Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: s[h/z]inden »

offtopne sobie.
jak był update tekkena to moze namco cos z tym zrobilo, ale jak misiu lezy na ziemi przy scianie, to nina ma na niego infinita. mam nagrana walke rafimaru z jakims dobrym niedziwedziem xD

cała walka to wrzucenie leżącego misia pod sciane i nawalanie bodajże 1+4

fajnie to wyglądało.
w 3d hitboxy tez sie licza ;]
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Hobbith »

Mnie jedynie wkurza niemiłosiernie, że 'misiek' może ukarać DEMO. No ale cóż.. to nemezis Paula :P
Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: ZeliwnaPiesc »

@ hobbith

bo df2,1 rzadzi :) ale nalezy dodac ze siedzi skromny juggl bez bounda :)
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: MrVeron »

;] Wszyscy sie wypowiadaja, to i ja cos dorzuce;]

Zgadzam sie z dzidkiem - bruce to zdecydowanie wieksza masakra niz pawel, ale np. online'owo nie do schylenia ff21, czy mozliwosc robienia do konca d421, jak sie nie zablokuje podcinki trudno nie nazwac plusami;] no, ale kazda postac ma swoje plusy i trzeba tylko umiec je wylapac i stosowac jak nalezy;] nie ma co marudzic - duzo bardziej np wkurza mnie baekowe 3-hitowe combo zaczynajace sie od lowa (nie znam notacji), po ktorym mozna zrobic stunujacego mida albo przejsc do postawy... kapa to drugie imie serii tekken panowie i nalezy sie po prostu przyzwyczaic;]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KRELIAN »

I ja się podłącze pod OT.
Zulata pisze:Zresztą Tekken 6 doprowadził mnie do jednego pytania. Jaki jest sens robić 42 postacie, które ładnie wyglądaja, skoro do gry nadaje się ich 10? Do tego każda ma po 120 ciosów (średnia wszystkich postaci) więc i do nauczenia się jest ich sto razy więcej. Gdzie te czasy, kiedy nie trzeba było uczyć się 5000 ciosów każdej postaci, framedaty itd aby móc sobie fajnie pograć i powygrywać na poziomie ( TTT).
TK6 wcale się nie różni pod tym względem od pozostałych części. W każdej żeby dobrze opanować system trzeba znać większość postaci, kar itp. tylko po to, żeby w ostateczności dojść do wniosku, że w zalewie możliwości tylko kilka sztuk na postać jest skutecznych. Oczywiście reszta zależy od tego czy chcemy kombinować, jak gra przeciwnik itd. jednak ogólne założenia odnośnie mechanizmu nauki się nie zmieniły - jeżeli zatem bez nauki każdej postaci itd mogłeś powygrywać na poziomie w TTT, to nie mogłeś mieć zbyt dobrych przeciwników.

Natomiast wracając do spraw turniejowych:
Widowmaker.PL pisze:Krelian co ja mam ci poradzic na to ze studiuje w innym miescie niz to w ktorym mam konsole? xD myslisz ze ja chce tobie i zawodnikom zrobic na zlosc i sobie wymyslilem piatek bo mi sie tak podoba?:D
Gdybym tak myślał, to bym dał czas na jedną walkę do dziś i wtedy byłbyś w drabince przegranych. Nie chcę jednak wystawiać walkowerów zwłaszcza, że grupy poszły całkiem sprawnie. Skoro jednak napisałeś wcześniej, że możesz grać od piątku to zaznaczyłem, żebyś postarał się uwinąć w tym czasie (co jak widać na rozegranych przykładach jest możliwe) nie blokując innych. Mam ponadto nadzieję, że turniej nie potrwa jeszcze 4 tygodnie, bo po każdej rundzie będziesz mógł grać wyłącznie w weekendy. Takie sytuacje już przerabialiśmy online - większa irytacja przeciwników i niepotrzebne przedłużanie nie jest tego warte i lepiej po prostu spasować, jeżeli ewidentnie sytuacja nie pozwala grać w krótkich odstępach czasu.
Poza tym ktos mowil ze po punktach decyduje ilosc przegranych walk a potem wygranych no ale juz sie nie bede sprzeczac, wole walczyc z veronem niz z jakims kretynskim zabugowanym niedzwiedziem xD
O tym decyduje łączny stosunek wygranych i przegranych - wszystko jest w tabeli końcowej.

