Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: Kare »

Monika, na bn, czy garenie? :P ^^
Awatar użytkownika
Monika91
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 04-06-2010, 14:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: Monika91 »

Na Garenie :P
Lubię ziemniaki :3
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: Kare »

Nick? :oczami: I grałaś pdry, czy edry? :P
Heros[GodEneru] <-, 30 czy tam 31 lvl.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: Komandos »

Poker Online na Pokerstars :P Za niedługo jeszcze planuję trochę w Starcrafta 2 zacząć grać.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: vho »

Uwielbiam tą grę, ale kiedy zaczynałem sesje online była zbyt zepsuta żeby brać się za nią poważniej (beznadziejny balans broni z naciskiem na granaty i bezkarni snajperzy schowani za teksturą). Coś zmienili przez te kilka miesięcy na plus żeby się dało w to sensownie pograć bez konieczności posiadania zgranej ekipy?
Ale przecież ta gra właśnie przy zgranej ekipie dostaje potężnego kopa, o to w tym chodzi :) Bez ekipy - oczywiście, również można pograć bez jakichśtam problemów; U2 była chyba z 8 razy patchowana, wszelkie niedoróbki zostały myślę usunięte (fakt, że nie jestem w to jakiś uber pro, więc może poprostu czegoś nie dostrzegam). Co do broni, to ja akurat jestem wyznawcą snajperek we wszystkich grach, w w których się pojawiają, więc nie przeszkadza mi za bardzo, jeśli są "topami" ;) ale "chowania się za teksturą" w U2 już raczej nie uświadczymy.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Monika91
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 04-06-2010, 14:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: Monika91 »

Wojskowa :D nie pamiętam pdry czy edry xD trochę czasu minęło od ostatniej partyjki :P
Lubię ziemniaki :3
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: Chris »

Shaiya , combat arms
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: KRELIAN »

vho pisze: Ale przecież ta gra właśnie przy zgranej ekipie dostaje potężnego kopa, o to w tym chodzi :) Bez ekipy - oczywiście, również można pograć bez jakichśtam problemów; U2 była chyba z 8 razy patchowana, wszelkie niedoróbki zostały myślę usunięte (fakt, że nie jestem w to jakiś uber pro, więc może poprostu czegoś nie dostrzegam). Co do broni, to ja akurat jestem wyznawcą snajperek we wszystkich grach, w w których się pojawiają, więc nie przeszkadza mi za bardzo, jeśli są "topami" ;) ale "chowania się za teksturą" w U2 już raczej nie uświadczymy.
Owszem o to w tym chodzi, ale spytałem bardziej by popykać okazyjnie i bezstresowo niż ciorać miesiącami (na to miałem zajawkę przy męczeniu singla) i patrzeć jak wygrywają ludzie którzy nie potrafią dobrze trafić - swego czasu było sporo takich przykładów, no ale skoro już je połatali to trzeba będzie się skusić :). Kampienie w strzelankach to jak kampienie w bijatykach bez m, ale jednak na dłuższą metę wolę to drugie.

A zmieniając temat: przed chwilą skończyłem fajną platformówkę online - polecam obadać jeśli nie mieliście wcześniej okazji :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: keNzo »

A gra ktos w RE 5? Bo mam pare trophy do zdobycia a nie koniecznie mam z kim...

KRELIAN pisze:A odnośnie tematu. U mnie na tapecie jest FFXIV .... najwcześniej za jakiś rok, bo jeszcze jest niegrywalna i sporo rzeczy trzeba dodać.
A co do FFXIV to tez czekam na ta odslone finala z niecierpliwoscia i mam nadzieje ze nie spapraja tego jak XI-ki. Ale rownie mocno ekscytuje mnie Blade & Soul ktory moze miec calkiem fajne mozliwosci. Badnijcie sobie zapowiedzi:
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: KRELIAN »

keNzo pisze:A co do FFXIV to tez czekam na ta odslone finala z niecierpliwoscia i mam nadzieje ze nie spapraja tego jak XI-ki.
A co w XI spaprali i kiedy w nią grałeś?
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: czit »

ciekawe kto z was gra w footballsuperstars^^ moim zdaniem bardzo dobre jak komus sie juz znudził PES i FIFA

powoli przymierzam sie do powrotu do diablo2 , sporo polskich prywatnych serwerow jest , kusi mnie przejscie tego postacią 'zawodowiec' :)

a póki co czekam na Lord of the rings, pod koniec tego roku ma juz nie byc platna a podobno jest bardzo dobra to trzeba bedzie sprobować
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: keNzo »

