Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: MrVeron »

gryz ty lajzo;]
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Hobbith »

Hobbith (Paul) 5-0 (Heihachi) C2H5OH

Dzięki za grę :)
Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: ZeliwnaPiesc »

pozyczylem kamere od znajomego :) takze bede nagrywal swoje fajty :)

Ps. Widze Hobbith idziesz jak przecinak :)
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Zulata »

Paulem ma ułatwione zadanie ;p
Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: ZeliwnaPiesc »

eee tam. Postac jak postac. No fakt silna...no i juggl ktory siedzi z kazdej strony. Niewazne czy flip z boku czy z tylu siedzi zawsze. To jest niezla kapa. Ale z drugiej strony ma duze straty po wszystkich mocnych zagraniach.
Poprostu operator dobry i tyle. Jak ktos nie zna strat Paula i nie wie i nie umie sie schylac np. po pp 2,1 albo 3,2 a po zablokowanym d4 robi ws4 to pozniej sa takie wyniki he he
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

Jak ktos nie zna strat Paula i nie wie i nie umie sie schylac np. po pp 2,1
Jak na online się pod tym schylasz to gratulacje ;) A straty teoretycznie może i ma, ale d-fista i d-mena w chooj ciężko ukarać normalnie a co dopiero online.
Na Paula jest tylko jedna rada- spamuj pierwszy albo on zaspamuje ciebie :P
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Zulata »

Yhy na online d+4 sobie poblokujesz jak przewidzisz, że za chwile to zrobi. Jeśli zrobi to z bliska to siada cała kontynuacja, która na dodatek robi wall splata po czym jeszcze wciśniesz d+1,4,2 i nie masz jakieś 70 % hp. Jak cie ma pod ścianą do zgadywanka, albo znowu d4, a jak się schylisz no to wyłapujesz ope i znowu ściana, wybitka u/f + 4 i znowu ściana albo jego zjebane d+1+2, które też daje wall splata i jest mid, szybkie i nie do wystepowania, gdyż wyłapiesz nawet jeśli animacja się nie zgodzi i barek uderza obok ciebie w powietrze, no i na bloku odrzuca do tyłu więc nie pokarasz. Dalej d/f+2, priorytet na high, gdyż przy robieniu tego ciosu paul chowa główkę i żaden high w niego nie wejdzie. Dwa rzuty na ścianę i kontynacja jugg za jakieś 60 hp.
Nie wiem, po których mocniejszych ciosach paul ma opóźnienie ? qcf+2 ? no to jeden, ale jak operator dobry to będzie wiedział kiedy użyc. 3,2 - odrzuca do tyłu więc nie pokaramy, d/f+2 też niekaralne. Na ragu Pawełek potrafi zjeśc ci cały pasek życia ścianą, a pół jednym ciosem. No i jeszcze revers na wszystko.

W żadnym wypadku nie uważam, aby Hobbith był złym graczem, wręcz przeciwnie, gra nie tylko Paulem i wygrywa więc to świadczy o tym, że graczem jest dobrym. Po prostu granie Pawełkiem daje przewagę jak i innymi niektórymi postaciami. A jeszcze do tego dodać, że to online to przy półsekundowym opóźnieniu, postacie takie jak Law, Steve, Paul, Aśka, Kumy, Devil Jiny i te inne są przegięte i tyle. Zresztą Tekken 6 doprowadził mnie do jednego pytania. Jaki jest sens robić 42 postacie, które ładnie wyglądaja, skoro do gry nadaje się ich 10? Do tego każda ma po 120 ciosów (średnia wszystkich postaci) więc i do nauczenia się jest ich sto razy więcej. Gdzie te czasy, kiedy nie trzeba było uczyć się 5000 ciosów każdej postaci, framedaty itd aby móc sobie fajnie pograć i powygrywać na poziomie ( TTT). Jak dla mnie podział na Top Tier, mid tier i low tier jest zupełnie bezsensowny i nie daje żadnych możliwości graczom poghrania postacią która im się najbardziej podoba , zresztą weźmy najlepszych graczy na świecie gdzie widać tylko Boby, Larsy, Stevy, Lawy, Bryany, nawet Mishima już nie ma tak jak kiedyś, a co z pozostałymi postaciami w grze ? Dołączając do tego ssący onlajn to już w ogóle.

