Czarna lista graczy Junior's Rankingu

Stare, pozamykane tematy dotyczące rankingu oraz archiwalne tabele.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Zabiel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 65
Rejestracja: 21-07-2006, 21:03

Czarna lista graczy Junior's Rankingu

Post autor: Zabiel »

Jak temat wskazuje w tym temacie bedziemy pisac o maniakach rankingu z którymi nie warto grać (uciekają z walki bo przegrywają itp.)
Ja mam pierwszego pana o nicku Mister który wyszedł z gry jak wygrywałem 1:0 i powiedział że nie da sie broinić sie w takich lagach i że nie ma zamiaru dokańczać meczu :przestraszony: to ja mu nato że wpisze 5:0 jak nie chce dokańczać a on że sie nie zgadza na taki wynik :zdegustowany: i mecz zostaje anulowanych śmieszne :zly:

Wiec ostrzegam żebyście nie zaczynali walki z MISTEREM bo i tak ucieknie i powie że to z powodu lagów. :luka:

pozdro
Ostatnio zmieniony 14-12-2006, 21:13 przez Zabiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Mister
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 11-08-2006, 10:08
Lokalizacja: Z nienacka

Re: Czarna lista graczy Junior's Rankingu

Post autor: Mister »

hahahaha koles jestes zabawny ^^ jest taki temat Skargi i zazalenia i on jest od tego bys skladal skargi bo nie ty jestes od osadzania tylko Organizatorzy trunieju!

Zaczelismy grac, byl taki lag ze niedalo sie nic zrobic, kiedy wcisnelem atak to dopiero po jakiejs sekundzie on zostal wykonany - niemam zamiaru grac na takich lagach

wiec wyszedlem i na gg sie sprzeczalismy, on powiedzial ze gral KUMĄ a ja gralem Eddym ... Nie bo ja gralem HWOARANGIEM (jak zawsze) a on gral nina wiec cos jest nie tak...

pozatym niema co plakac bo na takim lagu niema co grac ...

1:0 straszny wynik napewno juz szans nie mialem ^^
Podpis jest na wakacjach :p
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Czarna lista graczy Junior's Rankingu

Post autor: Dumian »

Jeśli rzeczywiście były lagi to Mister miał prawo przerwać grę, jednak zgodnie z regulaminem powinniście przed walką dogadać się w tej sprawie. Nawet jeśli tego nie zrobiliście to z powodu duży lagów można opóścić grę, jednak należy wtedy jak najszybciej dokończyć pojedynek (najlepiej na innym serwerze by uniknąć tych samych problemów).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Mister
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 11-08-2006, 10:08
Lokalizacja: Z nienacka

Re: Czarna lista graczy Junior's Rankingu

Post autor: Mister »

Dumian pisze:Jeśli rzeczywiście były lagi to Mister miał prawo przerwać grę, jednak zgodnie z regulaminem powinniście przed walką dogadać się w tej sprawie. Nawet jeśli tego nie zrobiliście to z powodu duży lagów można opóścić grę, jednak należy wtedy jak najszybciej dokończyć pojedynek (najlepiej na innym serwerze by uniknąć tych samych problemów).
Ja mam teraz WSZEDZIE pingi, sprawdzilem w innych grac w counter-strike na serwerach gdzie mialem pingi 15-20 mam pingi od 80 do 200 wiec to niezalezy jaki serwer moj net teraz szwankowal aj a o tym poprostu nie wiedzialem, dotego na tym serwie pisalo ze mam ping 50 ale na epsxe nie zmieniaja sie pingi wiec niewiadomo jaki sie ma :/

EDIT - nawet forum odswieza mi sie bardzoooo dlugoooooooo
Podpis jest na wakacjach :p
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Czarna lista graczy Junior's Rankingu

Post autor: Nadine »

mam tu koklejnego cwaniaczka

koles kreci nas maxa
przed walka mowi ze spar i to do 10
potem niby w trakcie walki pisze na gg (gdy ja mam wylaczone)
ze to jest rank!!!


Koles nazywa sie ACEB
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Czarna lista graczy Junior's Rankingu

Post autor: Dumian »

Mister, ping w granicach do 80ms na Kaillerze jest jeszcze do przyjęcia. Postarajcie się dograć jak najszybciej tą walkę i nie będzie problemu. Przecież nie z wszystkiego trzeba od razu robić afere na forum, wystarczy umieć się dogadać na GG ;-)

Aceb, otrzymujesz pierwsze i przedostatnie ostrzeżenie, jeszcze jeden wybryk i banan dla Ciebie!
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”