A co w XI spaprali i kiedy w nią grałeś?
szach... nie gralem w FFXI ale interesuje sie troche finalami i jezeli FINAL (jakikolwiek) ma tak male zainteresowanie to musialo byc cos spaprane. czytalem pare recenzji zanim ta gra wyszla...i moim zdaniem...trzeba by siedziec podlaczonym do kroplowki zeby moc nacieszyc sie ta gra. ok rozumiem...grywalnosc...ale dlugie zdobywanie nawet banalnej rzeczy to nie grywalnosc tylko na sile wydluzanie czasu gry...moze i jest satysfakcja ale ta gra wyszla tylko dla maniakow, ktorzy moga bic RB 48h! poza tym... jeszcze co mi sie nie podoba... predzej czy pozniej i tak kazdy ma to samo...w sensie wszystkie profesje itd. jak dla mnie bez sensu... tworzac sobie postac chcialbym aby sie czyms wyrozniala (poza wygladem oczywiscie)... wiem wiem... i tak ktos jeszcze bedzie mial ta profesje...ale nie wszyscy... bedadz w jakims klanie/guildi/legionie czy co tam jeszcze jest chce mies swiadomosc ze jestem im potrzebny ze swoimi umiejetnosciami a nie np.:
-EEE Mietek, keNzo jest nie zalogowany... zmien sie w white maga bo idziemy sie bic!
Gra ogolnie ladna i mozliwosci tworzenia spolecznosci nawet bardzo fajne, nawet ogrom swiata cieszy...ale jak dla mnie gra za wolno sie toczy...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: KRELIAN »

keNzo pisze:
szach... nie gralem w FFXI ale interesuje sie troche finalami i jezeli FINAL (jakikolwiek) ma tak male zainteresowanie to musialo byc cos spaprane.
FFXI ma bazę 2 mln graczy, co przy 11 mln WoWa nie jest niczym imponującym. Jednak jeśli weźmiesz tą ilość to pozostałych finali i dodasz do tego kasę z abonamentu to wynik zdecydowanie nie można nazwać słabym zainteresowaniem i nie ważne że to MMO – liczy się kasa a małe zainteresowanie nie przełożyłoby się na liczne zmiany i tak długie ciągnięcie serwerów.

Jeśli natomiast pytasz o mniejsze zainteresowanie tym finalem w porównaniu do choćby WoW, to wynika to w dużej mierze z nastawienia na PvE (w końcu to final). PvP aktualnie tam nie istnieje, głównie z uwagi na falę krytyki w początkowej fazie testów.

czytalem pare recenzji zanim ta gra wyszla...i moim zdaniem...trzeba by siedziec podlaczonym do kroplowki zeby moc nacieszyc sie ta gra. ok rozumiem...grywalnosc...ale dlugie zdobywanie nawet banalnej rzeczy to nie grywalnosc tylko na sile wydluzanie czasu gry...moze i jest satysfakcja ale ta gra wyszla tylko dla maniakow, ktorzy moga bic RB 48h!
Zanim ta gra wyszła to na pewno nie było jeszcze żadnych sensownych recenzji, zwłaszcza że przez 7 lat na rynku zmieniano ją wielokrotnie. Nie bardzo rozumiem tego długiego zdobywania banalnej rzeczy, jednak na tym polu niczym nie różni się od innych mmo. Powiem więcej, nastawienie na PvE o wiele bardziej mnie kręci – zabawy w szkolenie profesji, początkowe poznawanie gry do 10 levelu a później szukanie odpowiedniej (na daną chwilę) drużyny, questy szkolące, a zdobywanie przedmiotów idzie tu poniekąd przy okazji, co w dużej mierze pozwala na to fabuła.
poza tym... jeszcze co mi sie nie podoba... predzej czy pozniej i tak kazdy ma to samo...w sensie wszystkie profesje itd. jak dla mnie bez sensu... tworzac sobie postac chcialbym aby sie czyms wyrozniala (poza wygladem oczywiscie)... wiem wiem... i tak ktos jeszcze bedzie mial ta profesje...ale nie wszyscy... bedadz w jakims klanie/guildi/legionie czy co tam jeszcze jest chce mies swiadomosc ze jestem im potrzebny ze swoimi umiejetnosciami a nie np.:
-EEE Mietek, keNzo jest nie zalogowany... zmien sie w white maga bo idziemy sie bic!
Ten fragment ewidentnie świadczy o braku znajomości tematu. Najlepsi gracze na serwach jakich widziałem, mieli może z 3, max 4 joby na master. No bo co z tego, że szybciej możesz nabić 75 lvl skoro jest end game i milion rzeczy do zrobienia. W późniejszej fazie właśnie idąc na danego przeciwnika musisz wiedzieć do jakiego gracza się zwrócić o pomoc.