Trochę się rozpisałem, ale trzeba było to powiedzieć ;D
Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: ZeliwnaPiesc »

to sie rozpisales...he he. Wnioskuje ze Pawel jest twoim nemezis. Na szczescie nie moim. :) Ja tam lubie z Pawelkiem grac. A jesli chodzi o rzut moneta pod sciana to wiekszosc posatci ma zgadywanke LOW albo MEDIUM. Tak to juz jest pod sciana :)
Ja osobiscie uwazam ze Bruce jest wiekszym wiesniakiem od Paula. Juggl ktory idzie od sciany do sciany. Pieciohitowa sciana. Setupy z unblockiem i ta zjebana podcinka z podjazdu po ktorej siedzi az ws4 po zablokowaniu to jest dopiero prawdziwa kapa !!!
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

Dobra Żeliwny ty się nie wypowiadaj lepiej na temat kapy, bo sam grasz największą kapą w grze i to zbugowaną do tego :P
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Zulata »

nie no nie jest aż tak bardzo bo jak gram z nim offline to idzie mi całkiem dobrze, ale irytującym jest, jak wbija mi się w ciosy i wywala mi pół paska jak broń boże wejdzie CH.
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Hobbith »

Zulata pisze:Yhy na online d+4 sobie poblokujesz jak przewidzisz, że za chwile to zrobi. Jeśli zrobi to z bliska to siada cała kontynuacja, która na dodatek robi wall splata po czym jeszcze wciśniesz d+1,4,2 i nie masz jakieś 70 % hp. Jak cie ma pod ścianą do zgadywanka, albo znowu d4, a jak się schylisz no to wyłapujesz ope i znowu ściana, wybitka u/f + 4 i znowu ściana albo jego zjebane d+1+2, które też daje wall splata i jest mid, szybkie i nie do wystepowania, gdyż wyłapiesz nawet jeśli animacja się nie zgodzi i barek uderza obok ciebie w powietrze, no i na bloku odrzuca do tyłu więc nie pokarasz. Dalej d/f+2, priorytet na high, gdyż przy robieniu tego ciosu paul chowa główkę i żaden high w niego nie wejdzie. Dwa rzuty na ścianę i kontynacja jugg za jakieś 60 hp.
Nie wiem, po których mocniejszych ciosach paul ma opóźnienie ? qcf+2 ? no to jeden, ale jak operator dobry to będzie wiedział kiedy użyc. 3,2 - odrzuca do tyłu więc nie pokaramy, d/f+2 też niekaralne. Na ragu Pawełek potrafi zjeśc ci cały pasek życia ścianą, a pół jednym ciosem. No i jeszcze revers na wszystko.

W żadnym wypadku nie uważam, aby Hobbith był złym graczem, wręcz przeciwnie, gra nie tylko Paulem i wygrywa więc to świadczy o tym, że graczem jest dobrym. Po prostu granie Pawełkiem daje przewagę jak i innymi niektórymi postaciami. A jeszcze do tego dodać, że to online to przy półsekundowym opóźnieniu, postacie takie jak Law, Steve, Paul, Aśka, Kumy, Devil Jiny i te inne są przegięte i tyle. Zresztą Tekken 6 doprowadził mnie do jednego pytania. Jaki jest sens robić 42 postacie, które ładnie wyglądaja, skoro do gry nadaje się ich 10? Do tego każda ma po 120 ciosów (średnia wszystkich postaci) więc i do nauczenia się jest ich sto razy więcej. Gdzie te czasy, kiedy nie trzeba było uczyć się 5000 ciosów każdej postaci, framedaty itd aby móc sobie fajnie pograć i powygrywać na poziomie ( TTT). Jak dla mnie podział na Top Tier, mid tier i low tier jest zupełnie bezsensowny i nie daje żadnych możliwości graczom poghrania postacią która im się najbardziej podoba , zresztą weźmy najlepszych graczy na świecie gdzie widać tylko Boby, Larsy, Stevy, Lawy, Bryany, nawet Mishima już nie ma tak jak kiedyś, a co z pozostałymi postaciami w grze ? Dołączając do tego ssący onlajn to już w ogóle.

