Turnieje KOSZALIN

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Turnieje KOSZALIN

Post autor: Lesiu PL »

Witam, otóż u mnie w mieście powstała w pełni profesjonalna gralnia na konsolach ;)
otóż po zapoznaniu się z właścicielem dowiedziałem się że chcą oni robić turnieje konsolowe u siebie w lokalu. W owym miejscu znajdują się 2x playstation3, jedno Wii oraz póki co jeden xbox360 (nowy model ;P ) do tego znajdują tam się duże 50calowe telewizory Full HD Samsunga, kanapy ;) Tylko barku brakuje z trunkami ;P ale to nie jest problem gdyż obok mamy markety typu piter z pawłem oraz kjerfur ;) Jednymi z proponowanych turniejów jest Fifa2010, Pes2010, Tekken6 oraz inne. I Do was ludzie pytanko czy byli byście zainteresowani takimi turniejami na pomorzu, w co byście chcieli zagrać :) :wstyd: czekam na odpowiedzi
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Turnieje KOSZALIN

Post autor: K' »

Pomysł dobry pewnie ekipa chociażby z Gdańska lub Poznania by się tam zjawiła. Wszystko było by pewnie uzależnione od nagród wielkości sali itp. Dwa stanowiska na większy turniej to wg mnie trochę mało do w miarę sprawnego rozegrania walk grupowych, a później DE w założeniu, że grało by z 30 osób. Jak podasz więcej konkretów pewnie będzie większy odzew ;)
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Turnieje KOSZALIN

Post autor: WolfBogard »

K' pisze:Dwa stanowiska na większy turniej to wg mnie trochę mało
Dobra, to ja w weekend przedzwonie do Eli (jak by ktos nie wiedzal, Krolowej Anglii) i powiem co jest pięć i jak bedzie miala dobry dzien to dokupi chlopakom kilka plazm i konsoli.

Tylko zostaw jakis namiar zeby nie musiala wchodzic na Honmaru :D

A tak na powaznie, to bardzo fajny pomysl. Moze w przyszlosci powstanie wiecej takich miejsc. Jak by tak dobrze pomyslal i zrobil pseudo SeniorClub grzie pije sie piane i pogrywa w bilarda ogladajac mecze footballowe to moglby to byc nawet udany interes. Do tego jakies skladki miesieczne z ktorych czesc byla by przeznaczana na rozwoj Clubu a czesc na jakies Gadzety typu koszulki i tp.

Powodzenia!
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Turnieje KOSZALIN

Post autor: vho »

50 cali = olbrzymi lag, więc z tym sprzętem grać w bijatyki raczej się nie da.
50" Szajsung był na V99 o ile dobrze pamiętam, nikt na nim nie chciał nawet freeplayów grać.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
masterbkb
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 03-06-2009, 20:31
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Turnieje KOSZALIN

Post autor: masterbkb »

Tur w DOA 4 anyone?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”