Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

grizzly to wyjasnij mu jeszcze roznice pomiedzy twierdzeniem ze cios ma w chuj dobre wlasciwosci ( o czym ja pisalem ) a pomiedzy sposobami karania ciosow na -20 bo nigdzie nie napisalem ze tego gowna sie nie da karac. pisalem ze ciezko wyczuc kiedy to ktos zrobi, bo moze to zrobic w kazdej chwili, bo to crushuje duzo ciosow. masakra...
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Zulata »

Łukasz2309 5 - 0 Zulata
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

u/f+3 nie ma genialnych wlasciwosci, genialne wlasciwosci ma 4 lawa. Co z tego ze nie wiesz kiedy poleci u/f+3, to ma 16 klatek, tym sie karac niektore ciosy i przede wszystkim to jest wiff punisher i tyle w temacie. Frizen, Gajda i Ja, nie uzywamy duzo tego ciosu (frizen chyba wcale), raz pospamowalem na turnieju tym i tyle, jak ktos zna troche Larsa to wyczeka i ukara, lub bedzie uzywal, 13 kaltkowych midow itd. Zobacz moja walke z Nevanem na youtubie, ile razy dostalem, wybitke jak Nevan zablokowal, owszem sporo tym wylapal, ale na dluzsza mete przez ten cios przegralem. Ja nie potrzebuje zadnego wyjasniania, widze ze to Wam potrzeba, przyjedz na turniej z prawdziwego zdarzenia, wez Larsa i spamuj u/f+3, i wtedy pogadamy o uzytecznosci tego ciosu.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KRELIAN »

Tundra pisze: Krelian co mamy zrobic z Bezelem gdy, gralismy online. Bylo 4:3 dla mnie w walkach, 2:1 w rundach dla mnie i nagle nas kur%^& wywalilo?
Zaczynacie ponownie rozgrywkę od stanu 4:3 w walkach i 2:1 w rundach.
Widowmaker.PL pisze: Krelian, to moze podaj ostateczny termin na kazda kolejna walke? bedzie latwiej to wszystko ogarnac i sie poumawiac.
Jak już wspomniałem wcześniej, początkowo planowałem dać termin pierwszej walki do środy (czyli do dni dzisiejszego), a więc średnio na jedną walkę planuje dać maksymalnie do 2 dni - jest to wystarczająco dużo czasu dla większości uczestników, jeżeli weźmiemy pod uwagę szybkość z jaką potoczyły się grupy. Ciężko mi też podać na chwilę obecną terminy wszystkich pojedynków. Trzeba wziąć poprawkę, że jedni będą się z czasem obijać (drabinka wygranych), zaś inni będą mieli więcej walk na głowie (drabinka przegranych) plus zawsze mogą zdarzyć się inne niezależne okoliczności. W każdym razie jeżeli reszta uczestników uwinie się w wyznaczonym terminie, to najprawdopodobniej moje stanowisko nie ulegnie w tej kwestii zmianie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Grizzly »

Tundra, nikt nie mowi o spamowniu, a o umiejetnym wykorzystywaniu. Byc moze tego nie potrafisz z tym ciosem, ale nie wmawiaj innym, ze jest on slaby, bo jest to bardzo dalekie od prawdy. Walki nie wygladaja tak, ze kazdy stoi, nic nie robi (procz poruszania sie) i czeka az przeciwnik zacznie. Czasami ktos musi zrobic ten pierwszy cios, a wtedy uf+3 jest pod reka :P (no moze troche przesadzam). No i jest to idealny setup braker..
Power
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: aki1986 »

Umawiałem się z Frizenem wczoraj na walkę nie stawił się nie wiem dlaczego,może ma problem z PSN bo od 8 dni jest offline,nie wiem ja ze swojej strony robiłem co mogłem aby walkę rozegrać.
Miaranko
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 20-10-2010, 22:01
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Miaranko »