Trochę się rozpisałem, ale trzeba było to powiedzieć ;D
Ok teraz ja się trochę rozpiszę, bo gdy widzę jakie herezje tu prawicie, to ja się nie dziwię, że z Paulem przegrywacie. Po prostu nie znacie postaci i tyle. 70% energii po DEMO i ścianie? Pleeease. Najsilniejszy juggle jaki potrafię zrobić (qcf+1,1,qcf+1,b+12 b! DEMO, ściana) zabiera jakieś 60%. To o czym mówisz nie zabiera nawet połowy.

d+1+2 odrzuca na bloku? Przecież to ukarze każda postać juggle starterem. A co do gadki, że często trafia gdy nie powinno? Ja się spotykam tylko z przypadkami, gdy NIE tafia gdy powinno. Whiffuje gdy wykonany równocześnie z niektórymi ciosami ;/ np. 1 Asuki.

Pressing pod ścianą to ma każda postać.

Pod 2 w kombinacji 3,2 idzie się schylić na reakcję bez żadnych problemów nawet na lagach (wiem bo sam się pod tym schylam jak gram z Paulami).

To "pół jednym ciosem".. jeśli chodzi Ci o unblocka to proszę Cię bardzo. Dam Ci mały cynk. Animacja ciosu trwa dość długo ;/

T6BR to imo (i nie tylko) najbardziej zbalansowany Tekken. Prawie każda wypuszczona tier lista różni się od pozostałych. No ale dla Was Paul jest topem. I zaraz mi powiecie, że 'o bo online to Paulem się gra łatwo i przyjemnie'. To nauczcie się grać Paulem i pokażcie mi to. Bo ja jakoś online z Paulami nie przegrywam. Wystarczy znać postać, a że Wy jej nie znacie, to już wasz problem, a nie braku zbalansowania gry.

A Ty Panie Komandos proszę mi powiedzieć czym Paul może tak beztrosko spamować. Czym ja spamuję? Wiesz co to jest spam? Spam to jest naparzanie Baeka/Hwo, którego podczas lagów rzeczywiście czasem ciężko sparrować/zablokować. To że wcinam Ci się mega karalnym barkiem na CH? To jest spam? Albo f,f+2,1~b FC d+f+1+2? Ta "kosa co trwa 3 godziny", a której nie możesz zablokować online? Sobie wyobraź, że niektórzy gracze (hi Veron) mi to hopkickują prawie za każdym razem.

Powtarzam więc. Nauczcie się grać Paulem i skopcie mnie online, skoro to taka prosta postać do grania przez sieć.

Yhh sorry za mały rant, szczególnie że jest offtopowy, ale wkurza mnie już to ciągłe narzekanie na Paula jakby był nie wiem jak przegiętą postacią. Zwłaszcza że Ci co narzekają najbardziej, popisują się po prostu brakiem znajomości postaci.
KBB

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KBB »

Jak macie problem, to sami zacznijcie grać Paulem, ot co.
Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: ZeliwnaPiesc »

@Zaluta
"3,2 - odrzuca do tyłu więc nie pokaramy" - rozbawilo mnie to do lez :)
idz do practise i sie naucz schylac pod 2.
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Zulata »

Żeliwny ;P

Na online, to ja nie zdarzę, szczególnie, że większość moich bloków na wolne lowy itd robię praktycznie w ostatnim ułamku sekundy ;D

Zresztą moje zdanie o Paulu jest takie samo jak większości jego "nieoperatorów" ;)
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

mnie do lez bawi to co sie dzieje jak sie walczy z kuma no ale nie bede sie glebiej wypowiadac xD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”