Osobiście grałem Hume Knightem, a moja rola w walce sprowadzała się do Provoke , Armor Break + czary ze wsparciem defensu a dopiero później atak (ot byłem takim ‘trzynastkowym’ Sentinelem) i najlepsze jest to, że nawet po kilku miechach grania nie znudził mnie taki układ, bo ktoś musiał być Tankerem, ktoś musiał cały czas leczyć (ja sobie tego nie wyobrażam), ktoś inny puszczał fireballe z daleka itd. Nie wiem zatem skąd masz informacje, że możesz być wszystkimi – oczywiście że możesz, ale to już wymaga naprawdę wielu lat intensywnego grania, a chyba nie taki przypadek teraz rozpatrujemy, skoro jak sam napisałeś nie grałeś w tą część.

Jeśli lubisz FFy to mimo wszystko polecam, chociaż teraz może to i faktycznie nie ma już sensu? (serwery zamykają 1 stycznia 2k11). Prawdą jest, że na początku 11 była zepsuta. Tak jest teraz z 14 z czego największym problemem jest brak balansu postaci, a jest nastawiona bardziej na samotne granie. Zanim ją poprawią minie pewnie nawet z 2,3 lata (wątpię żeby wszystko poprawili do wyjścia wersji na PS3)i to może być powodem dla którego ludzie znów o niej zapomną nie dając jej większych szans, czego przykładem może być właśnie ta rozmowa.
czit pisze:a póki co czekam na Lord of the rings, pod koniec tego roku ma juz nie byc platna a podobno jest bardzo dobra to trzeba bedzie sprobować
Klik ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: keNzo »

KRELIAN, pomimo bledow ktore wypisales wspominajac FFXIV to i tak bedzie to lepsza gra niz XIII... niestety... Albo to moje nastawienie na tego finala bylo za duze albo ten final byl przereklamowany, oby chociaz XIII VS byla lepsza...
KRELIAN pisze:Powiem więcej, nastawienie na PvE o wiele bardziej mnie kręci – zabawy w szkolenie profesji, początkowe poznawanie gry do 10 levelu a później szukanie odpowiedniej (na daną chwilę) drużyny, questy szkolące, a zdobywanie przedmiotów idzie tu poniekąd przy okazji, co w dużej mierze pozwala na to fabuła.
a co do tego zdania to wypowiem sie krotko... mamy zupelnie inne wymagania od MMO...Dla mnie najlepsza gra powinna sie zaczynac od zdobycia ostatniego lvlu... jakies Q klanowe, [sejdże](nie wiem jak to sie pisze :D)itd. bo na poczatku to nawet bierki cieszą...;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy gracie w jakieś inne gry online prócz bitek??

Post autor: KRELIAN »

keNzo pisze: a co do tego zdania to wypowiem sie krotko... mamy zupelnie inne wymagania od MMO...Dla mnie najlepsza gra powinna sie zaczynac od zdobycia ostatniego lvlu... jakies Q klanowe, [sejdże](nie wiem jak to sie pisze :D)itd. bo na poczatku to nawet bierki cieszą...;)
Owszem mamy inne wymagania od MMO (pewnie dlatego m.in żaden MMO nigdy nie pochłonął mnie na wiele miesięcy czy lat intensywnego grania mimo że trochę tytułów ograłem), co nie zmienia faktu, że FFXI oferuje sporo nawet po osiągnięciu max levelu o czym wspomniałem w poprzednim poście. A to że nie ma PvP to właśnie jeden z głównych powodów dla których w FFXI grali przede wszystkim fani serii a nie gatunku. Dodając do tego wspomniane wcześniej zepsucie w początkowej fazie jej rozwoju dostajemy taką a nie inną bazę graczy na tle WoWa.

A co do XIV i porównaniu jej do reszty finali ... w swoim czasie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”