Co jest grane z mojim wynikiem z ŻeliwnąPięścią ? Pisałem do niego jakieś 3 dni z żędu i nic..Nagle widzę winim 5-0 dla niego ;/;/;/ Jakim cudem jest taki wynik jak z nim nie grałem...Co jest kur**.....grane ????
Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: ZeliwnaPiesc »

a to jest grane ze albo uczesticzysz w turnieju albo nie. To jaki masz kontakt z uczestnikami widac po ilosci twoich wypowiedzi na forum. Ps. wlasnie dzwonila moja zona ze niejaki Miaranko na gg mnie od ciot wyzywa ze walki nie rozegralismy...coz chcialem do zostawic bez komentarza ale wkurwia mnie jak jakis rumiany gumiak obraza mnie nie z mojej winy!!! Chamstwo w takiej postaci moze tylko swiadczyc o tym jaki jestes banalny, prymitywny i trywilany no ale coz zawsze w stadzie znajdzie sie jakas czarna owca. Mam dla ciebie rade. Teraz jak juz odpadles z tura i masz chwile wolnego to wez idz do lasu na podgrzybi i najlepiej sie tam zgob i nie wracaj juz do domu. Prosci ludzie powinni zyc na lonie natury przeciez.
Nikt nie bedzie czekal na ciebie az laskawie znajdziesz czas zeby nas uraczyc. Poza tym twoj stosunek wygranych do przegranych mowi sam za siebie i raczej zaliczyl bys kolejna wtope wiec po co ten lament.

Jesli natomiast chodzi o uf3 to zgadzam sie z Gryzlim ten cios to jebany all-crasher ktory hituje nawet jak zrobisz stepa na bok. I pomimo duzej straty na bloku i tak wg. mnie w pierwszej 10 najlepszych ciosow
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

Grizzly daj znać kiedy chcesz zagrać. Napisz mi na gg najlepiej :P
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: vho »

u/f+3 jest slabym ciosem i tyle
Mariusz, wstaw to sobie w sygnaturkę, proszę ;D

Good luck every1!
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Miaranko
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 20-10-2010, 22:01
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Miaranko »

Żeliwny:Ile miałem się Ciebie prosić żebyśmy zagrali ??Pisałem kilka dni przed 15 jak nie na Psn to na GG i coooo ?? odezwałeś się chociaż raz ?? mogłeś napisać kiedy będziesz mógł zagrać sparing ale olałeś to.I po pierwsze nie wyzwałem Cię od CIOT tylko napisałem "że nie odp " i to było zachowanie cioterskie a to jest wielka wielka różnica.Co do moich postów na Honmaru mało siedzę na kompie nie jestem VIRTUAL CHILD jak Ty żeby przesiadywał od rana do wieczora.Jakoś z każdym zagrałem tylko z Tobą był problem. Jak masz ochotę pobiegać na łonie natury typu : LAS,PASTWISKA LUB JAKIEŚ ŁĄKI mogę Ci załatwić dobry wybieg ;p Pozdro KOleszko ;D
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

miaranko, gdybys czytal chociaz posty tutaj, to bys wiedzial, ze nawet jakbys wygral z zabugowana kuma zeliwnego to i tak bys z grupy nie wyszedl, wiec nie bylo sensu grac waszej walki tymbardziej ze nie bylo z toba kontaktu z tego co tutaj widze.

co do uf+3 to dodam jeszcze ze nie mozna tego gowna nawet zreversalowac;p
Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: ZeliwnaPiesc »

@Miaranko
twoje tlumaczenia odnosnie braku kontaktu ze mna sa zalosne. Przypomnij mi prosze ile wisiala moja prosba o dodanie mnie do friend-listy? prawie tydz? To ja wyslalem zaproszenie, to ja pierwszy sie odezwalem na GG i to ja zostawilem koma na forum (z ktorego Tundra jako jedyny skorzystal). A siedze sobie i pisze na Honmaru tylko jak jestem w pracy, bo akurat lajtowa mam prace i moge sobie na to pozwolic.
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: K' »

viewtopic.php?p=59406#59406 - co do U/F+3 Larsa ;)
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

Zeliwy i Miaranko, nie spinac mi sie tu!!. Miaranko, moderator tak zadecydowal, wiec koniec dyskusji. Po drugie, wynik by nic nie zmienil, wiec o co sie spinac?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”