Do pozostałych uczestników - przypominam że już połowa czasu upłynęła, a wciąż większość nie rozegrała swojego pierwszego spotkania. Sprawnie Wam szło w grupach, więc nie ma sensu przeciągać terminu (od tego będą kolejne edycje turnieju).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

duzo bardziej np wkurza mnie baekowe 3-hitowe combo zaczynajace sie od lowa (nie znam notacji), po ktorym mozna zrobic stunujacego mida albo przejsc do postawy
d+4,3,3,3. Można zrobić mida, lowa albo przejście do postawy. Zarówno mid jak i low są karalne na wybitkę, a do tego można je obejść. Przejść do fla można tylko na trafieniu, bo inaczej masz free juggla. Taki to Baek mocny :P

Jeszcze co do biednego Paula- :rotfl:
KBB

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KBB »

KBB (Law) 5 : 4 keNzo (Kaz, Hwo)
Kamil przy stanie 2:0 wybrał Hwoaranga, który jest masakratorem na online i nieźle wykorzystał moją słabą znajomość tej postaci. Udało się jednak wygrać (dragon tail power).
:cwaniak:
Awatar użytkownika
Lukasz2309
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 21-01-2010, 18:13
Lokalizacja: Bytów
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Lukasz2309 »

Lukasz2309 vs Zulata 5 do 0,tak odnośnie hobbita to wszyscy na Niego narzekaja a to jest tak naprawde robot,ktoś Go musi powstrzymać,pozdro:))
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

Widze ze skillowa wielce rozmowa sie tutaj zaczela odnosnie sily Paula.... Nie wiem czy istnieje bardziej czytelna postac w tej grze niz Paul, moze Lili, ale to dlatego ze ja bardzo dobrze znam. Przestancie jakies wymowki walic, ze Was ktos pokonal, itd. Hobbith najwidoczniej albo bardzo dobrze, albo Wy jestescie slabi i tyle. Z reszta online nie ocenie sie sily gracza, bo nawet na 5, sporo brakuje do gry offline. Jaka przewaga jest z gry Paulem? Zulata, nie wiem skad Ty bierzesz info o sile postaci, ale chyba nie z tier list fachowych. jakby Paul byl dobry, to bysmy mieli wiecej Sway'ow w Polsce, a poki co z tego co gram na turniejach, tylko on gra Paulem naprawde dobrze. d/f+2 ma priorytet? To nie jest StreetFighter, zeby mowic o priorytetach, fakt magic d/f+2 to fajna bron, ale z innych przyczyn. Z rzutow mozna sie wyrwac to raz, dwa, mozna sie ich SPODZIEWAC, ja sie slabo offline wyrywam z rzutow, ale jak gram z takim LEO czy Paulem, to mnie nie wrzucicie na sciane, bo sie spodziewam ze rzut moze poleciec. Zulata, bez urazy. ale takie posty to na pudelek.pl a nie honmaru. Deathfista mozna wystepowac, wiec tez litosci.

BTW, Zeliwy nie gra spamerska postacia, Panda jest slaba, bazuje na setupach i pokingu, a to ze chlopak zna FrameDate i wie kiedy uzyc mida, kiedy lowa. To juz jemu naleza sie brawa.

I teraz najwazniejsze, Paul nie jest bardzo silna postacia, jest midem plus? Silny to jest Steve, Bryan, Law i Lars i koniec wyrozniania sie postaci. Czekam tylko na to, ze kogos wyjanie u/f+3 i jeszcze ktos mi napisze ze to dobry cios...
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

Krelian, to moze podaj ostateczny termin na kazda kolejna walke? bedzie latwiej to wszystko ogarnac i sie poumawiac.

# up mowisz o uf+3 larsa? jasne ze slaby cios, on tylko launchuje, crushuje wszystkie High, wszystkie low i niektore midy xD ze karalny na bloku? i co z tego? kupa postaci ma kupe gownianych ciosow ktore tez sa karalne na bloku, a ktorych musza czasem uzyc bo nie maja uniwersalnego crushera do wszystkiego. Ciezko obronic to gowno, jesli sie tego nie spodziewasz. nie mow ze bronisz uf+3 na reakcje -.-
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Hobbith »

A Dragunov nie może tego ukarać swoim d+f+2. Nie trafia xD
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

Jak bronic u/f+3 na reakcje co to za bzdura? to ma 16 klatek, ma -21 kary, kazda postac moze to ukarac, chodzby nawet generic U/F N+4. u/f+3 to nie jest Crush high, gdyby byl to crushowalby elektryka a nie crushuje, po prosty podczas animacji postac sie schyla i omija cios.

