Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: Jo-Jo »

Wnioskuję, że nigdy nie założy konta na NK ...
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: Arucardo_1 »

Pomysł godny pochwalenia :)

Aha, mam jedną uwagę - IMO nazwa profilu powinna być jak w nagłówku forum Honmaru - Fighting Online Center a nie "Tekken 3 online", pamiętajmy że oprócz Tekkena są tu jeszcze inne bijatyki ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: Hakuzaijo »

Jo-Jo pisze:Wnioskuję, że nigdy nie założy konta na NK ...
Oh my, shame of me :3 :)

No fakt, ta nazwa ciutez [konkurs zagadka, która gra typu point and click miała ten tekst ,,Ciutez mi za gorąco" ? Ktoś wie, hłe, hłe...]nie pasuje (albo nie w pełni).
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Nasza Klasa.pl - Grupy

Post autor: Opyliusz »

Ostatnimi czasy pojawiła się taka nowa opcja na naszej klasie taka jak Grupy. Otóż miałem pomysł założyć grupę pt ,,Fighting Games'' do której by się zapisywały osoby które grają w bijatyki i uwielbiają je.

Podaję wam linka żebyście się zapisali do tej grupy i pisali w komentarzach i na śledziku wasze najlepsze tytuły gier w ten gatunek gier:

http://nk.pl/#grupy/75057 - Serdecznie zachęcam tych co posiadają konto na naszej-klasie i zachęcam do pisania komentarzy na śledziku i forum ;)
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: bartaaz »

To powoli idzie w złą stronę :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: mg1987 »

@offtop
Jak dla mnie przegięciem były maile co dwa dni, że nie zaglądałem na swoje konto od dwóch dni. :P Na szczęście dało się to badziewie wyłączyć. Teraz, jak widzę, próbują jeszcze bardziej upodobnić się do facebooka.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: mcl »

Ciebie Opyliusz chyba pojebało. Czy honmaru wygląda tobie na jakiś portal typu 'poznajmy się ;*** ' :?: Masz temat kuźwa fotek, gdzie zbieramy swoje mordencje, jakieś zjazdy czy turnieje są opisywane w odpowiednich tematach... więc po cholerę jeszcze NK? Zaraz założysz temat o fotce i wrzucisz 20 zdjęć, żeby je ocenić? Ogarnij się kuźwa, wyjdź do kumpli na piwo, a nie szpanuj nam tu jaki to jesteś zajebisty i ile masz znajomych na nk. kur** mać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: Wawrzyn »

Po co się od razu ciśnieniować :szok: Kto chce niech dołączy a kto nie jest zainteresowany niech "wyjdzie na piwo do kumpli" i tyle.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: mcl »

Wawrzyn pisze:Po co się od razu ciśnieniować Kto chce niech dołączy a kto nie jest zainteresowany niech "wyjdzie na piwo do kumpli" i tyle.
Gdyby nie było opozycji na hon., teraz byłby tu zajazd dzieci neo.
Pozatym: viewtopic.php?t=1737

[Połączone]
Ostatnio zmieniony 17-11-2010, 01:40 przez mcl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: Yamada »

Przecież to w niczym nie przeszkadza bo jaka by tank nie byla zawsze moze przyciagnac nowych ludzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: eq2D »

mcl pisze: Gdyby nie było opozycji na hon., teraz byłby tu zajazd dzieci neo.
Poproś dumiana o to żeby dał mi uprawnienia moda poza dział 2D i zobaczysz, że nie będzie tu dzieci Neo. Ups, nie zobaczysz, Ciebie też nie będzie.

Opyliuszu, dobrze robisz, zapewne znajdzie to swoich zwolenników wśród młodszej publiki, i całkiem możliwe, że na honmaru pojawią się przyszli mistrzowie polskiej sceny mordoklepek.

A NK? Nie wiem, nie mam konta, znajomych ze szkół mam w życiu realnym.
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: mcl »

eq, lubisz rzucać pustymi słowami ;> nie wydaje mi się, żebym poza tym postem napisał w przeciągu ostatniego pół roku napisał na hon. jakikolwiek post nadający się ewidentnie na warna, co dopiero bana. Jednak lepiej że nie masz moderatora i są nimi te osoby które są.

Opyliusz zaczyna nam tu spamować i robić śmietnik swoimi postami, pisząc o byle jakiej głupocie która mu przyjdzie do głowy. Takie rzeczy jak grupy na portalach społecznościowych powinno się robić przynajmniej przy uzgodnieniu tego z administracją, jeżeli nie przez nią.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: KRELIAN »

mcl: Opyliusz niejednokrotnie już "pojechał" na tym forum (za co m.in dostał właśnie osta), ale nie przypominam sobie żeby kogokolwiek obrażał, wyzywał itp. Ripostować też trzeba umieć, jeżeli masz z tym problem to masz od tego PM i jeździj mu do woli dając upust swojemu poziomowi (na to nikt nie ma wpływu). Skoro piszesz o 'opozycji' i 'dzieciach neo' to proponuje najpierw spojrzeć na swoje zachowanie i dotychczasowy dorobek, zostawiając sprawy śmietnika i zabawy w moda odpowiednim osobom, bo z tego co ja (i nie tylko) widzę, większy śmietnik na tym forum robią podobne riposty. To nic osobistego, ale myślę że przyda Ci się ost na ochłodę, skoro jak sam przyznałeś "ten post ewidentnie na to zasłużył", a i pozostali użytkownicy może wyluzują na przyszłość w podobnych sytuacjach.

A odnośnie tematu Grup na NK - dobrze wiedzieć, będzie kolejne źródło wschodzących gwiazd :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: mcl »

KRELIAN pisze:mcl: Opyliusz niejednokrotnie już "pojechał" na tym forum (za co m.in dostał właśnie osta), ale nie przypominam sobie żeby kogokolwiek obrażał, wyzywał itp. Ripostować też trzeba umieć, jeżeli masz z tym problem to masz od tego PM i jeździj mu do woli dając upust swojemu poziomowi (na to nikt nie ma wpływu). Skoro piszesz o 'opozycji' i 'dzieciach neo' to proponuje najpierw spojrzeć na swoje zachowanie i dotychczasowy dorobek, zostawiając sprawy śmietnika i zabawy w moda odpowiednim osobom, bo z tego co ja (i nie tylko) widzę, większy śmietnik na tym forum robią podobne riposty. To nic osobistego, ale myślę że przyda Ci się ost na ochłodę, skoro jak sam przyznałeś "ten post ewidentnie na to zasłużył", a i pozostali użytkownicy może wyluzują na przyszłość w podobnych sytuacjach.
Amen.
Mógłbyś tylko obiektywnie zauważyć, że Opyliusz nie radzi sobie zbytnio z 'konstruktywną i przemyślaną krytyką', jak i 80% społeczeństwa i 100%userów tutaj z wiekiem <18lat, więc wysilanie się tłumacząc jak cielęciu na granicy co robi nie tak nie miało sensu, ale okej ;)
To kto i kiedy tworzy grupę na FB? ;> Można by to nawet podpiąć to pod layout strony głównej homara, jak to ma miejsce na przykład na sadolu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: KRELIAN »

Może i jeszcze nie radzi ale ... czas i wiek pokaże, więc proponuje jednak szukać sobie innych zmartwień.

Natomiast jeśli chodzi o FB to owszem, taki temat już się pojawił swego czasu, ale póki co jest sporo innych priorytetów do zrobienia, więc sugeruje się wstrzymać do czasu aż wydamy oficjalny głos w tej sprawie ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”