problem z kinem domowym

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

problem z kinem domowym

Post autor: Arris »

A wiec tak jak w temacie chcialem uruchomic pare filmow zgranych na USB wlaczylem funkcje usb i pojawil sie komunikat ''no data''
zgralem zdjecia na ten sam pen drive i znowu to samo czy wie ktos co moglo by byc przyczyna?
ps. format pliku to .avi a zdjecia .jpg
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: problem z kinem domowym

Post autor: SubZero »

A na pewno odtwarzacz obsługuje funkcję otwierania plików z USB? Jeśli tak to powinno pisać, jakie formaty i w jaki sposób pendrive powinien być sformatowany.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: problem z kinem domowym

Post autor: Arris »

tak posiada takowa...bede musial poczytac dokladniej instrukcje =D
edit.
no i nic w instrukcji o USB nie znalazlem... nie wiem dlaczego
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: problem z kinem domowym

Post autor: kemot722 »

Próbowałem podobnie z podłączaniem pamięci USB do nowego rok temu telewizora Sony. Klipy wideo miał odtwarzać więc podłączyłem i... lipa, bo jak sie okazało w instrukcji, TV czyta tylko MPEG1. Pozwoliłem sobie więc na przekonwertowanie jednego klipu do MPEG1, ale oglądanie tak słabej jakości wideo na 40 calach było żal. Sony dało funkcję, która mogła okazać się niezłym bajerem, a tu taka porażka. Mamy kino domowe z odtwarzaczem BluRay od kliku miechów, więc o "super opcji" z wideo do czasu zerknięcia na ten temat zapomniałem.

W ogóle mam wrażenie, że w TV Sony daje sie software, który mógłby oferować więcej, a tu takie kaszany - z anteny załapie sygnał Dolby Digital 5.1, a z USB tylko MPEG1.

BTW: Czy wy podłączyliście TV do sieci domowej, aby mieć stałą aktualizację soft'u w TV Sony? Taka opcja, z której nie korzystam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”