Ok UWAGA, PROBLEM NATURY TECHNICZEJ ODNOSNIE TURNIEJU.

Krelian co mamy zrobic z Bezelem gdy, gralismy online. Bylo 4:3 dla mnie w walkach, 2:1 w rundach dla mnie i nagle nas kur%^& wywalilo?
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

jakbym sie tak jaral listami tierow to bym nie gral asuka na pewno tylko emo larsem albo stevem, ale po c**ju taka gra xD z reszta raz chyba Nin powiedzial ze asuka jest wyzej w liscie tierow i juz caly swiat podlapal i powychodzily nowe listy wiec ile to jest warte to niech kazdy sam oceni xD (wylaczam z tego bugi samej gry, patrz: kuma)

#up dokonczyc walke przy stanie 2-1 w rundach? czyli jak wygrasz ta jedna runde nie przegrywajac przy tym trzech, to wygrales 5. walke? no chyba ze zmienily sie zasady xD ja z Hobbithem 2 razy mialem taka sytuacje i robilismy tak jak opisalem wyzej.

w takim razie crushuje all poza elektrykiem jesli to co mowisz to prawda, a nawet jesli nie crushuje a omija to i tak jest to lepsze niz oberwanie elektrykiem. co z tego ile klatek ma na bloku? jeszcze mi powiedz ze lars to jedyna postac ktora ma jakis cios z kara ponad 20 klatek na bloku xD pomijam same wlasciwosci tego czegos juz, bo przedstawilem je wyzej. asuka ma f+2 z -20 na bloku a w porownaniu do uf+3 larsa to gowno jakich malo, bo nawet nie crushuje wszystkich highow a powinno (i nie nie omija higha bez wybicia tylko asuka wylapuje cios na ryj)
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

f+2 ma pushbacka asuki. Mi nie chodzi o sztywne trzymanie sie tierlisty, ale dla mnie oczywiscie jest jakie postacie sa zdecydowanymi topami,a jakie nie. Inne ciosy tez czasami zgarna u/f+3, nie tylko elektryk, u/f+3 jest slabym ciosem i tyle, pokaz mi walki Holemana lub innego dobrego gracza, ktory gra Larsem i uzywa u/f+3, na WCG koles ani razu nie uzyl tego ciosy, bo on na high levelu jest slaby i tyle, dobry gracz nie bedzie spamowal highami, bo wie ze moze wylapac, to zrobi mida i tyle. Asuka jest postacia wedlug mnie slaba, i nie proownoj mi postaci z dolnej polki z tymi z gornej. Jesli nie umiesz ukarac ciosu ktory ma -21 klatek, to swiadczy ze nie umiesz grac i tyle. Mozna wyjsc na herbate, na spacer z psem, wrocic i dalej bedziesz mogl wybic Larsa po tym ciosie. Skad Ci sie ku^&8 wzielo, ze bede mowil ze to jedyna postac, ktora ma cios karalny na -20? Wiele jest takich postaci. Lars jest silna postacia, ale bez przesady, zdecydowanie lepszy jest Steve. I moze u/f+3, w porowaniu z jakims tam ciosem jest lepszy, ale ogolnie jest to slaby cios, i powie Ci to kazdy gracz, ktory gra w miare Larsem.
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Grizzly »

Paul jest przecietny, a Hobbit to prawdziwy kozak, ot co.. Ogolnie smiesza mnie teraz te dyskusje o opoznieniach po niektorych dobrych, a wrecz genialnych ciosach (vide : uf+3 Larsa). Odkad gram Anna zupelnie inaczej do tego podchodze (bo gdybym mial sie tym bardzo przejmowac, to bym gral na 3 kombinacje ) :D

Widzialem ostatnio finaly jakiegos amerykanskiego turnieju (nie wiem niestety jakiego :/ ) i koles grajacy Larsem, ktory zaszedl naprawe daleko, bardzo czesto uzywal uf+3 i o ile to mozliwe, jeszcze czesciej nim trafial :P Koreanczycy to inna historia, ale oni rzadko uzywaja czegokolwiek co ma -15 i wyzej.. Taka natura "czikenów" :P
Ostatnio zmieniony 17-11-2010, 22:54 przez Grizzly, łącznie zmieniany 1 raz.
Power
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”