyby Jun powróciła to cała historia Tekkena by się porąbała, przecież Jun została zabita przez Boga Walki, czyli Ogra, bossa z T3, tego smoka. Michelle to sobowtór Julii, nie wiadomo co się z nią stało, ale gdyby powróciła to było by fajnie.
Tera my jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice

By Thelt
szaman
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06-04-2010, 16:11

Re: Tekken 7

Post autor: szaman »

Ja bym bardzo chciał żeby tekken 7 wyszedł w 3D. Jeśli ktoś ma jakiś kontakt do twórców to niech poda albo przekaże moją prośbę.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 7

Post autor: kemot722 »

Czemu miałby nie być w 3D?

Może w Tekken 7 podziękuje sie Bob'owi i kangurom (Roger'om, Juniorom, całemu klanowi).
KBB

Re: Tekken 7

Post autor: KBB »

Osobiście uważam, że w Tekkenie 7 może zabraknąć Heihachiego Mishimy. Dlaczego? Zginęła osoba podkładająca głos za niego, a poza tym jest już dość stary. Są na to co prawda małe szanse, ale to moja osobista teoria. Na 99% nie będzie Wanga, który na endingu oficjalnie kopnął w kalendarz, dołączając tym samym do Jinpachiego. :padam:

Jestem ciekaw jakie nowe koncepcje może wprowadzić Tekken 7. Myślę, że areny powinny być większe, bo przykładowo Gargoyle's Perch w T6 jest tak przestronne jak mały pokój. Przydałyby się jeszcze jakieś ciekawe opcje wizualne.
Nie wiem czy potrzeba nowych postaci, bo wydaję mi się, że nie ma co z Tekkena robić Mugena. Najwyżej jedna lub dwie postaci, a powrotów starych postaci się nie spodziewam.

Czekam z niecierpliwością, ale dobrze zdaję sobie sprawę, że poczekamy jeszcze długo... :kwasny:
Awatar użytkownika
cichy_PL
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 12-02-2011, 20:00

Re: Tekken 7

Post autor: cichy_PL »

ja bym chcial powrotu kunimitsu i smierci yoshiego (lubie go ale jakas nowa fabula a nie tylko mishima). i unknown. oczywiscie wersji na ps2
Zablokowany

Wróć do „Tekken”