Wasze Fotki

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: Chris »

nie ma to jak wlasna opinia lol :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: Martins »

Skoro robi się z tego tematu NK, to wypadałoby ocenić zdjęcie Opyliusza (korzystam z okazji, bo nie mam konta na NK i chciałem poczuć jak to jest). Więc oceniam fotkę, ktorą zamieścił Opyliusz na 5 (w pięciostopniowej skali). Bardzo fajne zdjęcie, pełne rodzinnego ciepła!
Ostatnio zmieniony 20-10-2010, 10:12 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasze Fotki

Post autor: Wawrzyn »

Chris pisze:nie ma to jak wlasna opinia lol :D
W sumie to lepsze takie podejście niż miał by sobie brać do serca słowa byle usera hehe :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: Chris »

to byla ironia lol :P
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Wasze Fotki

Post autor: AK »

wawrzyn nie chodziło mi o to że ktoś bedzie się śmiał czytając mojego posta tylko. źle się wyraziłem. chodziło mi o ironiczny uśmieszek na ustach jak ktoś widzi nowe fotki :P a takich nie brakuje. czasami tylko jakiś prze toleran,pacyfista jak Eq sie wjebie i psuje zabawe :D ale o tym poniżej ;)
eq2D pisze:
@Adik
Daj spokój. Młody nie byłeś?
szczerze to piszac ostatniego posta nie byłem do końca swiadomy ze ot jeszcze taki dzieciak. 14-15lat. bardziej 17-18... może dlatego że miałem w klasie taką ofiare zyciową co w wieku 20 lat dalej wyglądał jak by miał 14 i tak też się zachowywał.
a może z powodu tego że rzeczywiście wygląda na starszego :P
ale będę dzielnie bronił swojej postawy. bo być taki a nie inny w takim wieku czy innym to jedno. a nie słuchać dobrych rad to inna sprawa. tym bardziej że nie byłem w nich odosobniony. (przejrzałem moje stare posty w tym temacie i moze żartobliwie ale szczerze nakłaniałem go do zrobienia z siebie człowieka,będąc wtedy świadomy jego młodego wieku i najzwyczajniejszej niewiedzy. czy to z powodu zacofania,niewiedzy,czy pełnej premedytacji w imię jakichś tam ideałów/powodów :?: :wstyd: )
((ale pierdziele od rzeczy :P:P nudzi mi sie wyjatkowo dzisiaj,piszę cały dzien tu i tam od rzeczy :P))


pozdro
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze Fotki

Post autor: eq2D »

To, że 90% znajomych ludzi mi mówi, a wręcz prawi - chodź do kościoła, nie oznacza automatycznie, że tam będę chodził, bo ja to ja, i żaden pimkek mi tego nie odmówi, a jak się będzie starał, to tylko mi jego szkoda. Bo widzicie Panowie, nie na tym polega to, żeby kierować się tym co inni mówią, bo tak łatwiej się przysposobić i wlać w tłum. Adik, to że akurat miałeś doświadczenie w takim, a nie innym temacie nie świadczy, że jemu podobni z Twej perspektywy winni być tacy sami. Dobre rady to ja słyszałem jak byłem kajtkiem i jeśli miałbym ich słuchać to pewnikiem bym dziś skończył z grzywką na żelu, czy innym gównie. Nie na tym to polega. I wierz mi bądź nie, ale z tolerancją mało mam wspólnego, a tym bardziej nie trawie pierdolenia, więc nie dupc mi farmazonów o pacyfizmie, bo to się tak ima do rzeczy jak Chun Li do balansu (a żeby tematycznie było). To nie ja powiedziałem, że dany gość winien wyglądać tak a nie inaczej, bo designerem, czy innym kurewstwem zostanę jak mi wszystkie klepki przepadną. Wydaje mi się, że temat jednoznaczny jest, i jakoś nie figuruje mi w pamięci, a żeby gdzieś padła ustawa o frywolnym pierdoleniu co "ślina na język przyniesie", więc postaraj się skupić Adik na temacie wątku w którym się wypowiadamy. I jeśli Ci Adik psuje zabawę to kurewsko mi przykro, ale to nie pierdolona piaskownica. No chyba, że nie mam racji. Wiesz, że nic osobistego do Ciebie nie mam (boś fajny gość), ale żeś stary koń to się dopierdolić muszę, bo przykład jakiś żeś winien dawać młodym użytkownikom hona. I nie ripostuj tylko się skup na czym piszę.

Dupcenie o tym i owym jak ktoś wygląda, czy winien zrobić to i owo, a żeby przypodobał się grupie męskich osobników o skłonnościach stricte homo to dla mnie bajka. Dziwi mnie, że goście płci męskiej (ponoć), nie wypowiadają się, nie wynoszą w niebiosa atrakcyjności kobietek, które nam się tu przyjemnie prezentują, a jeno komplementują o tym, że facio winien zgolić wąsa. Pisząc pierwszy raz o pedałach, to oczywiście żartowałem, a teraz się zastanawiam, czy aby na pewniaka mam kontakt z stricte hereto. Nie, nie jestem tolerancyjny dla pedałów. I także nie sądzę, żeby zagranie w grę założyciela tematu ("uderz w stół, a nożyce się otworzą") było cool, trendy, czy innym gównem, więc z mojej strony gratuluje entuzjastom enigmatycznych wypowiedzi. Widzę, że autentycznie większość z Was bardziej interesuje męska aparycja niż kobieta atrakcyjność. Dla tych którzy koniecznie chcieli by zarzucić ripostą - koło "dzyndzla" mi lata to co macie do powiedzenia.
I nie szkoda mi jeśli bana dostane - z pedałami i tak gadać nie chce.

Żeby nie było offtopa, to macie trochę mnie i dość interesujący plakat, który wyczaiłem w Wieluniu (zeszła zima, chyba):

Obrazek

edytka

Nie wiedziałem, że aż tak Was te pedały ruszą, hm, coś na rzeczy? Hehhehe...
Bogard - wyglądasz jak gość z którym nieraz pijałem wódę w Gliwicach przez "rockotekami".
Ostatnio zmieniony 21-10-2010, 13:40 przez eq2D, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: WolfBogard »

eq1D, o kur** dawno nie miaem takiej polewy :D
Dobrze gadasz stary.
Przedstawiam jeszcze jedno foto z dawien dawna gdzie dorobilem sie konsoli i nie tylko:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasze Fotki

Post autor: Wawrzyn »

eq2D pisze:
Dupcenie o tym i owym jak ktoś wygląda, czy winien zrobić to i owo, a żeby przypodobał się grupie męskich osobników o skłonnościach stricte homo to dla mnie bajka. Dziwi mnie, że goście płci męskiej (ponoć), nie wypowiadają się, nie wynoszą w niebiosa atrakcyjności kobietek, które nam się tu przyjemnie prezentują, a jeno komplementują o tym, że facio winien zgolić wąsa. Pisząc pierwszy raz o pedałach, to oczywiście żartowałem, a teraz się zastanawiam, czy aby na pewniaka mam kontakt z stricte hereto. Nie, nie jestem tolerancyjny dla pedałów. I także nie sądzę, żeby zagranie w grę założyciela tematu ("uderz w stół, a nożyce się otworzą") było cool, trendy, czy innym gównem, więc z mojej strony gratuluje entuzjastom enigmatycznych wypowiedzi. Widzę, że autentycznie większość z Was bardziej interesuje męska aparycja niż kobieta atrakcyjność. Dla tych którzy koniecznie chcieli by zarzucić ripostą - koło "dzyndzla" mi lata to co macie do powiedzenia.
I nie szkoda mi jeśli bana dostane - z pedałami i tak gadać nie chce.

Żeby nie było offtopa, to macie trochę mnie i dość interesujący plakat, który wyczaiłem w Wieluniu (zeszła zima, chyba):

Obrazek
Coś ty się tak tych homo uczepił hehe. Każdy ma prawo krytykować i nie znaczy to że jest pedałem. Skoro widzę że osobnik ( tu nie o Opyliuszu;) )jest brzydki jak noc i nie chodzi tu o to czy podoba mi się jego buźka tylko zwyczajnie o siebie nie dba to mam prawo powiedzieć że jest kur** brzydki :P A to że nie jesteś tolerancyjny dla pedałów to akurat mam w gdzieś i nie wiem po co ta wzmianka bo to nie jest temat o nich ale jak widać lubisz prowokować :oczami: Co do wynoszenia w niebiosa atrakcyjności to hehe to jakbym miał komplementować każdą która zaledwie swoim widokiem nie odstrasza to sry ale życia by mi nie starczyło lol.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Wasze Fotki

Post autor: AK »

a co ja jestem kur** jakiś apostoł żeby tu swiecić przykładem? "to bym teraz chodził z grzywką na żel" i co z teog? to że chodzisz teraz z włosami po kolana czy nie mnie osobiście nic nie obchodzi. ale jak widze takich gości to mi się z nich chce śmiać bo nie znosze sub kultur a czy oto pro pedalskich czy nie. i mam do tego prawo żeby mu sie zaśmiać w ryj tak jak i Tobie jak mi sie nie bedziesz "podobał" i huj komuś do tego. da mi w ryj to mu oddam. ale zrobił bym to jak bym mial ochote. i nikt mi teog nie zabroni i Twoje gadanie o tym że każdy może tak i tak bo tak... racja może. a ja moge go za to wyziać. ogolnie nie zgadzam się z Twoimi poglądami tak że się nie zrozumiemy. a że jestem ignorant...być może mam to w dupie :D ja mam swoje racje Ty swoje. taki też świety nie jesteś, czepiłeś się homo. a jeśli insynuujesz mi że jestem pedałem go się śmieje z jakiegoś ciecia to sorry moge Ci napisać żebyś się pierdolił tylko :P bo normalnie to byś w morde dostał. :wstyd: papapa
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: WolfBogard »

Oj grubo po bandzie chlepaki leca, grubo ;]
Zaraz krzesla i butelki poleca :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: Chris »

jest powiedzenie : Wolność twojej pięści jest ograniczona bliskością mojego nosa :P
wolf: najs experience :P jak dlugo byles ?
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: WolfBogard »

Chris prawie piec wiosenek mi tam przelecialo
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: gascan »

Goth Metal w armii - takie rzeczy tylko na honmaru.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Wasze Fotki

Post autor: Yamada »

Drogie misie, zapominacie o tym, że nikt nie ma wpływu na to jak się geny poukładają (jak kto będzie wyglądał) więc jak dla mnie "jak koś jest brzydki to mam mu to prawo powiedzieć" jest po prostu chamskie. Są ludzie, którzy na to zleją, a są też i tacy którzy poczują się urażeni, a w regulaminie jasno zabronione jest obrażanie innych użytkowników więc przystopujcie oki?
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Wasze Fotki

Post autor: AK »

ja nie pisałem że jest brzydki. tylko żeby ogolił wąsy do huja Pana! i mam serdecznie w dupie wasze wywody filozoficzne. swój swojego broni można by powiedzieć... i tyle w tym temacie ode mnie.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”